مطالعه گروهی داوطلبان ارشد ویروس شناسی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

roshanaiee

New member
سلام خوش امدی چرا نتونی کتابهای خوبی انتخاب کردی من خودم الان جاوتز/ لزگی 504/ قارچ برای کنکور /ژنتیک سنا /ایمنی دکتر یوسفی /رو دارم میخونم.

ROJO

New member
روشنایی جزوش خوبه? تستم کار کردی یا نه? یه اماری بده

یکی بمن گف جنتیک خ لی لی بگیر، ولی من شاید نخوندم اصن

roshanaiee

New member
سلام بچه ها من از کسی که خودش دکتری ویروس قبول شده بود شنیدم که خوبه خودشم برا ارشد همین رو خونده بوه فکر کنم 50 زده بود روجو نمیتونی نخونی چون حتی 1 تستشم رو انتخابات تاثیر داره حتی از باکتری وبیوشیمی بیشتر تاثیر داره . در مورد ایمنی ترسا از بچه های همین سایت که امسال قبول شد فکر کنم 70 زده بود اون معرفی کرده تا حالا که من خوندم خیلی راضیم نثرش خیلی روان وساده است.

ROJO

New member
کسیو میشناسم که با 25%> تک رقمی شده
2lbkos0.gif

kian.dante

New member
بچه ها نظرتون در مورد کتاب برای کنکور ایمنی شناسی چیه؟؟ خوبه اونو بخونم :21:

roshanaiee

New member
سلام به نظر من یوسفی بخونی خوبه.روجوکجایی چرا خبری ازت نیست داری میخونی یا نه ؟

ROJO

New member
خیلی خیلیییی سرم شلوغ شده، ساعت 7:30 صب میرم سرکار تا 6 عصر ، وقتی برمیگردم خونه تازه ناهار میخورم، بعدشم اینجوریم:wacsmiley:
هیچ توانی برام نمیمونه، دلم میخواد بشینم زار بزنم...

roshanaiee

New member
سلام حسابی بهت خسته نباشی می گم وضع منم مثل خودته ولی نباید کم بیارم هر جور شده باید ادامه بدیم ما میتونیم.

roshanaiee

New member
سلام خیلی ممنون از لطف دوستان من امروز هم با تمام سعیم وقت گذاشتم و herpes رو تموم کردم روجو تو چیکار میکنی هنوز هم وقت خالی نداری؟

roshanaiee

New member
روجو تو خیلی قوی هستی مطمئنم وقتی این مدت تموم شه با سرعت چند برابر بر می گردی باید خودمو اماده کنم فکر کنم اون موقع به گرد بات هم نرسم.

roshanaiee

New member
سلام به همگی منم یه مسافرت کوچیک داشتم خیلی عالی بود کلی انرژی گرفتم که سرعتم رو بیشتر کنم رو جو مطمئن باش وقتی برگردی کلی انرژی برای شروع دوباره داری من فعلا poxتموم کردم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا