جشن پذیرفته شدگان ارشد تغذیه

درمورد هزینه چاپ ونوشتن مقاله isi هم بگین

منم دوس دارم در مورد isi بدونم؟؟
راستی سلام
من دانشجوی ارشد تغذیه ام
ورودی 91
یه زمانی تو این انجمنا پلاس بودم...چند روزه دلم تنگتون شده
راستی اون زمان نام کاربریم dr m بود...اما رمزش یادم نیست...خیلی دوس دارم دوباره با اون نام کاربری فعال باشم....

آخرین ویرایش:

saman7347

New member
دوستانی که مقاله نوشتن مخصوصا isi میشه راهنمایی کنید چطور میشه یه مقاله نوشت من تو اینترنت زیاد سرچ کردم یکم اطلاعات دارم ولی بازم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
ویدا جون چه چیزا میگی
وای چقد بچه ها درس خونن اینجا
خداکنه بچه های تبریز همشون مثل من تنبل باشن
من حوصله ی مقاله پقاله ندارم خداااااااااااااااا

vida00

New member
ویدا جون چه چیزا میگی
وای چقد بچه ها درس خونن اینجا
خداکنه بچه های تبریز همشون مثل من تنبل باشن
من حوصله ی مقاله پقاله ندارم خداااااااااااااااا

سمانه جان آخه واسه مصاحبه دکتری امتیاز داره از حالا باید بفکر باشم آخه انگار اکسپتش طول میکشه

vida00

New member
دوستان یه سوال دیگه من درس تغذیه رو خیلی خوب خلاصه کردم مخصوصا تغذیه اساسی رو به نظرتون میشه بصورت یه چکیده بدم یه ناشر چاپ کنه به چندتاشون میل زدم ولی میترسم چکیدمو بفرستم به اسم خودشون چاپ کنن؟

vida00

New member
اگه کسی هس که میتونه باهم همکاری داشته باشیم اعلام آمادگی کنه برا تغذیه یه کتاب بنویسیم این موسسات الکی پول زیادی میگیرن دقت کردین میتونن کتاب بدن ولی چون سود بیشتره تو کار جزون،تا اونجایی که من دیدم همه ارشد کتاب دارن ولی واسه تغذیه بیشتر کتابا نصفه ونیمس مجبوری یه بگیری که اونم قیمتش وحشتناکه

farah90

New member
سلام بچه ها خوبین چه خبرا بالاخره به نت دسترسی پیدا کردم

goo

New member
دوستان یه سوال دیگه من درس تغذیه رو خیلی خوب خلاصه کردم مخصوصا تغذیه اساسی رو به نظرتون میشه بصورت یه چکیده بدم یه ناشر چاپ کنه به چندتاشون میل زدم ولی میترسم چکیدمو بفرستم به اسم خودشون چاپ کنن؟

به نظرم بهتره با یکی از استادا این کار رو بکنی چون وقتی اسم دکترفلانی بیاد رو جلد خب بچه ها تمایل بیشتری دارن برا کتاب.معمولا خود دانشگاه انتشاراتی داره.
واسه ترجمه و نوشتن کتاب کار خیلی خوبیه من و دوستام چند فصل کراووس رو ترجمه کرده بودیم ولی دوره کارشناسیمون تموم شد و پراکنده شدیم نشد چاپش کنیم.

vida00

New member
به نظرم بهتره با یکی از استادا این کار رو بکنی چون وقتی اسم دکترفلانی بیاد رو جلد خب بچه ها تمایل بیشتری دارن برا کتاب.معمولا خود دانشگاه انتشاراتی داره.
واسه ترجمه و نوشتن کتاب کار خیلی خوبیه من و دوستام چند فصل کراووس رو ترجمه کرده بودیم ولی دوره کارشناسیمون تموم شد و پراکنده شدیم نشد چاپش کنیم.

ممنون عزیزم،اگه کسی دیگه هم نظری داره بگه

start

New member
سلام منم ورودی جدید تغذیه هستم لطفا هرکسی در مورد مقاله isi چیزی میدونه به منم بگه . مرسی . واستون دعا میکنم .

saman7347

New member
سمانه جان آخه واسه مصاحبه دکتری امتیاز داره از حالا باید بفکر باشم آخه انگار اکسپتش طول میکشه
عجیجم
من که آنقد درد سر دارم واسه کارم واسه رفت و آمد که فکر دکتری را باید از ذهنم بپرونم

prancess yasaman

New member
سلام بچه ها هر کسی تبریز ارشد تغذیه قبول شده لطفا بیاد اینجا:
بچه هایی که تغذیه تبریز قبول شدید بیایید داخل واسه هماهنگی:riz304:

saman7347

New member
سلام بچه ها هر کسی تبریز ارشد تغذیه قبول شده لطفا بیاد اینجا:
بچه هایی که تغذیه تبریز قبول شدید بیایید داخل واسه هماهنگی:riz304:

سلام پرنسس جووووووووووووون
بیاین بچه ها
حالا هماهنگی : شنبه 5 مهر رو نریم(یعنی دودریشن ):4d564ad6:

آخرین ویرایش:

goo

New member
سلام پرنسس جووووووووووووون
بیاین بچه ها
حالا هماهنگی : شنبه 5 مهر رو نریم(یعنی دودریشن ):4d564ad6:

آورین آورین... میبینم که از همین الان فعالیت دانشجویتون رو شرو کردین،آوریییییییین.:thumbsupsmileyanim::smilies-azardl (113

farnoosha

New member
بچه ها هزینه بین الملل چهقدر میشه ترمی؟؟؟
عزیزم انشگاه شیراز امسال ترمی 6/125/000 بابت هر ترم تا پایان تحصیلات هزینه معلوم کرده..بقیه دانشگاهها رونمیدونم ولی بعضی جاها متغیر و ثابت دارن مثه دانشگاه ازاد مثلا ..که شیراز اینطور نیست...

عزیزم انشگاه شیراز امسال ترمی 6/125/000 بابت هر ترم تا پایان تحصیلات هزینه معلوم کرده..بقیه دانشگاهها رونمیدونم ولی بعضی جاها متغیر و ثابت دارن مثه دانشگاه ازاد مثلا ..که شیراز اینطور نیست...
مرسی دوستم
کسی از بین الملل تهران و بهشتی خبر نداره؟(هزینش)
مدرکشون و کلاساشون با بچه های روزانه فرق نداره؟؟؟

بالا