نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی اردیبهشت 94

امینی

New member
دوستمم ساری قبول شده به اون گفتن نه خوابگاه دولتی میدیم نه خودگردان،برین برا خودتون منزل بگیرین!به شما خوابگاه تعلق گرفت؟

دوستتون ارشد بوده؟آقا هستند؟من برا ثبت نام که رفتم دیگه نرفتم،تماس گرفتم میگن باید صبر کنید به بچه های سراسری خوابگاه بدیم بعد اگه ظرفیت خوابگاه پرنشد ارشدها رو میدیم،خیلی اذیت میکنند،آخه خونه گرفتن که خیلی سخته

gognussss

New member
دوستتون ارشد بوده؟آقا هستند؟من برا ثبت نام که رفتم دیگه نرفتم،تماس گرفتم میگن باید صبر کنید به بچه های سراسری خوابگاه بدیم بعد اگه ظرفیت خوابگاه پرنشد ارشدها رو میدیم،خیلی اذیت میکنند،آخه خونه گرفتن که خیلی سخته
بله آقا هستن ارشد بهداشت محیط قبول شدن،درک میکنم هزینه خونه خیلی زیاده همین اجاره خونه،خورد و خوراک،فیش گاز برق...اما نگران نباشین من تبریز قبول شدم اول بهم گفتن خوابگاه خودگردان میدیم ولی بعد زنگ زدن که بهمون خوابگاه دولتی دادن...کلا اولش اذیت میکنن انشالا ک بهتون خوابگاه تعلق میگیره

امینی

New member
بله آقا هستن ارشد بهداشت محیط قبول شدن،درک میکنم هزینه خونه خیلی زیاده همین اجاره خونه،خورد و خوراک،فیش گاز برق...اما نگران نباشین من تبریز قبول شدم اول بهم گفتن خوابگاه خودگردان میدیم ولی بعد زنگ زدن که بهمون خوابگاه دولتی دادن...کلا اولش اذیت میکنن انشالا ک بهتون خوابگاه تعلق میگیره

امسال دانشگاههای علوم پزشکی دارند اذیت میکنند،خوبه تکلیفتون مشخص شد،خدا کنه به ما هم زود خوابگاه بدن،دیگه عملا کلاسها شنبه شروع میشه ما هنوز تکلیفمون مشخص نیست

gognussss

New member
امسال دانشگاههای علوم پزشکی دارند اذیت میکنند،خوبه تکلیفتون مشخص شد،خدا کنه به ما هم زود خوابگاه بدن،دیگه عملا کلاسها شنبه شروع میشه ما هنوز تکلیفمون مشخص نیست
ولی رشته خیلی خوبی دارین تو مقطع دکترا خیلی عالیه حیف که قبلا اطلاعی در سم شناسی نداشتم وگرنه حتما سم میخوندم!همین امروز به اداره خوابگاه ها زنگ برنین پیگیری کنین

امینی

New member
ولی رشته خیلی خوبی دارین تو مقطع دکترا خیلی عالیه حیف که قبلا اطلاعی در سم شناسی نداشتم وگرنه حتما سم میخوندم!همین امروز به اداره خوابگاه ها زنگ برنین پیگیری کنین

ممنون،بهداشت حرفه ای هم برا آقایون خوبه و آینده خوبی داره ولی برا ما خانمها زیاد جالب نیست

sky

New member
سلام‏ ‏دوستان‏ ‏کسی‏ ‏سم‏ ‏شهرضا‏ ‏قبول‏ ‏نشده؟‏ ‏نمیدونید‏ ‏از‏ ‏کی‏ ‏کلاسا‏ ‏شروع‏ ‏میشه؟‏ ‏

sam shenasi

New member
برای همتون آرزوی موفقیت میکنم دوستان

آقای وحید و کارشناس خبری نیست ازشون
قبول شدن ایشالاه ؟

pichak

New member
سلام دوستان امیدوارم که سال تحصیلی خوبی داشته باشید میشه شماهایی که رفتید دانشگاه تنهامون نذارید و بیاید اینجا راهنماییون کنید
منابعی که ازش استفاده کردید و اینکه آیا خوابگاه بهتون تعلق گرفت من خیلی استرس خوابگاه دارم لطفا راهنمایی کنید. با تشکر.

skafild

New member
کسی هست که امسال قبول شده باشه و ما را راهنمایی کنه.لطفا کمک کنید

بالا