نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zahramirmohamad

New member
دوستان اگر بین الملل بعد از فراغت از تحصیل مدرکش آزاد می باشد پس بقیه چه می باشد؟! ایا پس از 200 ساعت کارورزی ازاد می باشد؟!
ایا چه دلیلی دارد که بیشتر از 2سال طول بکشد؟
:21:

sepideeee

New member
خبر جدید:
دانشجویان واحد بین الملل تعهدی در قبال دولت نداشته و بعد از فراغت از تحصیل مدرک آنها آزاد میباشد!:4d564ad6:

ضمنا از نظر ارزش تفاوتی با بدون شهریه ای ها ندارد...

منتظر خبرهای بعدی ما باشید!:ad54ad:
مگه دانشجویان دولتی تعهدی در قبال دولت دارن ؟؟ :)

sepideeee

New member
نه تو علوم سر 2 سال تموم میشه ! یعنی دور وریایی من که اینطوری بودن نمیدونم !
مثل اینکه ما یه 200 ساعتیم کاروزی داریم !! تو علومم کاروزی داشت ؟؟

والا من کلا از همه چی بی خبرم از اطلاعات شما مستفیذ میشم ... :j58r36j3gcr4suxymup

دل آرام

New member
والا من کلا از همه چی بی خبرم از اطلاعات شما مستفیذ میشم ... :j58r36j3gcr4suxymup

خب من از اطلاعات شما در مورد کلیپس استفاده میکنم ! به چه نتایجی در مورد کلیپس رسیدی سپیده جان !
فکر نکنم تو زنجان انتخابای زیادی واسه خرید کلیپس داشته باشم از الان باید به فکرش باشم خوووووو :))

sepideeee

New member
خب من از اطلاعات شما در مورد کلیپس استفاده میکنم ! به چه نتایجی در مورد کلیپس رسیدی سپیده جان !
فکر نکنم تو زنجان انتخابای زیادی واسه خرید کلیپس داشته باشم از الان باید به فکرش باشم خوووووو :))

اره حتما به فکرش باش ... شاید جزء مدارک مورد نیاز هم لازم باشه اصلا :riz481:

NaaNa

New member
مگه دانشجویان دولتی تعهدی در قبال دولت دارن ؟؟ :)

سلام سپیده جان.تبریک میگم عزیزم:riz304:
بله دانشجوهای دوره روزانه 2 برابر زمان تحصیلشون تعهد خدمت در ایران رو دارن مثلا اگر خواستید از ایران برید و مدرکتون رو خواستید باید هزینه اش رو بدید.
وگرنه مورد مهمی نیست فقط واسه ادامه تحصیل خارج کشور اهمیت داره همین.

NaaNa

New member
به همه ی دوستانی که قبول شدن از صمیم قلب تبریک میگم.امیدوارم در مقاطع بعدی هم موفق باشید.:thumbsupsmileyanim:
دست راستتون هم تو سر ما :thanks:

rawy

New member
دوستان عزیز...امیدوارم همگی یونی خوب پذیرفته شده باشید.... من یونی "علم و فرهنگ پذیرفته شدم و بهداشتم "علوم بهزیستی با شهریه...احتمالا برم علوم بهزیستی.. تامین هزینش برام مهمه اما مهمتر از اون اینه که کلاسامونو از دولتیا جدا نکنن یا مدرکش سرکاری نباشه! ممنون میشم اگه راهنماییم کنید...

پرچم بالینیا چرا اومد پاییییین؟؟؟؟ با تشکر از دوستام که لایک کردن : طلب راهنمایی کردمااااااا...!!!
اینجوری از تازه واردا استقبال میکنید؟؟؟؟ بابا من گیر کردم نمیدونم بین الملل مدرک معتبریه یا نه...هنوز به خانوادم نگفتم..میدونم تامین هزینش آسون نیس واسشون اما اگه مطمپن شم جای خوبیه بهشون میگم.... کمممممممکککککک

خبر جدید:
دانشجویان واحد بین الملل تعهدی در قبال دولت نداشته و بعد از فراغت از تحصیل مدرک آنها آزاد میباشد!
ضمنا از نظر ارزش تفاوتی با بدون شهریه ای ها ندارد...
منتظر خبرهای بعدی ما باشید!

