نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد ژنتیک انسانی خرداد 93

alima

New member
مسعود عزیز تبریک میگم امیدوارم برای دکترا هم همینگونه باشی

shiren

New member
سلام دوستان تبریک میگم به همه ی اونایی که قبول شدن منم امسال سال دومم بود تصورشم برام سخته که بخوام یک سال دیگه پشت کنکور باشم من امسال تمام برنامه هامو تعطیل کرده بودم صب تا شب تو خونه بودم خودمو با کتابام سرگرم میکردم هیچ برنامه ای نداشتم کمیتم بیست بود ولی افسوس که کیفیت نداشت عوضش تجربه شد برای سال بعد خیلی حالم بد بود پست هاتونو که خوندم یکم آروم شدم امیدوارم امسال همه به اون حد اعلای موفقیت برسیم

Dr.passtor

New member
[FONT=&quot]سلام به همه دوستان. تبریک میگم به اون دوستایی که نتیجه زحماتشونو گرفتن نه اونایی که قبول شدن. چون قبول شده یا نشده اینجا نداریم. چون میدونم شاید نزدیک حداقل 200 نفر واقعاً زحمت کشیدن. پس برخی دوستان خوشبختانه نتیجه زحمتوشنو گرفتن ولی متاسفانه بعضیا مثل بنده نه. امیدوارم قبول شده ها تو تمامی مراحل زندگی موفق و سلامت باشن و قبول نشده ها هم سال بعد طعم شیرین موفقیتو بچشن.[/FONT] [FONT=&quot]راستش اصلاً حوصله نوشتن نداشتم ولی وقتی حرف دل ساناز خانمو خوندم متاثر شدم.متاسفانه دلداری دادن هم کاری از پیش نمیبره. من اکثر نوشته های شماهارو خوندم. خیلی حرفا واسه گفتن هستش ولی باور کنین از بس دپرسم حوصله نوشتن ندارم.ولی ساناز خانم به نکات خوبی اشاره فرمودن و حرفی دیگه نذاشتن بمونه. [/FONT] [FONT=&quot]فکر میکنن اونی که قبول نشده خو نخونده....[/FONT] [FONT=&quot]الان دیگه چی مونده که بخام جبران کنم.....[/FONT] [FONT=&quot]و...[/FONT] [FONT=&quot]باور کنین مشکل از ما نبود. خودم حداقل 5 بار امری رو خوندم. دیگه جایی نمونده که بخونمش. اونقد خوندمش حتی جاهایی که مترجم غلط ترجمه کرده و غلط تایپ شده و حتی برخی بیماریهایی که غلط نوشته شده بودن رو میدونستم. شماها شاید ژنتیک مولکولی دلویی رو خوندین. ولی من بدبخت استراخان که رفرنس دکترا بود رو خوندم تا مطمئن باشم و منی که 6 تا کتاب و حتی نصف تامپسون رو خوندم باز یعنی اینقد خنگ بودم 47% بزنم؟؟؟[/FONT] [FONT=&quot]باور کنین بعد اینکه کارنامه اومد من سوالات رو فقط سرسری نگاه کردم، دیدم همه اونایی رو که حتی یکبار خونده بودم رو درست زدم ولی اونایی رو که اصلاً تو این 6 کتاب نبود یا نزدم یا غلط زدم. پس اگه مشکل از ما بود چرا 4000 صفحه خوندم اکثرشو یاد گرفتم و حتی درست زدم. فعلا ً تصمیم ندارم بخونم و شایدم نخونم. چون با چه اعتمادی بخونم. بخدا راضیم سخت بدن ولی استاندارد باشه. چون من همیشه با سوالای سخت نتیجه میگیرم. با عذرخواهی از دوستانی که قبول شدن، قبولی تو کنکور ایران مربوط به سواد و هوش نیست. توروخدا نگین خودستایی میکنه، والا کمتر کسی اینو میدونه ولی بعنوان سند و مدرک و تایید حرفم دارم میگم. اگه به هوش بود منی که 14 سال پیش باهوشترین دانش آموز استان انتخاب شدم چرا نتیجه نمی گیرم؟ چرا وقتی با رتبه 1 دکترا ژنتیک دارم تلفنی صحبت میکنم که چی بخونم برمیگرده بهم میگه با این اراده و هوشی که داری مطمئنم خوب قبول میشی. اینجا (دانشگاه تهرانو میگفت) خیلیا ولن ولی هستن بعضیا که واسه کنکور واقعاً غولن. تو اونارم میتونی ببری. اینو واسه این عرض میکن که میدونم تو این انجمن مطمئن مطئنم دوستانی هستن که خیلی خیلی باهوشتر از منن و لیاقتشون این نبود. مخصوصاً اونایی که دوسال خوب خونده بودن.[/FONT] [FONT=&quot]دیگه از این حرفا گذشته. 100 جلد کتابم بنویسی کمه. فقط میگم تقصیر شماها نیست. درسته شاید اشتباهاتی شده و الان داریم چوبشو میخوریم. ولی باورکنین 30% دخیله.70% سنجش پزشکی کارارو خراب میکنه. پس دو چیز خیلی خیلی مهم هستش که باید بررسی بشه:[/FONT] 1- [FONT=&quot]عوامل شکست.[/FONT][FONT=&quot][/FONT] 2- [FONT=&quot]درباره سازمان سنجشه که یه فکری دارم ولی بعداً میگم......[/FONT][FONT=&quot][/FONT] [FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot] [/FONT]

Dr.passtor

New member
[FONT=&quot]و اما درباره عومل شکست[/FONT].
[FONT=&quot]اولاً یهو یادم افتاد یه تبریک مخصوص به آقا مسعود عزیز هم بخاطر قبولیشون و هم مخصوصاً بخاطر مدیریتشون. دوستان اگه توجه کرده باشین بعد اینکه آقا مسعود اون حرفارو زدن خیلی جو اینجا فرق کرد. یهو همگی روحیه گرفتن[/FONT].
[FONT=&quot]درباره عومل شکست، میدونم دوستانی که حتی اینجا میان و میگن اینارو خوندم و قبول شدم با عرض معذرت شاید خیلی صادقانه حرف نمیزنن. چون همونارو ماهم خوندیم. یا کتاب مخصوصی که رفرنس نیست بهشون معرفی شده و یا ی خاص. چون بعنوان مثال از لحاظ علمی و رفرنس جهانی مثل لننینجر نوشته شده که اینوزیتول منفی تره در حالی که چون من دکتر جع فرنژاد رو که البته حدس میزم اونی که تو دست منه شاید خیلی کامل نباشه، ولی من جواب این سوال رو بر اساس اون زدم فسفاتیدیل سرین[/FONT]. [FONT=&quot]هرچند به نفع من تمام شد، ولی خیلیا که باسوادتر از من بودن و لنینجر خونده بودن متاسفانه بر اساس نظر متفکران سنجش پزشکی فقط درمورد این سوال از من عقب افتادن[/FONT]. [FONT=&quot]این یک نمونه از 160 سوال مزخرفشون بود. شاید یکی به نفع من بود و اکثرش به ضرر من و دوستانی که درست و علمی خونده بودن بود. یه مثال دیگه یکی از دوستان من 3 ماه خوند و درصدش درحدود من بود. ایشون رفته بودن به یک که اسمشو نمیارم و اونجا بهشون یه 500 صفحه ای درمقابل 4000 صفحه مطالعه من داده بودن که اکثرش مولکولی بوده . دوستم اعتراض کرده که این همه پول میدم پس اینکه اصلاً یا از امری نداره و یا خیلی کم داره؟ میدونی بهش چی گفتن؟ گفتن تو کاریت نباشه همینو بخون. بعد کنکور دوستم گفت اکثر سوالات تو اون ج ز وه بود[/FONT]!!!!!!!!!
[FONT=&quot]اینا و امثال اینا جزء عوامل خارجی شکست بودن. و اما عوامل داخلی شکست[/FONT]:
1- [FONT=&quot]اشتباه بزرگی که من مرتکب شدم رو هیچگاه نکنین. من خیلی مغرورانه گفتم یه سال میخونم راحت رتبه میارم. از اولین روز زوم کردم رو 70 یا 80[/FONT]%. [FONT=&quot]نکنین این کارو چون خیلی احتمال داره شکست بخورین. چون با این تفکر با یک 500 صفحه ای قانع نمیشن و شاید چندین بخونین و از همه میمونین. سعی کنین از 40% شروع کنین. وقتی تثبیتش کردین برین بالا[/FONT].
2- [FONT=&quot]رشته ژنتیک خیلی سنگینه برخلاف درسش. یک نکته رو هم نگذارین بمونه. من خودم میکروبیولوژی تموم کردم. همه دوستام میکروب پزشکی شرکت کردن و برای بعضیهاشون من برنامه نوشتم و خوب هم قبول میشن. من تو ژنتیک رتبم نزدیک 350 شده اونا با میانگین درصد پایینتر از من رتبشون شده 50. یعنی اگه من میکروب شرکت میکردم شاید میشدم در حدود 30[/FONT]!!!!!!!!!!!!!
3-....
[FONT=&quot]دوستان دیگه خسته شدم از بس نوشتم[/FONT]. [FONT=&quot]میدنم که قبولی ها بغیر آقا مسعود نمیان عوامل موفقیتشونو بگن ولی از دوستانی که قبول نشدن میخام بیان و عوامل شکستشونو مثل من بگن تا دوستان دیگه ای که میخان شرکت کنن و مخصوصاً سال اولشونه راهنماییشون کنن. تا یه سال بعد اونهم نیان اینجا همونایی که ماها تجربه کردیم رو به سال بعدیاشون بگن[/FONT].....[FONT=&quot][/FONT]

