اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ویروس شناسی 1392

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Rahai

New member
سلام دوست عزیز.ثبت نام ما اینترنتیه.21ام باید بریم دانشگاه

:rose::rose::rose:

love virology

New member
واقغاااااااااااا از هیت علمی مدرس خوشم میاااااااااااااااااااااد

Rahai

New member
امیدوارم جایی که براتون پر از پیشرفت و موفقیت باشه قبول بشید

:rose::rose::rose:

Rahai

New member
قصه تلخ مرا پایان نیست...فعلا که به من خروج از طرح نمیدن

:dadad4::sad::dadad4::dadad4:

آخرین ویرایش:

Rahai

New member
لطفا اگه کسی میدونه من باید چ خاکی سرکنم بگه

:21::21::21:

amiiir

New member
آها.یه فکر دیگه به ذهنم رسید.میتونی امسال هم بشینی با ما کنکور بدی.تا جواب کنکور میاد طرحتم تموم شده.
این روش یه مزیت دیگه هم داره.اونم اینه که امکان داره با ما همکلاس بشی.:thumbsupsmileyanim:
حالا دیگه خوددانی.
این همه راهکار بهت نشون دادم.:riz277:

zara

New member
منم الان همین دردسر دارم . آخرای ماه قبل گفتن بودجه نداریم همه طرحیا برن بیرون ، همه رفتن منو نگه داشتن تا جواب کنکور . الان که جواب کنکور اومده دس دس میکنن . من که هر روز دارم میرم مرخصی . البته االان آزمایشگاهمون تقریبا تعطیله به راحتی بهم مرخصی میدن . حتی دیگه مرخصی هم ندارم ولی باز مرخصی میگیرم .
الان کجا طرح میری ؟
چه قدر مونده ؟
من احتمالا برا دکترا از ایران میرم و احتیاج به مدرکم دارم که باید طرحم تموم بشه .
پرسیدم میگن اگر ارشد بگیرم چیزی به طرحم اضافه نمیشه و همین 6 ماه باز باید برم.
بیخود کردن که نمیزارن . ته تهش بگو ازدواج کردم همسرم نمیزاره شب بیام سر کار یا بگو با یکی ازدواج کردم خیلی دورتر از این شهری که هستی.
ولی نمیتونن بازور نگهت دارن بهت توقف میدن ولی انگار دارن اذیتت میکنن. از الان بگو که دیگه بفکر باشن که تو از ماه دیگه نباشی.
این ماه باید بری بیمارستان یا اگرم اجازه بدی باید برای خودت یه جانشین پیدا کنی.

zara

New member
من جواب کنکور کارشناسیم 30 شهریور اومد و گفتن یا باید جانشین پیدا کنی یا نمیزاریم بری. رفتم اداره طرح یه جانشین برام پیدا کردن و یه نفرم پیدا شد شیفتام اومد و من توقف گرفتم . البته اون موقع با کارشناسی اجازه طرح رفتن نداشتیم و نمیتونستن منو بازور نگه دارن . ولی پرسیدم که با ارشد میتونی بری طرح .
ولی خلاصه بگم که تو کارمند رسمی نیستی که بخوان اونا برات تصمیم بگیرن . پس مقاومت کن . فقط بد برخورد نکن چون بعدا بخوای دوباره بری طرح برات بد میشه.
بگرد دنبال راه قانونیش .

zara

New member
تورو خدا یکی کمک کنه ...!!!
من هیچ مدرکی ندارم که نشون بده کرمان درس خوندم !!
الان من باید چطور ثبت نام کنم ؟؟
نازیلا تو چطوری میری ثبت نام کنی ؟/
ادیمن کمکم کن بگو تورو خدا

love virology

New member
بچه ها میخوام یه تاپیک جداگانه برای معرفی منابع درست کنم لطفا دوستان پذیرفته شده منابع مطالعاتی و کتب تست خودشونو دوباره اینجا بنویسند چون دوستان جدید هنوز سردرگم هستند سپااااااسگزارم

zara

New member
سلام من رفتم ثبت نام کردم برگشتم :thanks:
آمنه خانم ، نازیلا جان شماها کی میرید گرگان ؟
شروع کلاسهارو گفتن از 30 ام از اون موقع میرید.
من اولین نفری بودم که ثبت نام کردم نشد همکلاسی هام ببینم.