همینطوره... من درمورد این کاورزی اطلاعاتم کمه... اگه کسب علم کردم به شماهم حتما اطلاع میدم...
این سایت همیشه اینقدر سوت و کوره؟ بزرگتر نداره؟ منظورم کسایی که اطلاعات درست درمون داشته باشن؟

سلام سارا جون, خوش اومدی قبولیتون رو تبریک می گم
مرسی که اطلاعاتی رو که به دست آوردی رو اینجا هم پست کردی چون ممکنه مشکل دوست دیگه ای هم باشه
گلم اینجا سایت نیست انجمن هست, ادمین گرامی لطف کردند و هزینه کردند فضایی رو با امکاناتی در اختیار ما گذاشتند و بقیه اش رو سپردن خودمون. ماها هم که دوستانه گپ می زنیم و مشورت می کنیم شرایطمون کمابیش نزدیک بهم هست با این تفاوت که تو این جمع دوستانه همپای هم درس خوندیم, خندیدم و گریه کردیم و بعد از اومدن نتیجه ها بعضی از دوستان باعث افتخار شدند برای بقیه و بهتر می تونن در مورد دانشگاه خودشون یا امثالهم اطلاعات بدن
با این اوصاف تو انجمن بزرگتر نداریم و همه مثل همیم به همین خاطر معمولا برای سوالهای فوری که جوابی براشون پیدا نمی شه می تونید یه تاپیک جدا باز کنید برای اینکه شاید دوستای دیگه عنوان تاپیک بالا اومده رو ببینند و بتونن راهنمایی تون کنند.
نظری که من شخصا می تونم بدم بدون هیچگونه تضمینی چون واقعا اطلاع دقیق ندارم, اما به ذهنم اینطور می رسه که قطعا دانشگاهی مثل علوم بهزیستی نمیاد مدرک سرکاری بده! و فکر می کنم بهترین کسی که بتونه جوابگوی سوالتون باشه خود دانشگاه هست که حالا یا حضوری تشریف ببرید یا تلفنی بتونید اطلاعات بگیرید.
در مورد مدرک بین الملل هم تا جایی که شنیدم و اسمش هم روشه نه تنها ارزش داخلی بلکه ارزش بین المللی داره, به همین دلیله که انقدر هزینه اش بالاست. و فکر می کنم برای مقاطع بعدی تو سطح بین الملل خیلی راحت تر بتونید اقدام کنید.

به نظر من به جای اینکه به مدرک فکر کنید سطح علمی دانشگاه مورد نظر رو پیگیر باشید, تا حالا که از خدا عمر گرفتم ندیدم خودم یا کسی به دلیل اینکه مدرکش مربوط به فلان دانشگاه هست به مسئله بخوره, اما چه بسیار آدمای بی سوادی رو دیدم که اتفاقا مدارک بالا هم داشتند.
دوستم جایی کار می کرد که الان من هستم, بیشتر از دوسال دوری از خانواده و هزینه دانشگاه و هزار و یک حمله ی عصبی و ناراحتی جسمی رو به جون خرید, و الان که انشاالله مهر دفاع می کنه و درسش تموم می شه دوباره داره برمیگرده سر خونه اولش و باید همین کار رو تو دو شیفت انجام بده!!! سوال من اینه که بعد از اینهمه سختی چه فرقی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟
به این دلائله که شخصا به هیچ وجه حاضر نیستم برای صرفا مدرک سختی دوری از خانواده و دادن شهریه به جیب گشاد دانشگاهها رو به جون بخرم.
ولی اهداف هر کسی با دیگری فرق می کنه و در نهایت باز هم خودتون هستید که تصمیم گیرنده اید, امیدوارم بهترین و درست ترین تصمیم رو بگیرید و موفق باشید

rawy

New member
این تصمیم عاقلانه تره که تمام تلاشمون برا مقطع دکتری تاپ قبول شدن باشه
من رفتم یه سر سایت کاشان دیدم ۲۷۴ساعت کارورزی تو طرح درسشون زدن!!!!!

طرح دوره ارشد اختیاری هست, اما فکر می کنم طرح دکترا اجباریه

safoora

New member
جناب آقاسعید
به نظر من در مورد مساله شما یک حکم خاص وجود نداره که بشه برای همه صادر کرد.
فکر میکنم فرصت خوبی هست که همینجا خودتون از مهارت حل تعارض برای مشخص شدن تکلیف استفاده کنید
تنها ما میتونیم چیزهایی رو بگیم که ممکنه از دهن شما دور مونده باشه

1. صبر کردن برای سال بعد ریسک بالایی داره. از طرفی ممکنه بتونید بخونید و در امتحان موفق باشید و یه جای مناسب قبول بشید. ممکن هم هست نتونید بخونید یا در امتحان بدشانسی بیارید یا اتفاق پیش بینی نشده ای بیفته و نتونید رتبه خوبی بیارید یا ظرفیت ها کم بشه (شاید هم زیاد بشه واقعا نمیشه پیش بینی کرد)
2. میتونید از پس پرداخت هزینه دانشگاه بر بیایید یا نه
3. دانشگاه کاشان انصافا چیزی از دانشگاههای تهران کم نداره خصوصا دکتر امیدی که علاوه بر اخلاق و انسانیت ممتازشون روابط نزدیکی با محیط های علمی تهران و انجمن روانشناسی دارن و در ایران فعلا کاشان سردمدار موج سوم درمان شناختی هست و به نظرم برای پیدا کردن کار مشکل زیادی ندارید (معمولا فارغ التحصیلان وزارت بهداشت از جهت مشکل کمتری دارن)
4. آیا میخواهید دکتری هم بخونید یا نه؟ در مورد قبولی دکتری وزارت بهداشت چیزی نمیدونم ولی معمولا روزانه علوم بیشتر تمایل دارن دو دوره قبلی هر دو روزانه باشه.
5. برای هیئت علمی هم نمیدونم بین الملل تاثیری داره یا نه؟
6. ها با روزانه مشترک هست.
7. 270 ساعت کارورزی در همه دانشگاهها هست و بعضی ها مثل انستیتو درمانگاه طی سه ترم تحصیلی رو به جای کارورزی قبول میکنن و بعضی ها مثل بهشتی ترم چهار باید بگذرونید.
8. طرح برای ارشد روانشناسی اجباری شده و برابر مدت تحصیل باید بگذرونید و فعلا فقط برای ادامه تحصیل در خارج برای آزاد کردن مدرک لازم هست. برای داخل فعلا گیر خاصی نداره.

به نظرم اینکه امسال برید کاشان یا نه بستگی داره به اینکه شما چقدر مصر باشید هیئت علمی باشید یا وارد بازار کار بشید و از کجا هزینه رو تامین کنید

sepideeee

New member
بله دانشجوهای دوره روزانه 2 برابر زمان تحصیلشون تعهد خدمت در ایران رو دارن مثلا اگر خواستید از ایران برید و مدرکتون رو خواستید باید هزینه اش رو بدید.