AliDaDa

New member
[FONT="]سلام به همه دوستان. تبریک میگم به اون دوستایی که نتیجه زحماتشونو گرفتن نه اونایی که قبول شدن. چون قبول شده یا نشده اینجا نداریم. چون میدونم شاید نزدیک حداقل 200 نفر واقعاً زحمت کشیدن. پس برخی دوستان خوشبختانه نتیجه زحمتوشنو گرفتن ولی متاسفانه بعضیا مثل بنده نه. امیدوارم قبول شده ها تو تمامی مراحل زندگی موفق و سلامت باشن و قبول نشده ها هم سال بعد طعم شیرین موفقیتو بچشن.[/FONT] [FONT="]راستش اصلاً حوصله نوشتن نداشتم ولی وقتی حرف دل ساناز خانمو خوندم متاثر شدم.متاسفانه دلداری دادن هم کاری از پیش نمیبره. من اکثر نوشته های شماهارو خوندم. خیلی حرفا واسه گفتن هستش ولی باور کنین از بس دپرسم حوصله نوشتن ندارم.ولی ساناز خانم به نکات خوبی اشاره فرمودن و حرفی دیگه نذاشتن بمونه. [/FONT] [FONT="]فکر میکنن اونی که قبول نشده خو نخونده....[/FONT][/COLOR] [COLOR=purple][FONT="]الان دیگه چی مونده که بخام جبران کنم.....[/FONT] [FONT="]و...[/FONT][/COLOR] [COLOR=navy][FONT="]باور کنین مشکل از ما نبود. خودم حداقل 5 بار امری رو خوندم. دیگه جایی نمونده که بخونمش. اونقد خوندمش حتی جاهایی که مترجم غلط ترجمه کرده و غلط تایپ شده و حتی برخی بیماریهایی که غلط نوشته شده بودن رو میدونستم. شماها شاید ژنتیک مولکولی دلویی رو خوندین. ولی من بدبخت استراخان که رفرنس دکترا بود رو خوندم تا مطمئن باشم و منی که 6 تا کتاب و حتی نصف تامپسون رو خوندم باز یعنی اینقد خنگ بودم 47% بزنم؟؟؟[/FONT] [FONT="]باور کنین بعد اینکه کارنامه اومد من سوالات رو فقط سرسری نگاه کردم، دیدم همه اونایی رو که حتی یکبار خونده بودم رو درست زدم ولی اونایی رو که اصلاً تو این 6 کتاب نبود یا نزدم یا غلط زدم. پس اگه مشکل از ما بود چرا 4000 صفحه خوندم اکثرشو یاد گرفتم و حتی درست زدم. فعلا ً تصمیم ندارم بخونم و شایدم نخونم. چون با چه اعتمادی بخونم. بخدا راضیم سخت بدن ولی استاندارد باشه. چون من همیشه با سوالای سخت نتیجه میگیرم. با عذرخواهی از دوستانی که قبول شدن، قبولی تو کنکور ایران مربوط به سواد و هوش نیست. توروخدا نگین خودستایی میکنه، والا کمتر کسی اینو میدونه ولی بعنوان سند و مدرک و تایید حرفم دارم میگم. اگه به هوش بود منی که 14 سال پیش باهوشترین دانش آموز استان انتخاب شدم چرا نتیجه نمی گیرم؟ چرا وقتی با رتبه 1 دکترا ژنتیک دارم تلفنی صحبت میکنم که چی بخونم برمیگرده بهم میگه با این اراده و هوشی که داری مطمئنم خوب قبول میشی. اینجا (دانشگاه تهرانو میگفت) خیلیا ولن ولی هستن بعضیا که واسه کنکور واقعاً غولن. تو اونارم میتونی ببری. اینو واسه این عرض میکن که میدونم تو این انجمن مطمئن مطئنم دوستانی هستن که خیلی خیلی باهوشتر از منن و لیاقتشون این نبود. مخصوصاً اونایی که دوسال خوب خونده بودن.[/FONT][/COLOR] [COLOR=navy][FONT="]دیگه از این حرفا گذشته. 100 جلد کتابم بنویسی کمه. فقط میگم تقصیر شماها نیست. درسته شاید اشتباهاتی شده و الان داریم چوبشو میخوریم. ولی باورکنین 30% دخیله.70% سنجش پزشکی کارارو خراب میکنه. پس دو چیز خیلی خیلی مهم هستش که باید بررسی بشه:[/FONT] 1- [FONT="]عوامل شکست.[/FONT][/COLOR][COLOR=navy][FONT="][/FONT] 2- [FONT="]درباره سازمان سنجشه که یه فکری دارم ولی بعداً میگم......[/FONT][/COLOR][COLOR=navy][FONT="][/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="] [/FONT]

ن داداش عزیزم این طور هم که می گی نیس.
شاید بخشیش باشه ولی بیشتر مربوط به خود آدم و اشتباهاتی هست ک انجام داده و حالا یا ب اشتباهات خودش پی نبرده یا اینکه نمی خواد قبول کنه که اشتباه کرده
باور کن خوب خوندن شرطه ن زیاد خوندن
من با اینکه حدود 36 درصد زدم با احتساب چند تا علطی که داشتم و فقط ده فصل امری رو خوندم اونم تو یه ماه که فقط یه دور خونده بودم راضیم برا چی چون اندازه همین ده فصل زحمت کشیده بودم و خوب مسلط نبودم.
و بنا به گفته خیلی از بچه ها حدافل حدود 55 تا 57 تا از سوالات تو امری 14 بوده.
خیلی چاکریم
یا حق

Gene20

New member
درود آقا مسعود
تبریک می گم و برات آرزوی سلامتی وشادی همیشگی می کنم
چند تا سوال داشتم ؟
1- اینکه نوشتی بیماری ها رو انگلیسی سرچ می کردی منظورت ازاینترنت هست ؟ یعنی واقعاً باید خارج از منابع و از اینترنت هم مطالعه داشته باشیم ؟
2- لنینجر رو هر 3 جلدش رو 3 بار خوندین ؟ منبع تست بیوشیمی شما چی بود؟
3- به جای لنینجر آیا میشه ضروریات بیوشیمی رضا محمدی روخوند ؟ و کافی هست برای قبولی؟
4- لودیش 2014 هرسه جلد انتشارات خسروی رو خوندین یا فقط فصل های خاصی باید خونده شه؟ فصل هایی که شامل مولکولی هست هم باید خوند؟ تست سلولی چه کتابی و انتشاراتی استفاده کردین ؟
5- آیا کتاب تستها رو هم بارها خوندین؟ آخه اکثر کتابهای کنکور پر از اشتباه هستن وچندان معتبر نیستن؟
6- زبان چه منبعی استفاده کردین ؟ فقط کلمه خوندین یا ریدینگ هم کار کردین ؟
7- اگه ممکن هست روش و برنامه خوندن هم راهنمایی کنید منظورم اینکه شما دو تا درس رو یک ماه خوندین و دوتا درس رو ماه بعد یا روش دیگه ای ؟ لطفاً
8- واقعا امکان داره 3 جلد لنینجر به اون عظمت رو خلاصه وجمعبندی کرد ؟ وچطور ؟
9- تست ژنتیک چیکار کردین ؟
10- از کتاب هزاره چه فصل هایی رو باید بخونیم ؟
ببخشید خیلی سوال پرسیدم
امیدوارم راهنمایی کنید
بازم ممنون و برات دعا می کنم

آخرین ویرایش:

Mrs.Pink

New member
ببخشین آقای مسعود... لطفا شیوه ی مرورتونم بگین... ممنوون:rose:

