بروبچ Ph.D انگل شناسی بیاین اینجا ...

Hamidvet

New member
عجیبه که انگل شناسی ظرفیتش کمی بیستر شده برخلاف بقیه ...

dazarvid69

New member
سلام دوستان من تازه میخوام واسه آزمون Ph.d شروع کنم به نظرتون از چی شروع کنم؟
کلا رفرنسای انگل رو میشه بهم معرفی کنید؟میشه عایا؟ :)

rojiin

New member
بچه ها شماها که دکترا انگل دارین یه سوال:هرکی دکترا بگیره میشه عضو هیئت علمی؟و محل دانشگاهش کی براش تعیین میکنه وزارت بهداشت؟

Hamidvet

New member
بچه ها شماها که دکترا انگل دارین یه سوال:هرکی دکترا بگیره میشه عضو هیئت علمی؟و محل دانشگاهش کی براش تعیین میکنه وزارت بهداشت؟

وزارت بهداشت که تعهد خدمت میگیره فکر کنم حدود 10 سال! دقیق نمیدونم ... یعنی متعهدی بعد دکترا هرجا وزارت تعیین میکنه بری اونجا و حداقل این مدت رو خدمت کنی

تربیت مدرس که فعلا تعهدی نداره و اینطوری نیست ... خب این هم خوب میتونه باشه و هم بد!

ضمناً دانشگاه های بهداشت باید تقریباً هرروز در محل دانشگاه حاضر باشی و ظاهراً کارت بزنی ... مدرس خوبیش اینه همچین چیزی نداره و بنابراین میتونی کنار دکترا یه شغل پاره وقت هم پیدا کنی! :sarma:

از اوضاع آزمایشگاه های انگل شناسی خبری ندارم که بازار کارشون خوبه یا نه ...

rojiin

New member
سلام.بچه ها من یک کتاب خوب در مورد ایمنی انگاها میخوام اگه سایتی هم بنظرتون خوبه یا هرچیزی که بتونه کمکم کنه ممنون میشم.

Hamidvet

New member

ali asghari

New member
حمید جان این دکتری 95 که میگن دیگه ورودیه بهمن نمیگیره و قراره ورودیه مهر بگیره یعنی کنکور 95 دکتری تابستون باشه نه ابان به نظرت چطوریه؟ حرف و حدیث زیاده دکتر که میگفت تو وزارت خونه حرف زدیم تا تابستون جواب قطعیش مشخص میشه

پیچک

New member
حمید جان این دکتری 95 که میگن دیگه ورودیه بهمن نمیگیره و قراره ورودیه مهر بگیره یعنی کنکور 95 دکتری تابستون باشه نه ابان به نظرت چطوریه؟ حرف و حدیث زیاده دکتر که میگفت تو وزارت خونه حرف زدیم تا تابستون جواب قطعیش مشخص میشه

:21: این الان خوبه یا بده؟ ...

Hamidvet

New member

آره زمزمه هاش راجع به دکترای آبان امسال بود که جلو بیاد اما مثل اینکه کنسل شد واسه امسال و 16 آبان تاریخ آزمون دکترای امسال هست.

- - - Updated - - -

به نظرم خوبه آخه دلیلی نداشت آدم ترم تحصیلی رو از بهمن شروع کنه!!

ali asghari

New member

Slm be nazaram khoobe khob vaghti arshad tamoom shod dar surate ghabooli yerast miri doctora ye term ham aghab nemioftim ta montazere bahman bashim faghat yekam zaman kam mishe vase khundan chon age biad tir ya khordad bayadheyne tahsil shoru be khundan beshe

آخرین ویرایش:

Soroush Star

New member
کنکور دکترای سال آینده به احتمال بالای 90% از آبان 95 به تیر 95 تبعید میشه

با صحبت هایی که این روزها میشه و یکی از استادامونم اونو تایید کردن امسال فقط اونایی میتونن دکترا شرکت کنن که تا پایان شهریور ارشدشون تمام شده باشه
اگر این مورد از امسال اجرایی بشه (بالای 90% از امساله – ایشون گفتن ما طرح رو به مجلس دادیم که عملی بشه) قطعاً به کنکور امسال نمیرسم و میشه کنکور 95
برای اونهایی که طرح اجبارین این میتونه دردسر باشه تنها راه اینه که بطور یکنواخت تا شهریورخونده[FOT=&quot]بشه[/FONT] اگر از امسال عملی بشه کارهای عملی پایان نامه انجام داده بشه وفقط زمان دفاعشونو به سال دیگه و تا پایان شهریور انتقال بدن. اگر از امسالم عملی نشه خوب مثل قبل خواهد بود

زمان کنکور دکترای سال دیگه به احتمال90% تیر و اگر نشد همون آبان 95 هست

همه این مسائل و البته مسائل مهمتر دیگه باعث شده به شخصه از رشته کارشناسی ارشد انگل شناسی پزشکی برای دکترای ایمنی شناسی پزشکی ادامه بدم و بخونم - این موضوع رو بارها پیش خودم بررسی کردم و به نتیجه کامل رسیدم (هم الان و هم گذشته) ------ (به کنکور امسال نمیرسم و کارهای پایان نامم مونده)متاسفانه در جایی هستیم که هر روز یه حرف جدید میزنن و نمیشه به اما و اگر بسنده کرد نمونش همین کنکور ارشد وزارت بهداشت ، ورودی سال 92 بودیم،سال 93 به نسبت سال 92 ظرفیتها رو کاهش دادن،سال 94 به نسبت سال 93 شیوه کنکور و تعداد تستها رو تغییر دادن و مجموعه ای کردن !! !

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان این تاپیک ، دانشجویان ارشد و دانشجویان دکترا :riz304:

آخرین ویرایش:

roya.

New member
دوستان عزیز درمورد بازار کار رشته انگل شناسی میخوام بدونم

بالا