جدا... چه جالب نمی دونستم .. مرسی بابت توضیحاتت :(50):
پس حالا من قصد داشتم به سرعت ازینجا که مدرک گرفتم برم خارج نمی تونم ؟؟ :))

sara taheri

New member
سلام سارا جون, خوش اومدی قبولیتون رو تبریک می گم
مرسی که اطلاعاتی رو که به دست آوردی رو اینجا هم پست کردی چون ممکنه مشکل دوست دیگه ای هم باشه
گلم اینجا سایت نیست انجمن هست, ادمین گرامی لطف کردند و هزینه کردند فضایی رو با امکاناتی در اختیار ما گذاشتند و بقیه اش رو سپردن خودمون. ماها هم که دوستانه گپ می زنیم و مشورت می کنیم شرایطمون کمابیش نزدیک بهم هست با این تفاوت که تو این جمع دوستانه همپای هم درس خوندیم, خندیدم و گریه کردیم و بعد از اومدن نتیجه ها بعضی از دوستان باعث افتخار شدند برای بقیه و بهتر می تونن در مورد دانشگاه خودشون یا امثالهم اطلاعات بدن
با این اوصاف تو انجمن بزرگتر نداریم و همه مثل همیم به همین خاطر معمولا برای سوالهای فوری که جوابی براشون پیدا نمی شه می تونید یه تاپیک جدا باز کنید برای اینکه شاید دوستای دیگه عنوان تاپیک بالا اومده رو ببینند و بتونن راهنمایی تون کنند.
نظری که من شخصا می تونم بدم بدون هیچگونه تضمینی چون واقعا اطلاع دقیق ندارم, اما به ذهنم اینطور می رسه که قطعا دانشگاهی مثل علوم بهزیستی نمیاد مدرک سرکاری بده! و فکر می کنم بهترین کسی که بتونه جوابگوی سوالتون باشه خود دانشگاه هست که حالا یا حضوری تشریف ببرید یا تلفنی بتونید اطلاعات بگیرید.
در مورد مدرک بین الملل هم تا جایی که شنیدم و اسمش هم روشه نه تنها ارزش داخلی بلکه ارزش بین المللی داره, به همین دلیله که انقدر هزینه اش بالاست. و فکر می کنم برای مقاطع بعدی تو سطح بین الملل خیلی راحت تر بتونید اقدام کنید.

به نظر من به جای اینکه به مدرک فکر کنید سطح علمی دانشگاه مورد نظر رو پیگیر باشید, تا حالا که از خدا عمر گرفتم ندیدم خودم یا کسی به دلیل اینکه مدرکش مربوط به فلان دانشگاه هست به مسئله بخوره, اما چه بسیار آدمای بی سوادی رو دیدم که اتفاقا مدارک بالا هم داشتند.
دوستم جایی کار می کرد که الان من هستم, بیشتر از دوسال دوری از خانواده و هزینه دانشگاه و هزار و یک حمله ی عصبی و ناراحتی جسمی رو به جون خرید, و الان که انشاالله مهر دفاع می کنه و درسش تموم می شه دوباره داره برمیگرده سر خونه اولش و باید همین کار رو تو دو شیفت انجام بده!!! سوال من اینه که بعد از اینهمه سختی چه فرقی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟
به این دلائله که شخصا به هیچ وجه حاضر نیستم برای صرفا مدرک سختی دوری از خانواده و دادن شهریه به جیب گشاد دانشگاهها رو به جون بخرم.
ولی اهداف هر کسی با دیگری فرق می کنه و در نهایت باز هم خودتون هستید که تصمیم گیرنده اید, امیدوارم بهترین و درست ترین تصمیم رو بگیرید و موفق باشید

