گفتگو درباره آزمون جامع علوم پایه اسفند 90

افـشین

New member
دوستان اطلاع رسانی در این زمینه به علت وجود برخی افراد در سایت دیگه ای انجام میشه...

هاه! ول کن جون مادرت.
کورس ها تموم شد رفت. نمره میان ترم حذفی فارماکولوژِی و بیماری های کلیه رو اعلام کردند...
شما هنوز به فکر اطلاع رسانی و برخی عناصر هستید؟ خل شدید به خدا
بای تا ابد.

daneshjooee

New member
جناب افشین، پاسخ شما رو دوست عزیز soshiant اعلام کردند، نوع صحبت کردن شما بین اینهمه هیاهو برایمان جالب و مفرح بود ... !!

لیکن حقیقت امر آنست که از ابتدا و در 5 ارسال قبلتان این نوع گفتار شما و صحبتهای غیرقابل استفاده تان، بوی دانشجویی نمیدهد و برای ما که چندین بار در حراست وزارت بهداشت، همانند یک دزد و یا قاتل ازمان بازحویی شده است، این نوع صحبت برایمان بسیار آشناست ... !!
و مطمئنم دوستان نکته بین پزشکمان منظور بنده از جمله ی بالا را متوجه شدند ...

سایر دوستان را به پاسخ دوست عزیزمان جناب soshiant متوجه میسازم
موفق باشید

افـشین

New member
جناب افشین، پاسخ شما رو دوست عزیز soshiant اعلام کردند، نوع صحبت کردن شما بین اینهمه هیاهو برایمان جالب و مفرح بود ... !!

لیکن حقیقت امر آنست ...نوع گفتار شما و صحبتهای غیرقابل استفاده تان، بوی دانشجویی نمیدهد و برای ما که چندین بار در حراست وزارت بهداشت، همانند یک دزد و یا قاتل ازمان بازحویی شده است، این نوع صحبت برایمان بسیار آشناست ... !!
و مطمئنم دوستان نکته بین پزشکمان منظور بنده از جمله ی بالا را متوجه شدند ...

موفق باشید

خب قبول من دانشجو نیستم
جواب بقیه شو چی میدی؟. .. نیمی از کورسها رفت ... دو تا درس هم امتحان میان ترم ندادی... چیکارش میخوای بکنی؟
""نوع صحبت کردن من بوی فرهیختگی نمیدهد؟!!!""

کاربرد اون ادبیات مضحک رهبر مآبانه کلیشه ای برای خودفریبی بس نیست؟ یا فک میکنی هنوز کسی مونده که به این حرفا امید بسته باشه؟
فک میکنی حرفای تو "قابل استفاده" کسی هست؟ میخوای شنبه دوباره جمع بشیم؟ ما امت وفاداری هستیما . تو فقط حکم جهاد بده.

اصلا تو راس میگی... تو دانشجویی .. من دانشجو نیستم. حراستم ...تو که اونور دروازه وزارتخونه موندی دانشجویی.
بس کن بچه جون... نمیخوام بگم حقت بود . ولی شکست خوردی .حالا حق یا ناحق. تن بده بش. سایه رهبریت رو هم از سرمون وا کن . وردار برو ! تمومش کن و تتمه حیثیت دانشجویی خودت و بقیه رو باد نده.

آخرین ویرایش:

soheil

New member
من اینجا می اومدم نظرات و می خوندم...
واقعا جای تاسف هستش!!!
اون نام کاربری افشین حالا هر چی که هست من نمی دونم دانشجو یا حراست یا هرکسی واسش متاسفم...
از اولین نظرش تا آخریش کاملا بی منطق بود و هستش:rolleyessmileyanim:
اصلا کلا افزایش سطح نمره یه حرکت کاملا بچه گانه و بی منطق بوده...مثل خیلی از حرکات و برنامه هایی که در خیلی از سطوح مدیریتی کشور داره انجام میشه
منتهی چون ما عادت کردیم سکوت کنیم اینم نتیجه اش میشه که میگن کسی که نصف نمره رو نیاره بی سواده...آخه برادر من مدرک نصف .... قلابیه که!!!اشما اول نزارین کسی بی سواد و با پول بالا بیاد بعد بیاین سطح نمره رو یهو اینقدر بالا ببرین که عمر ملت تلف بشه
خلاصه باید بسازیم!!!!
هر لحظه هم شاید یه حرکت جدید انجام بشه!!یه روز ادغام دانشگاه ایران و تهران و اعتراض دانشجویان!!!
امروز بالا بردن نمره ی قبولی علوم پایه!!!
فردا لابد کاهش رتبه ی مدرک داروسازان و ...!!!
این داستان ادامه دارد
همان طور که میدونین بیشترین افتاده واسه رشته ی دندان پزشکیه اگر اشتباه نکنم...و در عین حال خیلی خنده دار!!
من می خوام بدونم چند درصدد مباحث علوم پایه در آینده ی شغلی یک دندان پزشک به کار میاد؟؟؟
اصلا 100%!!!اون موقعه که من رفتم دانشگاه همه با 70-80 قبول بودن بعد حالا یهو به ما رسید میگن سواد دارین باید 100 بیارین!!
اگر این امتحان موقعه اتمام تحصیل بود یه چیزی!!!
بعد بر چه اساسی یهو سطح نمره ها بالا رفت؟مگه اتفاقی افتاد؟مگه سطح اساتید بالا رفته؟مگه امکانات دانشگاها زیاد شده؟؟
والا دانشگاه ما یه جسد واسه آناتومی داشت اونم داغون اصلا معلوم نبود!!!

-----------------
اصلا گیرم که دیگه نشه رفت سر کلاس بچه ها اگر میتونین نمره تون رو بگیرین که شاید دوباره بیافتین...هیچ چیز معلوم نیست...من که اصلا حال خوندن ندارم...و استرس هم دارم که دوباره بیافتم
حداقل تابستون عشق و حال کنین:riz304:

آخرین ویرایش:

gordf891

New member
سلام به همگی
من شهریور علوم پایه دارم وقتی با بچه های سال قبل درمورد علوم پایه صحبت میکنم همشون به من میگن نگران نباش خیلی راحته!یکی میگفت 1هفته به آزمون خونده و قبول شده!
میگفتن دیگه میخوای خیلی بخونی و نمره خوبی بگیره خلاصه علوم پایه رو بخون وگرنه 2دور کردن سوالا کفایت میکنه.1ماه مونده به علوم پایه شروع کنی قبولی
اما الان که نظرات شما رو میبینم خیلی استرس گرفتم بنظرتون چکار کنم؟ چی بخونم؟ اصلا اگه الان شروع کنم قبولم؟
الان بیس چنده؟

tahmine

New member
میشه 1 مؤسسه ی خوب تو تهران برا امتحان ارشد معرفی کنین؟آخه معمولا کمتر مؤسسه ای واسه ارشد رشته های علوم پزشکی برنامه داره

simin69

New member
tahmineh man tehran nistam vali daram az barnameh jahad deaneshgahiye daneshgah tehran estefadeh mikonam azash raziyam ye sar bezan zarar nadare

oruji

New member
زیاد نگران نباشید من شنیدم اگه افتاده زیاد باشه سطح نمره رو ممکنه تا 90 پایین بیارن:4d564ad6:

dr raha.y

New member
[mishe yki bege in oloompaye belakhare asune ya sakht
shomaha migin sakht,bachehaye daneshgahe ma mign ghabuli,asln nemikhad bkhuni,mn nafahmidm,emtehani azash hich etelaati nadarm,chejuri mikham tush sherkat konm:21:

Oracle

New member
علوم پایه رو باید بخونی آسونه ولی نخونده هم نمیشه رفت سر جلسش.تست های 4 سال قبل رو هم بزنی که عالیه.

DR_BARAN

New member
واسه علوم پایه باید خیلی بخونیم؟من که کاملا گیج شدم هر کسی یه چیزی میگه.1ماه خوندن کافیه؟

سوشلنت

New member
خوش به حالتون که حداقل بزشکی می خونین من بارسال بارتبه 470قبول نشدم

سلام هرسال از شما امتحان می گیرن

بالا