***آزمونک های تغذیه ای***

mehrshad.namdar

New member
سلام خدمت تمامی دوستان عزیز.
این ازمنک ها با هدف موفقیت هر چه بیشتر شما عزیزان تو ازمون پیش رو بر گذار میشه.
تلاشمون این هست هر 3 روز یکبار از یک یا دو فصل چند سوال طرح و دوستان خودشون رو تو محک بزنند.(با توجه به محدودیت زمانی که من دارم ازتون می خوام همه تو این طرح شرکت و همکاری کنید تا هر ازمونک سر موعد مقرر بر گذار بشه)
پس از هر ازمونک مبحث ازمونک بعدی تعیین میشه. از دوستانی که در این طرح شرکت می کنند خواهش می کنم هر کدوم 3 سوال همراه با جواب و توضیح مربوط به اون رو از مبحث ازمونک بعدی طرح و برای من بفرستند تا همگی با مشارکت هم این ازمونک ها رو پیش ببریم . هر سوال پس از بررسی با اسم خود کار بر طرح کننده سوال در تاپیک قرار می گیره مشارکت همه لازمه و طرح سه سوال زمانی ازتون نمی گیره.
پس از شرکت تو ازمونک لطفا درصد های خودتون رو تو تاپیک مطالعه گروهی قرار بدید و در مورد جواب سوالات در اون تاپیک بحث کنید.http://olumpezeshki.ir/thread13774.html

mehrshad.namdar

New member
ازمونک شماره 1.
ازمونک شماره یک
مبحث کربوهیدرات
تعداد سوال 10
زمان پاسخ گویی به ازمون 10 دقیقه

مبحث ازمونک بعدی چربی و پروتین.هر کس در ازمون شرکت می کنه لطفا تا تاریخ 29.10.1393 سه سوال در مورد این دو فصل طرح کنه و در پیغام خصوصی برام بفرسته :rose:

mehrshad.namdar

New member
سوال 1 گزینه اول رو به این شکل اصلاح کنید.
الف ارزش شیرينی ساکارز وگزيلیتول برابر 100 می باشد.

alireza-ja

New member
سلام دوستان تغذیه ای خوب خدا رو شکر میبینم که آزمون های شما هم راه افتاد.

یه پیشنهاد دوست دارید آزمونهای بیوشیمی رو با بچه های بیوشیمی هماهنگ کنید یعنی اعضای تاپیک بیوشیمی و تغذیه هرکس 5 تا سوال از یه مبحث خاص طرح میکنن واسه 1 نفر میفرستن و هماهنگ آزمون برگزار بشه. پچه های تاپیک بیوشیمی تعدادشون زیاده اینجوری تعدادمون زیاد میشه سوالات هم بیشتر میشه.

تازه میتونیم به بچه های بیوتک هم بگیم اضافه بشن.

یعنی یه تاپیک بزنیم به اسم آزمونهای هماهنگ بیوشیمی رشته های بیوشیمی و تغذیه و بیوتک.

نظرتون چیه؟

mehrshad.namdar

New member
آزمونک شماره 2

ازمونک شماره دو با مبحث چربی و پروتین ...تعداد سوالات 10 زمان پاسخ گویی 10 دقیقه... سوالات تقریبا ساده است... از پسش بر میان...
اگه دوست داشتید با طرح سه سوال میتونید تو این طرح مشارکت داشته باشید.
مبحث ازمونک بعدی ئیتامین های محلول در آب...

matyam91

New member
ممنون از اقا مهرشاد .من كامل اين مباحث رو نخوندم درصدم خوب نشد نمي كم !!!!ولي سوالات بسيار خوب بود !!در ضمن از حسين اقا و اقا كريم هم تشكر ميكنم
براي ازمونك بعدي جقدر وقت داريم سوال بفرستيم ؟؟؟؟
به نظرم ازمونك ها هفتكي باشن خوبه يا دو هفته اي

mehrshad.namdar

New member
ممنون از اقا مهرشاد .من كامل اين مباحث رو نخوندم درصدم خوب نشد نمي كم !!!!ولي سوالات بسيار خوب بود !!در ضمن از حسين اقا و اقا كريم هم تشكر ميكنم
براي ازمونك بعدي جقدر وقت داريم سوال بفرستيم ؟؟؟؟
به نظرم ازمونك ها هفتكي باشن خوبه يا دو هفته اي

