مطالعه ی گروهی ارشد(( هماتولوژی ))-94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

arta

New member
سلام به همه
خسته نباشید:motat:
یه سوال دارم بدجور درگیرشم :smiliess (2):اونم اینه که زیست دکتر مهدوی تمام سرفصل های لازمو برا کنکور پوشش میده؟ :sad::33:

شفق بانو

New member
سلام به همه
خسته نباشید:motat:
یه سوال دارم بدجور درگیرشم :smiliess (2):اونم اینه که زیست دکتر مهدوی تمام سرفصل های لازمو برا کنکور پوشش میده؟ :sad::33:

سلام

سلامت باشین

بله زیست دکتر مهدوی رو خیلی از دوستان پیشنهاد دادن . 80 درصد تست ها رو میشه زد .

رها45

New member
سلام

سلامت باشین

بله زیست دکتر مهدوی رو خیلی از دوستان پیشنهاد دادن . 80 درصد تست ها رو میشه زد .
یکی از استادام میگفت بهتره برا اینکه قبولیتون 100*100 بشه حتما اون منابعی رو که وزارت اعلام کرده بخونین در مورده زیستم میگفت مهدوی برا علوم خوبه .

arta

New member
سلام :ad54ad:
شفق@ و رها45 عزیز خیلی ممنون :28:
ولی بازم سؤال دارم :riz513: کسی کتاب هماتولوژی و انعقاد خون هنری ترجمه دکتر انتشارات کتابخانه فرهنگ رو داره؟ چاپش رنگیه؟ مال من فقط صفحه اولش رنگیه و بقیه سیاه و سفیده نمودار و شکل هاشم که افتضاحه سیاه سیاه اصلا نمیشه ازش هیچی فهمید :13:

dokiii

New member
دوستان عزیز لطفا یکی یه ادرس خوب بده برای خرید کتابهای لازم واسه ارشد هماتو
یه جایی که هم کتابا هم تستا رو بشناسه
مممممممنون میشم

arta

New member
سلام
یه سؤال
هماتولوژی تو وزارت علوم هم وجود داره ؟ من تازه شنیدم دارم شاخ در میارم. یعنی واقعیت داره؟ :shocked::14::wacsmiley:

tayebe

New member
بله داره... تا چندسال پیش آزمون هاشون جدا بود.... ولی از سال 91 یکی شدن و وزارت علوم هم با کنکور وزارت بهداشت دانشجوی هماتو میگیره.
دانشگاهش همون تربیت مدرس هست...ک زیر نظر وزارت علوم و فناوریه و بقیه دانشگاه ها زیر نظر وزارت بهداشت هماتو میگیرن.
امسال مدرس هماتو نگرفت. چون تابستون هماتوی بین الملل زیاد گرفت و توش موندن... امسال دیگه نگرفت

arta

New member
سلام بچه ها خیلی ممنون که وقتتونو میذارید و به سؤالا جواب میدید :thanks::thanks:
می خواستم بپرسم برا هماتو و بانک خون و بیوشیمی چه کتاب تست هایی پیشنهاد می کنید ؟:21::smilies:

arta

New member
سلام بچه ها خیلی ممنون که وقتتونو میذارید و به سؤالا جواب میدید :thanks::thanks:
می خواستم بپرسم برا هماتو و بانک خون و بیوشیمی چه کتاب تست هایی پیشنهاد می کنید ؟:21::smilies:

maryam30

New member
باسلام خدمت دوستان
بچه ها یه راهنمایی میخواستم لطفا هر کی میدونه جواب بده. ممنونتون میشم. من فقط دعاتون میکنم..
.من کتاب اصول و روشهای آزمایشگاهی در بانک خون(ایمونوهماتولوژی) و کتاب مهارت های آزمایشگاهی در خون شناسی رو دارم میخونم که هر دوش از گل افشانه .البته کتاب دومیه حدود 670 ص اس و خیلی جامع اس. هنری دیدسون هم خوندم و هافبراند هم دارم میخونم ولی متاسفانه چاپ جدید سالی رادمن 2014 هنوز نیومده. به نظرتون همین کتاب ها کافیه اگه سالی رادمن رو نخونم و با توجه به اینکه یه منبع دیگه ماله مجتبی طبرستانی دانشگاه مشهد هم اضافه شده؟

شفق بانو

New member
باسلام خدمت دوستان
بچه ها یه راهنمایی میخواستم لطفا هر کی میدونه جواب بده. ممنونتون میشم. من فقط دعاتون میکنم..
.من کتاب اصول و روشهای آزمایشگاهی در بانک خون(ایمونوهماتولوژی) و کتاب مهارت های آزمایشگاهی در خون شناسی رو دارم میخونم که هر دوش از گل افشانه .البته کتاب دومیه حدود 670 ص اس و خیلی جامع اس. هنری دیدسون هم خوندم و هافبراند هم دارم میخونم ولی متاسفانه چاپ جدید سالی رادمن 2014 هنوز نیومده. به نظرتون همین کتاب ها کافیه اگه سالی رادمن رو نخونم و با توجه به اینکه یه منبع دیگه ماله مجتبی طبرستانی دانشگاه مشهد هم اضافه شده؟

سلام دوست عزیز

سالی رادمن جزء رفرنس هاست و حتما باید مطالعه داشته باشی .

بله چاپ 2014 هنوز نیومده اما اگه چاپ قدیم رو داشته باشی کفایت میکنه .

منابع اصلی در دومین پست همین تاپیک گذاشته شده .

پرسش وپاسخ گل افشان بسیار مهم اگه داشته باشین عالی میشه .

انشالله به زودی نکات مهم این کتاب رودر تاپیک جداگانه قرار میدم

موفق باشید :rose:

arta

New member
سلام من دوباره اومدم با یه سوال دیگه
برا ابوالعباس به نظرتون کدوم مترجم بهتره؟اگه امکان داره اسم انتشاراتشم بگین :riz513:

oloom_az

New member
سلام دوستان:smiliess (10): يه سوال داشتم
به نظرتون واسه درس ايمني دكتر خ ل ي ل ي كافيه يا نه؟
به نظرتون بجز ابوالعباس با كدوم منبع ميشه ايمني رو بالا 80 زد ؟!
پيشاپيش ممنون از راهنماييتون :28:

شفق بانو

New member
سلام من دوباره اومدم با یه سوال دیگه
برا ابوالعباس به نظرتون کدوم مترجم بهتره؟اگه امکان داره اسم انتشاراتشم بگین :riz513:

سلام

دکتر خلـــــــیلی خیلی روان ترجمه کردند/ از همه مهمتر رنگی چاپ شده که بی تاثیر نیست

موفق باشید

- - - Updated - - -

سلام دوستان:smiliess (10): يه سوال داشتم
به نظرتون واسه درس ايمني دكتر خ ل ي ل ي كافيه يا نه؟
به نظرتون بجز ابوالعباس با كدوم منبع ميشه ايمني رو بالا 80 زد ؟!
پيشاپيش ممنون از راهنماييتون :28:

سلام
خیلی از دوستان 4 استاد رو پیشنهاد میکنند .

oloom_az

New member
سلام

دکتر خلـــــــیلی خیلی روان ترجمه کردند/ از همه مهمتر رنگی چاپ شده که بی تاثیر نیست

موفق باشید

- - - Updated - - -

سلام
خیلی از دوستان 4 استاد رو پیشنهاد میکنند .
:auizz3ffy9vla57584x

خيلي ممنون از راهنماييتون پس من 4 استاد رو هم تهيه مي كنم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا