نظرسنجی از همه کاربران برای موفقیت انجمن علوم پزشکی

مشکل اصلی انجمن رو در چه مسیله ای می دونید؟

• مجموع رای دهندگان
    0

pashmak

New member
بنظر اگه برای انتخاب مدیران از کاربران نظرسنجی بشه مدیرهایی انتخاب میشند که جایگاه قوی تری دارند

mahii

New member
بنظر اگه برای انتخاب مدیران از کاربران نظرسنجی بشه مدیرهایی انتخاب میشند که جایگاه قوی تری دارند
فكر خوبيه و همچنين تو تاپيك مربوط بهر رشته ازهمون افراد نظرخواهي شود (:)
البته كاش كار بجايي نميرسيد و فاصله بين مدير و كاربر معمولي انقد زياد نميشد

pashmak

New member
میخاستم بگم منم با بن کردن مخالفم
گاهی تذکر دادن کافی هست
یا اینکه یه تاپیک سریع بسته میشه
و از اون بدتر از فهرست حذف میشه

mojnia

New member
"یه مورد هم بگم خالی از لطف نیست. فرق ما و بعضی دوستان در این هست. ما به انجمن بچشم »انجمن علوم پزشکی» نگاه میکنیم ولی این عزیزان

بچشم» انجمن سرگرمی پزشکی»!! طبیعی هست اگر با روال کار ما مخالفت بشه. سالهاست انجمن به انزوا کشیده شده بود. عادت کردیم از انجمن و

امکاناتش بهره بگیریم اما نفعی نرسونیم.عزیزانی هستند که سال به سال اینجا تشریف میارند و یا اینکه فعالیتشون در حیطه ی باکس هست .

دریغ از نفع علمی که به انجمن برسونند . تا اختلافی پیش بیاد اینجا حاضر میشند بله انجمن مرده بود. ما برای انجمن خون دل خوردیم.و......"

یکی از ایراداتی که به این انجمن وارده همین با نگرش سرگرمی وارد شدن اعضا به داخل انجمنه . و بدتر از همه وجود این نگرش در نظر دوستانی که عنوانی را با خود یدک میکشن .

N@RVIN

Well-known member
همه پیشنهادامو پس گرفتم و پاک کردم فقط یه پیشنهاد دارم اونم اینکه .به صورت جد روی محدود کردن بخش سرگرمی فکر کنند ، واقعا تا این حد تاپیک سرگرمی که بشه دو طرفه حرف و شنود کرد جالب نیست البته مقصودم تاپیکهای حکیمانه و شعر نیست . ممنونم

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: کینز

mojnia

New member
در کل مدیریت سخته
مدیر باید علاوه بر سعه صدر قاطعیت هم داشته باشه و ممکنه یه جاهایی که باید سعه صدر داشته باشه قاطعیت نشون بده و برعکس و ممکنه که از دید کسانی که از بیرون قضیه را دنبال می کنند مدیر نالایق تشخیص داده بشه
منظورم مدیر خاصی نیست . حتی در مدیریت یک خانواده هم ممکنه همچین مسائلی پیش بیاد
و بالاتر از این هم هست چه اون رئیس مملکتی که حرفش باعث متضرر شدن کل افراد اون جامعه میشه که بهتر این مورد و باز نکنم :smiliess (3):

هر کدوم از بچه های انجمن بسته به توانایی ها و فعالیتشون در این انجمن یک حقی را برای خودشون قائل میشن و یه جاهایی ممکنه که با توجه به سوابقشون حرکتی یا رفتاری یا صحبتی کنن در این جور موارد باید در سطح مدیریت و اون مجموعه بحث بشه و کار به ردهایی پایین تر کشیده نشه زیرا باعث میشه دید خوبی نسبت به افرادی که مدیر یک بخشی هستن ایجاد نشه.
هر مساله و مشکلی باید طبق سلسله مراتب مورد بحث قرار بگیره
"من بعد تمام کاربران خاطی با ذکر دلیل و مدرک علنی در بخش اطلاعیه ها به سمع دوستان میرسد"
با حفظ حرمت و شان کاربر . انشا الله

mahii

New member
اقاي مهرشاد لطفا در تدارك ي تاپيك اشتي كنونم باشين
بسه ديگه خيلي چيزا روشن شده
همه قهرها يبار ب اشتي بايد تبديل شه
عه من ميگم بگيد چشم .حرفي نباشه:p7977cujr38iyymsu8:

ROJO

New member
خدا رو شکر میکنم ک این روز رو دیدم :rose:

شفق عالی بودی

هر کس قانع نشده دیگه ایراد از جای دیگس [ چی میگن گیرنده مشکل داره :/ ]

کدورتی اگه بدل گرفتین بندازین دور، بنفع خودتون و ارامشتونه; خدایی ی لحظه فکر کنید این بحثا واسه چی بود اصن...

بقول امضای دوستمون: بجای :sdasdasd:کمی هم :28:

ساحل

New member
دعواهای مدیریتی!!!:5:
با اینکه اصلا تو جریان قضایا نیستم
اما چندتا پیشنهاد کلی:tonguesmiley:

اول اینکه مدیرایی که تا مدیر میشن تغییر رفتار میدن بدونن اینجا یه دنیای مجازیه و مدیر موقت و بی مزد و مواجب یه دنیای مجازین نه مدیر عامل یا ریس شرکتی، پدیده ای، چیزی!:whistle:
دوم اینکه بهتره انجمن مدیر مخفی داشته باشه اونا هم طبق اصول خاص و منظمی که به جو علمی انجمن کمک کنه انتخاب شن اینجوری دیگه اینقد حاشیه بین مدیر و غیر مدیر درست نمیشه
سوم اینکه مدیرای هر بخش به فعال شدن و رونق گرفتن اون بخش کمک کنن ، مدیریت که فقط تذکر دادن و بن کردن نیست
با اینکه مدیریت ادمین خالی از انتقاد نیست ولی همون تک ادمینی قبلی بهتر و انجمن یکدست تر بود
واسه همینه از قدیم گفتن دو پادشاه در یک اقلیم نگنجد (چه برسه به سه و اندی پادشاه:65d6a5d6s:
)

mojnia

New member
خانه ای که دو کدبانوست خاک تا زانوست

اینقدر تو سر این دنیا مجازی نزنیم.پشت پرده این دنیای مجازی یه دنیایه واقعیه. هر مطلبی که درج میشه پشتش یک احساسی وجود داره.احساس خوب، احساس بد، مهربانی، خشم و.......
با این دید نگاه کردن باعث میشه به خودمون حق بدیم که چون مجازیه آزادیم هر جور دوست داریم رفتار کنیم. در واقع اینطور نیست .

mojnia

New member
10.jpg

mehrshad.namdar

New member
از مدیر این بخش میخوام لطفا اسپم ها رو بردارید .موضوع تاپیک چیزی متفاوت بود لطفا جز موارد پیشنهاد و راه حل ها بقیه رو حذف کنید تا نتیجه گیری بشه کرد از محتوای حرف همه بچه ها... ممنون

.مقداد

New member
شفق بانو مدیریتش هیچ مشکلی نداره یک عده مدیران تصمیم گرفتند بر خلاف جریان آب حرکت کنند......

مثلا تصمیمات عجولانه در بن کردن.....تنها با 4 تا مسیج درچت روم نمیشه به کسی اتهام زد اینو باید مدیران بدونن ! مخصوصا موقعی کهطرف

از یک دوست ادمین حمایت بشه مثلا ممکنه من یک مسیجی رو در جواب یک یوزر بنویسم اما مدیری که در آن لحظه داره مسیجا رو میبینه دوست

یوزری هست که من با آن می حرفم در این لحظه بنظرتون مدیر چکار میکنه؟ خوب اینجور که من دیدم مسیج های دوستشو پاک میکنه و فقط مسیج

های من میمونه بعد چطور شما میتونید قضاوت کنید که من باید بن شوم؟ با چهار تا نوشته؟ فساد همجا رو گرفته چه در دنیای مجازی

چه در دنیای واقعی ! من ازین بدم میاد مدیرانی بدون مدرک و دادگاهی کردن طرف مقابل طرف رو بن میکنن..........خوب شاید آن طرف بی

گناه باشه.............در کل مدیریت شفق خوبه

بنظر من باید یک عده مدیران انجمن تعویض و افراد با لیاقت بیشتر جایگزین شوند مانند شهرداری ها که هر

ساله
افراد سمت هایشان رو عوض میکنن اینجا هم چنین کاری باید انجام گیرد....... من اگر جای شفق بودم شاید اینکار رو زودتر

کرده بودم

آخرین ویرایش:

yara

New member
مدیر بخش اختیار حذف تاپیک داره..............رسیدگی هم اگه قراره بشه در وهله اول توسط مدیر خود بخش انجام میشه
باتشکر

.مقداد

New member

دوست عزیز اطلاعاتی که توسط کاربران یا مدیران پایین دست پاک میشه trash محسوب میشه و توسط گرداننده سایت قابل رویت و بازیابی هست...مثل ایمیل ها و recyclebin ویندوز...پس اگر همچین اتفاقی هم بیوفته مدیر بالادست اطلاعات رو میتونه ریکاوری کنه!!!مگر اینکه در این مورد اختیارات مدیران تفاوتی با هم نکنه...صرفا به جهت قضاوت درست عرض کردم

پیروز باشید

اگر اینجور که شما می گویید بود من نباید بن میشدم.... مشکل بن شدن من این بود که مسیج های من و آن فرد قابل دسترسی نبود چون کاملا توسط مدیران پاک شده بود و مدیریت اصلی دسترسی به این اطلاعات نداشت...... توضیحات بیشتر رو میتونید از مدیریت بپرسید........جهت اطلاعتون عرض میکنم:rolleyessmileyanim:

آخرین ویرایش:

.مقداد

New member
توصیه میکنم علنا کسی رو مورد اتهام قرار ندید همین اتهام شما توسط ایشون قابل پیگیریه!!!!لزومی به آوردن اسم اشخاصی که ارتباطی به بحثمون ندارن نیست!!!!اگر شکایتی دارید به مسئول مربوطه اش مراجعه کنید

اصلا امکان نداره که اطلاعات قبل از تایید مدیر کل حذف بشه...اگر شما شبهه ای دارید از یه کارشناس IT یا مدیر کل وب سایت بپرسید...

اگر معماری سایت اینگونه است که بعید میدونم حرف شما قبول...

:riz304:

اصلا شما از طراحی این وبسایت چیزی میدونید؟ اصلا میدونید سیستم مدیریت اینجا چی هست؟ اینجا یک سیستم مدیریت ویبولتین (vBulletin) است. تازمانی که مدیری مسیج رو پاک نکنه این مسیج ها توسط مدیر اصلی قابل رویت است. بنابراین با پاک کردن مسیج ها توسط یک فرد دسترسی برا ادمین اصلی وجود نخواهد داشت.

N@RVIN

Well-known member
ها ببخشید میپرم وسط بحثتون:riz513:

من خیلی تخصصی در مورد این مسائل فنی ندارم ..اما همین قدر بگم اطلاعات پاک شده قابل بازگردانی هستن توسط مدیران بالا دست ( مگر ویرایش بشن البته اینم مطئنم نیستم که ویرایش شده ها وضعیتشون چگونه ست )
اینم از خودم نمیگما قبلا یه مورد برام پیش اومده در مورد همین باکس یکی از مدیرای ارشد برگردوند و خوندنش و برای من عکسشو فرستاد . ( پستهای پاک شده هم توسط مدیرای بخشها قابل بازگردانی هست اینم اطلاع امنیتی نیست خود مدیران بخشها میگن که بعضی اقدامات برای مدیران امکان پذیره درستشم البته همینه ).

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nr1
بالا