ameneh-arab

New member
سلام زهرا جان
بله عزیزم منم ثبت نام کردم.همون چهارشنبه ولی چون عکس نداشتم تا رفتیم عکاسی پیدا کنیم وعکی بگیرم همه ثبت نام کرده بودن و من شدم نفر آخر! اسم شما و نازیلا جان را هم دیدم.ماشالله همه خانممیم به جز یک نفر.امیدوارم دو سال خوبی با هم داشته باشیم.منم واسه ثبت نام اذیتم کردن.گفتن باید موافقت نامه کتبی از بیمارستان محل کارت بیاری که اجازه بی قید وشرط میدن کل هفته تو گروه باشی واسه دو سال!!!! محل کار منم میگفت چشم...نمیدونید چقدر تو ذوقم خورد.بالاخره ثبت نام کردم وچقدر دکتر مرادی مرد خوبی بود.کلی دلداری داد به خودم و شوهرم که میشه یه جوری این دوسال را سر کرد.فقط خیلی تو راه بودیم.بچه ها گرگان خیلی از اصفهان دوره.اتوبوس ها 14-15 ساعته میرن!!
خدا کنه همه موافقت کنن ک ل ا س سه شنبه ها بیوفته یک شنبه که بیکاریم و گرنه من فقط 4ش و 5ش میتونم اصفهان باشم که اونم باید 24 شاعته سر کار باشم تا ساعت موظفیم را پر کنم. فکر کنم دو سالی وقت نباشه شوهرم را ببینم.
شما ها که مجردید و سر کار نمیرید اوج استفاده را کنید از موقعیت هاتون بچه ها....من را آیینه عبرت قرار بدید!:riz277:

zara

New member
عزیزم آمنه جان
ناراحت و نگران نباش. باز خدارو شکر کن که یه همسر روشن فکر داری و محل کارت با ادامه تحصیلت موافقت کرده.
پس نتونستید هارو جابجا کنید ؟ من گفتم شاید شماها که بعد ازمن ثبت نام کردید تونسته باشید جابجا کنید و از اول مهر بریم سرکلاس.
من با یکی از بچه های مامایی صحبت میکردم گفت که با مدیر گروهشون صحبت کرده و کلاساشون کردن 3 روز.
حالا شما بیا همه با هم میریم صحبت میکنیم و مشکل شمارو هم حل میکنیم انشالله.
بله دکتر مرادی که انسان بسیار خوب و خوش برخوردی بودن. من قبلا تعریفشون شنیده بودم از دوستانم.
انشاالله که این 5 ترم واقعا خوب باشه. شما میتونی پایان نامه ات ببری یه دانشگاه دیگه نگران نباش.

naziila

New member
آمنه و zara عزیزسلام
من هم سر کار میرم و خیلی زیاااااااااااااااد دوست دارم این ترم دو روز در هفته داشته باشیم.امیدوارم با همکاری همدیگه و مساعدت اساتید و مدیر گروه این کار انجام بشه
صد در صد روزهای خیلی سختی رو در پیش داریم ولی حتما از پس همشون برمیاییم و خاطرات خوب و خوشی رو خواهیم داشت
با انرژی و امید منتظرم ببینمتون

آخرین ویرایش:

ameneh-arab

New member
ازیلا جان شما ازکدوم شهری؟راه شما هم دوره؟کارت شیفتیه یا درمانگاهی؟
زهرا جان شما نمیتونی ادامه طرحت را همون گرگان بری؟اگه نیرو بخوان از خداشون هم هست.

ameneh-arab

New member
love virology عزیز ما فقط دکتر مرادی را روز ثبت نام دیدیم که مدیر گروه بودن.بقیه را نمیشناسیم.به محض اینکه رفتیم و با بقیه هم آشنا شدیماطلاع میدیم.منم مثل زهرا فقط شهر قشنگش را دیدم و مردم خوبش.راستی با عرض معذرت تاپیکی که باز کردین محل تبادل اطلاعات ما واسه ثبت نام و حل مشکلات کاریمون شد!:riz513:

zara

New member
سلام آمنه جان.
من که از خدا میخوام ادامه طرحم اونجا برم. برم اونجا حتما اسمم مینویسم برای طرح . چون هم 6 ماه بیشتر نمونده و هم به مدرکم احتیاج دارم.
به شما هم گفتن 30 ام بیاید ؟ من امید داشتم حداقل شنبه رو می انداختید 2 شنبه.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا