آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

kakooooo

New member
سلام تبریک به قبولی های امسال نانو
مخصوصا ورودی های دانشگاه ایران(ویران)
موفق باشید

ali yari

New member
سلام
ممنون
درصدا و رتبه و بقیه نکاتو اینجا http://forum.oloompezeshki.com/thread16775.html ببینید
سلام
خانم خرسند شیمی برای کنکور قسمت آلیش چطوره؟ شیمی آلیش فقط چند صفحس یا کفایت میکنه؟
با توجه به اینکه 40% سوالای شیمی از شیمی آلیه شما از این 40% آلی چند درصد زدین؟؟؟
مرسی

khorsand

New member
سلام
خانم خرسند شیمی برای کنکور قسمت آلیش چطوره؟ شیمی آلیش فقط چند صفحس یا کفایت میکنه؟
با توجه به اینکه 40% سوالای شیمی از شیمی آلیه شما از این 40% آلی چند درصد زدین؟؟؟
مرسی

برای کنکور آلی فوق العاده اس تمام مطالب رو پوشش میده و بشرط تسلط میتونین کامل باهاش جواب بدین سوالای آلی رو
فقط فک کنم شما اشتباه متوجه شدین!برای کنکور آلی از برای کنکور عمومی جداست قسمتی از اون نیست
بعدم بطور کلی سوالای شیمی رو همه کم میزنن
نمیدونم قضیه اش چجوریه ولی کلا درصد شیمی پایینه

دوستای گلم از اونجایی که مدیر محترم قبلا تذکر دادن بی زحمت هر سوالی از من داشتین همون لینک رتبه 6 که آدرس دادم بپرسین که هم رعایت کرده باشیم حرفاشونو هم بعدا واسه بقیه بچه ها که میخوان پیداش کنن راحت تر باشه!البته با عرض شرمندگی بسیار زیاد:rose:

آخرین ویرایش:

ali yari

New member
برای کنکور آلی فوق العاده اس تمام مطالب رو پوشش میده و بشرط تسلط میتونین کامل باهاش جواب بدین سوالای آلی رو
فقط فک کنم شما اشتباه متوجه شدین!برای کنکور آلی از برای کنکور عمومی جداست قسمتی از اون نیست
بعدم بطور کلی سوالای شیمی رو همه کم میزنن
نمیدونم قضیه اش چجوریه ولی کلا درصد شیمی پایینه

دوستای گلم از اونجایی که مدیر محترم قبلا تذکر دادن بی زحمت هر سوالی از من داشتین همون لینک رتبه 6 که آدرس دادم بپرسین که هم رعایت کرده باشیم حرفاشونو هم بعدا واسه بقیه بچه ها که میخوان پیداش کنن راحت تر باشه!البته با عرض شرمندگی بسیار زیاد:rose:
مرسی
ولی کنکور نانو درسی به اسم شیمی آلی نداره،شیمی عمومی مورتیمره که از نزدیک 30 فصلش یه فصلش آلیه ولی امسال تو کنکور نانو 8 تا از 20 سوال شیمی از شیمی آلی بود یعنی 40%

khorsand

New member
مرسی
ولی کنکور نانو درسی به اسم شیمی آلی نداره،شیمی عمومی مورتیمره که از نزدیک 30 فصلش یه فصلش آلیه ولی امسال تو کنکور نانو 8 تا از 20 سوال شیمی از شیمی آلی بود یعنی 40%

معلومه ک درسی ب نام آلی نداره فک کنم یادتون رفته که ماها هممون کنکور دادیما!:smiliess (11):
هرسال 40% آلیه
قبلا هم من و بقیه بچه ها بهتون گفته بودیم که مورتیمر خوندن اشتباهه
فصل آلی مورتیمر هم برای جواب دادن سوالای آلی کافی نیست و حتما باید ی کتاب کامل تر برای آلی خونده بشه

ali yari

New member
میدونم هر سال 40%
آخه خودتون گفتین ;برای کنکور آلی از برای کنکور عمومی جداست قسمتی از اون نیست;:wacsmiley:
مهم منبع شیمی آلی بود ک جواب دادین.متشکرم.

khorsand

New member
میدونم هر سال 40%
آخه خودتون گفتین ;برای کنکور آلی از برای کنکور عمومی جداست قسمتی از اون نیست;:wacsmiley:
مهم منبع شیمی آلی بود ک جواب دادین.متشکرم.

کلا منظورم این بود که برای درس شیمی بایدهردو کتاب برای کنکور عمومی و برای کنکور آلی رو بخونید

parisaT

New member
دوستان به نظرتون رو فیزیولوژی وقت بزارم یا اصلا نخونمش یا فقط بعضی فصلاشو بخونم ؟کدوم فصلاش مهمتره

s.y89

New member
دوستانی که زیست مهدوی رو خوندن چطوره کتابش؟قابل فهم هست؟خالصی اکثر مطالبش مفهوم نیست

Movafagh94

New member
ببخشید دوستان من کتاب بیوفیزیک خان جمنی(همون کتابی که وزارت بهداشت به عنوان منبع اعلام کرده ) و تستش هم خریدم
ولی فصلهای کتاب با فصلای تستش اصلا هماهنگ نیست...
برا تست زدن چکار کنم؟

s.y89

New member
سلام.دوستان کسی ک ل ا س های زیست سلولی مولکولی خانم دکتر اقدم رو رفته؟؟؟؟ خوبه؟چه جوریه؟اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم کمکم کنید....

آخرین ویرایش:
بالا