نحوه رتبه بندی نمره های یکسان در کنکور ارشد پزش

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

senoritamaria

New member
ba salam,moadel karayish fek konam bishtar bashe,tu kardani be karshenasi do ta rotbe yeksan tu kelase ma bud ,zarfiyat ham aye ghoran nis ke hatman 20 nafar bashe age sharayet intore har do ro bar midaran,nomre tarazam injur hesab mishe masalan motevassete zaban dar beyne kolliye sherkat konande ha 30 dar sade shoma 80 zadi ,va dar sharayeti motevvaset 75 darsade va shoma baz 80 zadi 80 avvali daraye vazne bishtariye in formul dar konkure sarasari bekar mire chon teyfe vasii hast,be nazare bande 1do rotbe yeksan,2 moaddel

یعنی اولی که میگی وزنش بیشتره تو رتبه ش تاثیر بهتری داره؟

admin

Active member
پرسنل مدیریت
درود
طبق تجربه ما وقتی فقط دو نفر نمره یکسان کسب کنند بدلیل اینکه در ظرفیت اعلام شده برای اون دانشگاه اختلال زیادی پیش نمیاد هر دو را با رتبه یکسان اعلام می کنند!
مثلا دو یا سه سال قبل دو نفر با رتبه 3 در آزمون ارشد آمار زیستی برای همکاری به دفتر سایت اومدن

اما وقتی بیشتر از 2 نفر نمره یکسان کسب کنند وزارت خونه دست به کار میشه و طبق معدل رتبه ها را جابجا می کنه!!!

دوستان برای من خیلی جالب بود که این همه نمره یکسان توی هر رشته در نرم افزار تخمین رتبه(91) وجود داره که همشونم واقعی اند مثلا در حال حاضر در هر رشته 3 تا 5 نفر از 30 نفر اول دارای نمره یکسان هستند!
اینو می گم که بدونید در وزارت بهداشت نمره یکسان بسیار زیاد پیش میاد! پس معدل در رتبه بندی کنکور وزارت بهداشت کاملا تاثیرگذاره و بنظر من بقدری مهم هست که اگر بچه ها تا الان این موضوع رو جدی می گرفتند بخاطر کنکور هم که شده بود یک کاری برای معدلشون می کردند.

ضمنا ما برای رتبه بندی در نرم افزار تخمین رتبه نمی تونیم معدل رو بدون هیچ مدرکی تاثیر بدیم. نمی تونیم به افراد بگیم برای نرم افزار تخمین رتبه، نامه از دانشگاه بیارند!

امیدوارم توضیحاتم قانع کننده باشه

admin

Active member
پرسنل مدیریت
سلام
معدل داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت (بدون توجه به این که از کدام دانشگاه فارغ التحصیل شده اند )
از آن بابت برای معاونت آموزشی وزارت بهداشت دارای اهمیت هست
که در صورت یکسانی نمرات دو یا چند داوطلب که زیاد هم پیش می آید معدل را ملاک قرار دهند
از آنچه که بیان می کنم اطمینان دارم و در چند اطلاعیه مشاهده کردم
بهرحال اگر به قسمت سوالات رایج آزمون کارشناسی ارشد آن معاونت مراجعه نمایید
چند سوال وجود دارد که مستقیم و غیر مستقیم به مورد مذکور می پردازد
عینا" سوال و پاسخ ذیل

سوال : معدل آيا تاثير گذار است ؟

جواب : فقط در شرايط احراز نمره يكسان در آزمون .
لینک گفته ایشون:
سوالات رایج آزمون كارشناسي ارشد سال 1389

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا