بازیهای آسیایی 2014 اینچئون کره ی جنوبی

biosta

Well-known member
تیم ملی روئینگ 4 نفره سبک وزن بانوان در بازی‌های آسیایی به مدال برنز رسید.

قایقرانی از نظر آمادگی جسمانی که احتیاج داره جزو سخت ترین ورزش های دنیاست
خدا را شکر دست خالی برنگشتند .

mohammad63

Well-known member
اسماعيل‌پور هشتمين طلاي ايران را کسب کرد

00947099.jpg

آزادکار وزن 61 کيلوگرم کشورمان به مقام قهرماني بازي‌هاي آسيايي اينچئون رسيد.

به گزارش "ورزش سه"، مسعود اسماعیل‌پور ملی‌پوش وزن 61 کیلوگرم کشورمان در فینال کشتی آزاد بازی‌های آسیایی به مصاف حریف هندی خود رفت و با نیتجه 6 بر 4 پیروز شد و به مدال طلای بازی‌های آسیایی رسید.

- - - Updated - - -

mohammad63

Well-known member
تيم ملي واليبال ايران از سد ميزبان گذشت

تيم ملي واليبال ايران در آخرين ديدار مرحله دوم بازي‌هاي آسيايي اينچئون کره جنوبي را شکست داد.
[تيم ملي واليبال ايران از سد ميزبان گذشت]

تیم ملی والیبال ایران در آخرین دیدار مرحله دوم بازی‌های آسیایی با نتیجه 3 بر یک کره جنوبی را شکست داد. بازی 2 تیم ایران و کره را می‌توان فینال زودرس و یک دیدار خارج از جدول از نامید. صعود هر 2 تیم به جمع 8 تیم برتر از پیش قطعی شده بود و تیم‌ها برای دفاع از قدرت خود در قاره آسیا به میدان رفتند.

کره‌ای‌ها پس از ناکامی در مسابقات قهرمانی جهان به دنبال مدال طلای بازی‌های آسیایی در خانه بودند و شاگردان اسلوبودان کواچ نیز که به نیمه نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان نرسیدند با تیم اصلی به اینچئون آمدند تا جای تنها جامی را که در فدراسیون والیبال خالی بود با قهرمانی بازی‌های آسیایی پر کنند.

بازیکنان ایران در ست‌های اول و دوم این دیدار با نتایج 25 بر 21، 25 بر 19 پیروز شدند. شاگردان پارک کی وون در ست اول حتی از ایران پیش بودند اما بازیکنان ایران با خونسردی و ارائه یک بازی منطقی و کم اشتباه در این 2 ست به پیروزی رسیدند. در ست سوم اما بازیکنان کره حملات بیشتری انجام دادند و توانستند 25 بر 23 به پیروزی برسند تا نخستین ست باخته ایران در بازی‌های آسیایی 2014 به نام میزبان ثبت شود. بازیکنان ایران تا پایان ست سوم 38 امتیاز از حمله، 5 امتیاز از دفاع، 3 امتیاز از سرویس و 27 امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند در حالی که بازیکنان کره 39 امتیاز از حمله، 3 امتیاز از دفاع، 3 امتیاز از سرویس و 20 امتیاز از اشتباهات ایران به دست آورده بودند.

در ست چهارم با زیاد شدن اختلاف امتیازات ایران، پارک کی وون، سرمربی پیشین تیم ملی ایران عصبی شد و همین موضوع، یک کارت زرد برای او داشت. تیم ایران در تکرار فینال مسابقات قهرمانی آسیا 2013 باز هم موفق به شکست کره شد. ست چهارم با نتیجه 25 بر 19 به سود ایران به پایان رسید.

در دیگر دیدار این مرحله تیم چین با نتیجه 3 بر صفر مغلوب ژاپن شد. تیم ایران، فردا سه‌شنبه استراحت می‌کند تا برای بازی در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات (چهارشنبه نهم مهرماه) آماده شود.

mohammad63

Well-known member
:heart::thanks::thanks::thanks:

- - - Updated - - -

آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم تیم ملی آزاد کشورمان به مدال طلای بازی‌های آسیایی اینچئون رسید.
نهمین طلای ایران به نام جوکار ثبت شد
به گزارش افکارنیوز، میثم مصطفی جوکار در فینال بازی‌های آسیایی اینچئون مقابل نور ژومبایف حریف قزاقستانی خود پیروز شد و مدال طلا را بر گردن آویخت.

او ۱۴ بر ۴ حریفش را شکست داد.

mohammad63

Well-known member
:smiliess (9):

- - - Updated - - -

:(50)::sdasdasd:
امین قاسمی پور نماینده وزن ۶۹ کیلوگرم تیم ملی بوکس ایران در مرحله یک چهارم نهایی بازی های آسیایی اینچئون مقابل بوکسورترکمنستانی شکست خورد و حذف شد.
شکست نماینده ایران مقابل بوکسور ترکمنستانی
به گزارش افکارنیوز، امین قاسمی پور نماینده وزن ۶۹ کیلوگرم تیم ملی بوکس ایران در مرحله یک چهارم نهایی مقابل سردار هودای بردیف از ترکمنستان با نتیجه سه بر صفر شکست خورد و از گردونه مسابقات حذف شد.

هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی از ۲۸ شهریور در اینچئون کره‌جنوبی آغاز شده و تا ۱۲ مهرماه ادامه پیدا می‌کند. در این دوره از مسابقات ۹۵۰۱ ورزشکار از ۴۵ کشور آسیایی در ۳۶ رشته با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. کاروان ورزش ایران نیز با ۲۸۲ ورزشکار شامل ۲۲۴ ورزشکار مرد و ۵۸ ورزشکار زن در این دوره از مسابقات شرکت کرده است.

mohammad63

Well-known member
ملی پوش کشتی آزاد ایران با شکست در دیدار فینال وزن ۷۴ کیلوگرم به مدال نقره هفدهمین دوره بازیهای آسیایی دست پیدا کرد.
عزت‌الله اکبری به مدال نقره رسید
به گزارش افکارنیوز، عزت الله اکبری در فینال وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد بازیهای آسیایی اینچئون به مصاف "قربان اف" دارنده مدال برنز جهان و قهرمان آسیا از ازبکستان رفت و در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ نتیجه را به حریف واگذار کرد و به مدال نقره رسید.

پیش از این مسعود اسماعیل پور و رضا یزدانی در اوزان ۶۱ و ۹۷ کیلوگرم صاحب مدال طلای رقابتهای کشتی آزاد بازیهای آسیایی شده بودند.

اکبری در دور اول مسابقات کشتی بازیهای آسیایی با قرعه استراحت روبرو شد و در دور دوم به راحتی حریفی از پاکستان را ۱۰ بر صفر در هم شکست. اکبری در نیمه نهایی نیز توانست در یک کشتی حساس و پایاپای "لس سان کیو" از کره جنوبی را با نتیجه ۴ بر ۳ شکست دهد و راهی فینال شود.

مدال آوران ایران در هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی:

مدال طلا:

نجمه خدمتی (تیراندازی)، محسن محمدسیفی (ووشو)، محسن شادی (روئینگ - قایقرانی)، محمد دانشور (کایرین - دوچرخه‌سواری)، بهداد سلیمی (وزنه‌برداری)، اسماعیل عبادی (تیراندازی با کمان)، رضا یزدانی(کشتی آزاد)، مسعود اسماعیل پور (کشتی آزاد)

مدال نقره:

نرجس امام‌قلی‌نژاد (تیراندازی)، الهه منصوریان (ووشو)، تیم تیراندازی تفنگ بادی ۱۰ متر بانوان، حمیدرضا لادور (ووشو)، تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر، کیانوش رستمی (وزنه‌برداری)، لیلا رجبی (پرتاب وزنه)، آروین معظمی گودرزی(دوچرخه‌سواری)، احمدرضا طالبیان (کایاک تک نفره قایقرانی) و علی آقامیرزایی و سعید فضل‌الله (کایاک قایقرانی)، عزت الله اکبری(کشتی آزاد)

مدال برنز:

سجاد عباسی (ووشو)، تیم روئینگ چهار نفره بانوان، سولماز عباسی (روئینگ - قایقرانی)، تیم روئینگ دو نفره مردان، تیم کامپوند مردان، حسین عسگری (دوچرخه‌سواری)، آرزو حکیمی( کایاک تک نفره قایقرانی)، عادل مجللی(کانو قایقرانی).

هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی از ۲۸ شهریور در اینچئون کره‌جنوبی آغاز شده و تا ۱۲ مهرماه ادامه پیدا می‌کند. در این دوره از مسابقات ۹۵۰۱ ورزشکار از ۴۵ کشور آسیایی در ۳۶ رشته با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. کاروان ورزش ایران نیز با ۲۸۲ ورزشکار شامل ۲۲۴ ورزشکار مرد و ۵۸ ورزشکار زن در این دوره از مسابقات شرکت کرده است.

:bunnyearsmiley::tsimuzpzwoap1t9y3o7:tsimuzpzwoap1t9y3o7:tsimuzpzwoap1t9y3o7:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ZOT

mohammad63

Well-known member
شکست يوسف کرمي مقابل حريف ازبک

تکواندوکار وزن 87 - کيلوگرم کشورمان در مبارزه اول خود باخت.
[شکست يوسف کرمي مقابل حريف ازبک]

به گزارش "ورزش سه"، یوسف کرمی تکواندوکار وزن 87 - تیم ملی تکواندوی کشورمان با نتیجه 5 بر 4 مقابل حریف ازبک خود شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

mohammad63

Well-known member
آخرین تغییرات تا 07:25 به وقت ایران

روز يازدهم بازيهاي آسيايي اينچئون ( سه شنبه 8 مهرماه 1393 )
رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتيجه
کشتي سعيد عبدولي
71 کيلوگرم فرنگي
يک چهارم نهايي
در ادامه
کشتي حبيب الله اخلاقي
80 کيلوگرم فرنگي
يک چهارم نهايي در ادامه
کشتي مهدي علياري
98 کيلوگرم فرنگي
يک چهارم نهايي در ادامه
دوميداني هادي سپهرزاد دهگانه- دوي 100 متر مقدماتي 04:37

کسب عنوان دومي
دوميداني هادي سپهرزاد دهگانه- پرش طول
مقدماتي 05:10

کسب عنوان دهمي
دوميداني هادي سپهرزاد دهگانه- پرتاب وزنه
مقدماتي 06:30 در حال برگزاري
دوميداني هادي سپهرزاد دهگانه- پرش ارتفاع مقدماتي 13:05
دوميداني احسان حدادي پرتاب ديسک فينال 13:10
دوميداني محمد صميمي پرتاب ديسک فينال 13:10
دوميداني مريم طوسي دوي 200 متر مقدماتي 13:40
دوميداني محمد ارزنده پرش طول فينال 14:05
دوميداني حسن تفتيان دوي 200 متر مقدماتي 14:17
دوميداني محمد ابارقي دوي 200 متر مقدماتي 14:31
دوميداني سجاد مرادي دوي 800 متر مقدماتي 15:10
دوميداني هادي سپهرزاد دهگانه- دوي 400 متر
مقدماتي 15:40
بوکس جاسم دلاوري
91+ کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه
بوکس سجاد محرابي
75 کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه
بوکس علي مظاهري
91 کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه
دوچرخه سواري فراز شکري کراس کانتري فينال 04:30 کسب عنوان نهمي
دوچرخه سواري پرويز مرداني کراس کانتري فينال 04:30

کسب عنوان دهمي
کبدي تيم ملي بانوان گروه b مقدماتي 04:30

برتري برابر چين تايپه
کبدي تيم ملي مردان گروه b مقدماتي 08:30
قايقراني احمد احمدي بادباني دور يازدهم 05:30 در حال برگزاري
قايقراني احمد احمدي بادباني دور دوازدهم در ادامه
تکواندو سوسن حاجي پور 53- کيلوگرم يک شانزدهم نهايي در ادامه برتري برابر حريف قزاق
تکواندو سوسن حاجي پور 53- کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه
تکواندو مسعود حجي زواره 74- کيلوگرم يک شانزدهم نهايي در ادامه برتري برابر حريف ويتنامي
تکواندو مسعود حجي زواره 74- کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه
تکواندو يوسف کرمي 87- کيلوگرم يک شانزدهم نهايي در ادامه شکست برابر حريف ازبک
تنيس روي ميز تيم ملي دوبل مردان يک سي و دوم نهايي 06:00 برتري برابر قطر

mohammad63

Well-known member
کرمي: شرمنده مردم شدم

کاپيتان تيم ملي تکواندو گفت: مي‌خواستم در چهارمين حضورم در بازي‌هاي آسيايي با مدال به ايران بازگردم اما شرمنده مردم شدم.
[کرمي: شرمنده مردم شدم]

یوسف کرمی کاپیتان تیم ملی تکواندو پس از شکست مقابل نماینده ازبکستان در هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی اینچئون اظهار داشت: ضربه سه امتیازی حریف به من اثابت نکرده بود، اما داوران رای را به سود حریفم اعلام کردند. من در ادامه تمام تلاشم را کردم و اختلاف امتیازاتم را به یک رساندم و اگر چند ثانیه ببشتر زمان داشتم برنده از زمین خارج می‌شدم. این تکواندوکار یکبار مرا برده بود که در همان مقطع نیز ضربه اش به من نخورد و امرور باز هم این اتفاق تکرار شد.

به نقل از فارس، کاپیتان تیم ملی تکواندو در ادامه گفت: من تمام تلاشم را کردم تا در چهارمین حضور آسیایی‌ام با مدال بازگردم، اما شرمنده مردم شدم اما خودتان دیدید حریف ازبکی بعد از سه امتیاز جلو افتادن گاردش را بست و چند بار هم خطا کرد.

وی در پایان گفت: به هر حال شرمنده مردم شدم و از این باخت خیلی ناراحتم و قبول دارم کمی هم بد بازی کردم، اما اگر زمان بیشتری داشتم می‌توانستم جبران کنم.

mohammad63

Well-known member
مقصودلو: بهانه‌اي براي باخت به تايلند نداريم

سرمربي تيم کبدي بانوان کشورمان گفت: مقابل تايلند جدال سختى داريم و بايد برنده شويم و هيچ بهانه‌اى براى شکست وجود ندارد.
[مقصودلو: بهانه‌اي براي باخت به تايلند نداريم]

اعظم مقصودلو پس از پیروزی بانوان کبدی کشورمان مقابل چین تایپه گفت: بازى خوبى بود. بچه‌ها نسبت به بازى اول هماهنگ‌تر بودند. تمام نگرانى‌ام براى بازى فردا است. مقابل تایلند جدال سختى داریم و باید برنده شویم و هیچ بهانه‌اى براى شکست وجود ندارد، چون اگر به عنوان تیم دوم گروه صعود کنیم، کارمان براى گرفتن مدال طلاسخت مى شود.

به نقل از تسنیم، وی افزود: درحال حاضر مدال برنزمان قطعى است اما براى بدست آوردن طلا باید بازى با تایلند راببریم. شناخت خوبى از این تیم داریم و چندین بار با تایلندى‌ها بازى کردیم و تنها شکستمان در گوانگجو بوده است. امیدواریم که فردا پیروز میدان باشیم.

- - - Updated - - -

مجموع
1 چين 113 72 54 239
2 کره جنوبي 44 50 52 146
3 ژاپن 35 47 51 133
4 قزاقستان 15 16 22 53
5 ايران 10 11 8 29
6 کره شمالي 8 8 10 26
7 قطر 8 0 2 10
8 چين تايپه 7 7 12 26
9 هند 6 7 29 42
10 تايلند 6 2 13 21
11 ازبکستان 5 5 13 23
12 هنگ کنگ 4 6 20 30
13 مغولستان 4 4 10 18
14 مالزي 3 9 9 21
15 بحرين 3 5 1 9
16 اندونزي 3 4 7 14
17 ميانمار 2 1 0 3
18 ويتنام 1 9 20 30
19 سنگاپور 1 4 7 12
20 کويت 1 3 2 6
21 عربستان 1 1 0 2
21 تاجيکستان 1 1 0 2
23 پاکستان 1 0 1 2
23 امارات 1 0 1 2
25 ماکائو 0 3 0 3
26 قرقيزستان 0 2 2 4
26 فيليپين 0 2 2 4
28 ترکمنستان 0 1 2 3
29 لائوس 0 1 1 2
30 بنگلادش 0 1 0 1
30 لبنان 0 1 0 1
32 عراق 0 0 2 2
33 سريلانکا 0 0 1 1

ZOT

New member
یک مدال طلای تکوانده و مدال طلای دو میدانی و یک مدال برنز در کشتی فرنگی که البته حق خوری شد بیش از حد حاصل کار ورزشکاران تا اکنون

ZOT

New member
مدال طلای حبیب الله اخلاقی ایران را 13 طلا کرد!:auizz3ffy9vla57584x
مدال طلای مهدی علیاری هم در کشتی فرنگی ما را 14 مداله:auizz3ffy9vla57584x کرد!

آخرین ویرایش:

mohammad63

Well-known member
قهرمان کشتی‌ فرنگی جهان و المپیک با اشاره به اتفاقات رخ داده برای عبدولی گفت: ۲۰ سال است در کشتی هستم و تاکنون چنین صحنه و ناداوری را ندیده بودم.
۲۰ سال است در کشتی چنین صحنه‌ای ندیدم
به گزارش افکارنیوز، حمید سوریان در واکنش به ناداوری صورت گرفته در دیدار عبدولی با کشتی گیر کشور میزبان گفت: متأسفانه همه دیدند که چگونه حق این کشتی گیر خوب کشورمان را به ناحق پایمال کردند. من ۲۰ سال است در کشتی هستم و تا کنون چنین صحنه و ناداوری را ندیده بودم.

وی ادامه داد: سعید در این دیدار کشتی گیر تمام عیار بود و همه فاکتورها از حمله پهلوانی جسارت فن و تکنیک را رو کرد و ۱۴ امتیاز ارزشمند را همراه با ضربه کردن حریف گرفت اما متاسفانه ناداوران حقش را خوردند. عبدولی در کشتی مقابل کره یک کشتی گیر تمام عیار بود.

قهرمان جهان و المپیک تصریح کرد: فقط می‌توانم بگویم متأسفم. شک ندارم که برنز سعید طلایی‌تر از طلا است و مردم ورزش دوست ایران از او همانند یک ورزشکار طلایی و قهرمان استقبال خواهند کرد.

mohammad63

Well-known member
فرنگی‌کار سنگین وزن کشورمان با شکست مقابل حریف قزاقستانی به مرحله نیمه نهایی نرسید.
باباجان‌زاده به نیمه نهایی نرسید
به گزارش افکارنیوز، بشیر باباجان‌زاده در مرحله یک چهارم نهایی سنگین وزن کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی با نورواخان تیفالیف از قزاقستان سرشاخ شد و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد تا به نیمه نهایی نرسد.

او در نخستین دیدار کشتی وزن ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی مقابل زرمندر دالال از هند قرار گرفت و توانست با برتری ۸ بر صفر مقابل این حریف راهی مرحله یک چهارم‌ نهایی شود.

mohammad63

Well-known member
عکسی که مسئولان برگزار کننده بازی های آسیایی منتشر کردند/ فن فیتوی عبدولی خطا بود؟
ورزش > کشتی - ایسنا نوشت:

کشتی سعید عبدولی با جانگ جی هیون از کره جنوبی در نیمه نهایی وزن 71 کیلوگرم بازیهای آسیایی با اتفاقات زیادی به پایان رسید که در نهایت داوران دست کشتی گیر کره ای را بالا بردند.

در صبح روز بعد مسئول ویدئو چک کمیته برگزاری مسابقات کشتی عکسی را منتشر کرد که نشان می دهد در هنگام ضربه شدن کشتی گیر کره ای، عبدولی فن فیتو را به خطا فقط از گردن گرفته است.

عبدولی

البته اشتباهات و اتفاقات داوری در این کشتی بسیار پیچیده است. اگر داوران معتقد بودند که سه فیتوی ابتدایی عبدولی قبل از ضربه شدن درست بوده باید به هر کدام از آن فیتوها 4 امتیاز می دادند چرا که عبدولی از بالا فیتو زد نه در خاک. اگر هم عبدولی به خطا فن زده است پس داوران به چه دلیلی 6 امتیاز به او داده اند.

اینها همه ابهاماتی است که در کشتی عبدولی وجود داشته و همچنان هم حل نشده اند.

14-10-1-84033KOR%20-%20IRI%2071%20kg%20a.jpg

melinaa

New member
منم دیدم کشتیشو...خیلی نامردی بود واقعا...واقعا هم ناراحت شدم....سعید عبدولی ی قهرمان به تمام معناست بنظر من....

baran71

New member
[h=2]مدال آور ایرانی در مسابقات بازی های اینچئون[/h]
www_Campec_Ir_Varzeshkaran_16.jpg

(حمیده عباسعلی تکواندو کار طلایی ایران)

www_Campec_Ir_Varzeshkaran_19.jpg

احسان حدادی قهرمان دیسک آسیا

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ZOT

ZOT

New member
اختتامیه