من فکر می کنم سه روز خوب باشه... باز هم نظر دوستان ارجعیت داره ... ولی با توجه به زمان کمی که تا کنکور باقی منده اگر بخوایم برای همه مباحث ازمونک داشته باشیدم به نطر من سه روز زمان خوبیه...مگر اینکه هر هفته چند مبحث ازمون گرفته بشه و تعداد سوالات هم بیشتر بشه تا بازده خوبی برای بچه ها داشته باشه.هر چی سوالات سریعتر ارسال بشه ازمون سریهتر برگذار میشه و زمان به نفع همه سیو میشه...:riz304:

karim1

New member
من فکر می کنم سه روز خوب باشه... باز هم نظر دوستان ارجعیت داره ... ولی با توجه به زمان کمی که تا کنکور باقی منده اگر بخوایم برای همه مباحث ازمونک داشته باشیدم به نطر من سه روز زمان خوبیه...مگر اینکه هر هفته چند مبحث ازمون گرفته بشه و تعداد سوالات هم بیشتر بشه تا بازده خوبی برای بچه ها داشته باشه.هر چی سوالات سریعتر ارسال بشه ازمون سریهتر برگذار میشه و زمان به نفع همه سیو میشه...:riz304:

آقا من فک میکنم تعداد مباحث در هر ازمون بیشتر بشه تا ازمون هر چند هفته یا هفته ای برگذار بشه بهتره
بازم هرچی بچه ها بگن

mehrshad.namdar

New member
ازمونک شماره 3 تغذیه انجمن علوم پزشکی

تعداد سوالات 20 سوال مبحث ویتامین های محلول در اب مدت پاسخگویی به سوالات 20 دقیقه.

دوستانی که در طرح سوالات شرکت کردندmehrshad.namdar,soma94, hosein ,pashmak,Matyam91 .
مبحث ازمونک شماره چهار :1.انرژی 2.ویتامین های محلول در چربی 3. مواد معدنی عمده.
با خواست خدا تا دو هفته اینده بیسیک تموم میشه و وارد ازمونک های رژیم میشیم.

لطفا با طرح سه سوال از هر فصل برای ازمونک بعدی تو طرح سوال شرکت کنید. ممنون از شما

celine

New member
آهان الان دیدم فک کردم پیامم نرسده آخه هی موقع فرستادن ارر میداد شرمنده
دستتونم درد نکنه

hosein.m

New member
وااای من چرا تست هارو خراب میکنم؟ آزمونک 3 رو 5درصد زدم. اعصابم بهم ریخت. در ضمن من دارم از روی طرریقت 91_90 میخونم یعنی منبع من قدیمیه و خیلی نکات رو نداره آیا؟!!!

mehrshad.namdar

New member
وااای من چرا تست هارو خراب میکنم؟ آزمونک 3 رو 5درصد زدم. اعصابم بهم ریخت. در ضمن من دارم از روی طرریقت 91_90 میخونم یعنی منبع من قدیمیه و خیلی نکات رو نداره آیا؟!!!

حسین جان نکنه عمیق مطالب رو نخوندی؟ یا مرورت کم بوده یادت رفته؟ اگه زیر 50 درصد زدی حتما دوباره اون فصل رو کامل مرور کن.

celine

New member
به نظر من که طریقت رو قبلا خوندم برا پایه اصلا جواب نمیده و خیلی خلاصه است

celine

New member
وای آقا مهرشاد من این هفته درگیر آزمون علوم بودم کلا آزمونک از ذهنم پاک شد .
ولی مثل اینکه کلا هیچ کس نبوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

mehrshad.namdar

New member
اشکال نداره سعی می کنم خودم اماده کنم بزارم. اگه شما هم فرصت کردید سوال طرح کنید و بفرستید... چون من هم درس می خونم و هم سر کار میرم هم متاهل هستم یکم زمانم محدوده وگرنه سوال ها رو خودم طرح می کردم. با مشارکت شما این روند تسریع میشه. سعی می کنم خودم طرح کنم سوالات ازمونک رو

karim1

New member
سلام مهرشاد
یه بار دیگه میشه سرفصل آزمونک ها رو بنویسی

mehrshad.namdar

New member
مبحث ازمونک شماره چهار :1.انرژی 2.ویتامین های محلول در چربی 3. مواد معدنی عمده

بالا