سلااااام... خیییلی ممنون از محبتت...ممنون اول به خاطر اینکه تمام نقل قولهامو! خوندی.. و بعد بخاطر جواب خوبت و اطلاعاتی که نمیدونستم بهم دادی...
راستش چون تقسیم بندی 'تازه وارد، کاربر عادی،مدیر سایت،کاندیدای مدیریت و..." توانجمن هستش منم تصور کردم عملا اینجا چندنفری هستن که بخاطر اطلاعات بیشتر و فعالتر بودنشون میشه به قول من بهشون بگی بزرگتر و یجورایی گره گشان... ولی اینکه شما چنین احساسی ندارید و جمعی با چنین صمیمتی میبینم خوشحالمو تحسینتون میکنم و امیدوارم همیشه همینطور بمونید...:riz304:
اطلاعات خیلی خوبی بهم دادی...ممنون از نظر با ارزشت..قطعا بی تاثیر نیست.. خیلی خوشحال شدم از آشناییت.. خوشحالتر از اینکه عضو چنین انجمنی شدم.. شما هم هرجاهستی شاد و موفق و سربلند باشی :heart::heart::heart:

rawy

New member
سلااااام... خیییلی ممنون از محبتت...ممنون اول به خاطر اینکه تمام نقل قولهامو! خوندی.. و بعد بخاطر جواب خوبت و اطلاعاتی که نمیدونستم بهم دادی...
راستش چون تقسیم بندی 'تازه وارد، کاربر عادی،مدیر سایت،کاندیدای مدیریت و..." توانجمن هستش منم تصور کردم عملا اینجا چندنفری هستن که بخاطر اطلاعات بیشتر و فعالتر بودنشون میشه به قول من بهشون بگی بزرگتر و یجورایی گره گشان... ولی اینکه شما چنین احساسی ندارید و جمعی با چنین صمیمتی میبینم خوشحالمو تحسینتون میکنم و امیدوارم همیشه همینطور بمونید...:riz304:
اطلاعات خیلی خوبی بهم دادی...ممنون از نظر با ارزشت..قطعا بی تاثیر نیست.. خیلی خوشحال شدم از آشناییت.. خوشحالتر از اینکه عضو چنین انجمنی شدم.. شما هم هرجاهستی شاد و موفق و سربلند باشی :heart::heart:

خواهش می کنم, پس در این صورت منتظر جواب از طرف من بودین, ببخشید که دیر شد ولی نه این اسامی همه فرمالیته است و به تعداد پست ها برمی گرده, و مدیر بخش هم وظیفه داره تبلیغی چیزی اگه تو انجمن بود یا اینکه مطلبی مخل آسایش بقیه بود حذف کنه و پست ها رو به تاپیک مربوط به خودشون ببره و از این چیزا.
بزرگی دوستای ما به سوادشون و تحصیلات بالاترشون و لطفی که در حق بقیه بچه ها دارن برمی گرده, بزرگوارهایی مثل آقای مصفا, صفورای عزیزم, که هر وقت فرصت می کنن میان و سپیده عزیزم که معمولا جواب هر سوالی رو بدونه دریغ نمی کنه و سارای گل, آقای هاوش و ... اما هیچکی وظیفه ای تو پاسخگویی نداره همه لطف بچه هاست, خوشحالم که تو جمع ما هستین :riz304: اگر اخبار تازه ای کسب کردید حتما لطف کنید به اشتراک بگذارید.
سپاسگزار

آخرین ویرایش:

sinless_girl

New member
سلام به روانشناسای عزیز:ad54ad:
سپیده جون،سارا جون، زهرا و دلارام عزیز، آقا هاوش و بقیه دوستای گلی که قبول شدن(ببخشید اگه از قلم افتادین)
از صمیم قلبم بتون تبریــــــــــــــــــــک میگم:riz304:
انشاالله که از این به بعد هم توی کاراتون موفق باشید...
شادی، سلامتی و آرامشتون آرزومه ツ

zahramirmohamad

New member

:j58r36j3gcr4suxymup
کجا نوشته اینو؟ یا خدا!!

marzieh88

New member
نتیجه نهایی اومد و نتیجه زحماتتونو دیدید ، به همه تون تبریک میگم:heart::heart:
من یه دفتر دستنویس آمار احتیاج دارم ( آمار زیستی و غیر زیستی) ، کسی هست بتونه کمک کنه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا