کتاب زیست سلولی ملکولی

ramtin20

New member
منظورت از طرح چیه؟ من رشتم میکروبیولوژیه،یه بار شرکت کردم واسه بهداشت،سال دیگه هم میخوام شرکت کنم و اگر قبول نشدم ساله بعدشم میخوام شرکت کنم
برخی رشته های وزارت بهداشت طرح اجباری دارن و باید برن تا مدرکشونو بدن
شما طرح ندارین و بدون محدودیت میتونین امتحان بدین

مائده 70

New member
من از چند تا رتبه برتر که پرسیدم کتاب بیولوژی سلولی ملکولی تالیف دکتر محمدنژاد انتشارات یاد عارف رو معرفی کردند من سفارش دادم قراره تا ده روز دیگه برسه

zizilight49

New member
من از چند تا رتبه برتر که پرسیدم کتاب بیولوژی سلولی ملکولی تالیف دکتر محمدنژاد انتشارات یاد عارف رو معرفی کردند من سفارش دادم قراره تا ده روز دیگه برسه
من کتابه دکتر محمد نژاد رو دارم،اگر توی کلاسش نباشی خیلی از نکته ها رو متوجه نمیشی،اگر توی کلاسش نباشی اصلا کتابو نگیری بهتره.من خودم کلاسشو میرم

.Nazanin

New member
من کتابه دکتر محمد نژاد رو دارم،اگر توی کلاسش نباشی خیلی از نکته ها رو متوجه نمیشی،اگر توی کلاسش نباشی اصلا کتابو نگیری بهتره.من خودم کلاسشو میرم
اصلا هم اينطوری نيست که می گيد چرا بچه ها رو مايوس می کنيد؟ کاملا بستگی به پايه علمی و تلاش خودتون داره دوستان ...
برای سلولی هم می رن ک....لا...س اخه؟!!!

zizilight49

New member
چرا نمیرن؟؟!! ما که توی دانشگاه هیچی بهمون یاد ندادن،ترجیح دادم برم .من در مورده کتابش داشتم میگفتم نه در مورده خودم ! گفتم اگه نری از کتابش چیزی متوجه نمیشی چون خیلی شکل داره و خیلیاش هم زیر نویس نداره

.Nazanin

New member
چرا نمیرن؟؟!! ما که توی دانشگاه هیچی بهمون یاد ندادن،ترجیح دادم برم .من در مورده کتابش داشتم میگفتم نه در مورده خودم ! گفتم اگه نری از کتابش چیزی متوجه نمیشی چون خیلی شکل داره و خیلیاش هم زیر نویس نداره
منم در مورد کتابش گفتم که اصلا اونطوری که شما می گی نيست .خوب معلومه وقتی پايه سلولی مولکوليتون ضعيف باشه متوجه نمی شين پس اين دليل نمی شه روحيه بقيه بچه ها رو ضعيف کنيد بهتره بگيد چون من بلد نبودم متوجه نمی شدم و ک...لا...س رفتم.نه اينکه بگيد نمی شه از کتابش چيزی فهميد !!!
در ضمن سلولی و مولکولی انقدر درس راحتيه که حيفه ادم پولشو صرف رفتن ک...ل...ا....س بکنه

آخرین ویرایش:

zizilight49

New member
من نمیخوام روحیه بچه هارو ضعیف کنم،هر درسی رو اگه بخوای بخونی فقط دور اولش سخته،من بخاطره شکلای کتاب میگم که سخته،دکتر محمد نژاد کتابه لودیش رو ترجمه کرده اگه اون لودیش رو داشته باشین واسه شکلا توضیحم داره.من اینارو میگم که بعدا که خواستین کتابو بخونین به شکلا رسیدین اعصابتون خرد نشه

Movafagh94

New member
سلام دوستان ببخشید اسم دقیق کتاب زیست مهدوی رو میشه بهم بگید .با اسم انتشاراتش؟؟؟؟/
ممنون

بالا