Dr.passtor

New member
اولنش قبول دارم اشتباهات آدم نقش داره. خوب حتماً دوستانی که موفق شدن نسبت به من کمتر اشتباه مرتکب شدن. البته مطمئن نباش تجربشون از من بیشتر بوده ولی مطمئن باش از تجربه کسانی که تجربشون از من بیشتر بوده خوب استفاده کردن. و منم واقعاً بخاطر این موفقیت بهشون تبریک میگم.
و اما درباره اینکه میگین از امری بوده، شما میگین که 36% زدین. خوب شما از من و اکثر دوستان این سایت کمتر زدین!!! خوب پرواضحه که من و اکثر دوستان این سایت نسبت به شما هم خوبتر خوندیم و هم نسبت به شما آگاهی بیشتری از این کتاب داریم. شما میگین که 10 فصلشو خوندین. پس نشون میده طبیعتاً آگاهی شما از کسانی که حتی یکبار کل 24 فصل رو خونده کمتره.(البته فک کنم شما شاید حتی نمیدونستن که امری 24 فصله !!!!). پس خیلی جالبه کسی میاد نظر میده که حتی از نصف کتاب
آگاهی نداره!!!!!!!!
باز شما میگین که دوستان نوابغتون میفرمودن حداقل 55 تا سوال از امری داشته. در حالی که همه میدونن حتی اونایی که از شما هم کمتر خوندن میدونن که اکثر سوالات مولکولی بود.... شما 10 فصل از امری رو خوندین ولی هنوز
نمیدونین که امری پزشکیه نه مولکولی و اگرم اشارات مولکولی توش هستش خیلی خیلی کم و اونم در حد شنیدن نام اون اصطلاح و حداکثر درحد 4 یا 5 سطر.چرا؟ چون شما برین به اون مطلب از طریق کتاب پیشنهاد شده توسط وزارت مفتضح بهداشت تسلط پیدا کنین.
بله اکثر اون سوالات تو امری بود. ولی فقط وفقط یا نام اصطلاحه بود و یا عرض کردم درحد 4 سطر. به نظر جنابعالی آیا طراح میاد فقط از اون 4 سطر سوال میده؟
والا آدم شاخ در میاره کسانی میان و نظر میدن که هنوز فرق بین پزشکی و مولکولی رو تشخیص نمیدن!!!!!!!!!!!

Dr.passtor

New member
ن داداش عزیزم این طور هم که می گی نیس.
شاید بخشیش باشه ولی بیشتر مربوط به خود آدم و اشتباهاتی هست ک انجام داده و حالا یا ب اشتباهات خودش پی نبرده یا اینکه نمی خواد قبول کنه که اشتباه کرده
باور کن خوب خوندن شرطه ن زیاد خوندن
من با اینکه حدود 36 درصد زدم با احتساب چند تا علطی که داشتم و فقط ده فصل امری رو خوندم اونم تو یه ماه که فقط یه دور خونده بودم راضیم برا چی چون اندازه همین ده فصل زحمت کشیده بودم و خوب مسلط نبودم.
و بنا به گفته خیلی از بچه ها حدافل حدود 55 تا 57 تا از سوالات تو امری 14 بوده.
خیلی چاکریم
یا حق

اولنش قبول دارم اشتباهات آدم نقش داره. خوب حتماً دوستانی که موفق شدن نسبت به من کمتر اشتباه مرتکب شدن. البته مطمئن نباش تجربشون از من بیشتر بوده ولی مطمئن باش از تجربه کسانی که تجربشون از من بیشتر بوده خوب استفاده کردن. و منم واقعاً بخاطر این موفقیت بهشون تبریک میگم.
و اما درباره اینکه میگین از امری بوده، شما میگین که 36% زدین. خوب شما از من و اکثر دوستان این سایت کمتر زدین!!! خوب پرواضحه که من و اکثر دوستان این سایت نسبت به شما هم خوبتر خوندیم و هم نسبت به شما آگاهی بیشتری از این کتاب داریم. شما میگین که 10 فصلشو خوندین. پس نشون میده طبیعتاً آگاهی شما از کسانی که حتی یکبار کل 24 فصل رو خونده کمتره.(البته فک کنم شما شاید حتی نمیدونستن که امری 24 فصله !!!!). پس خیلی جالبه کسی میاد نظر میده که حتی از نصف کتاب آگاهی نداره!!!!!!!!
باز شما میگین که دوستان نوابغتون میفرمودن حداقل 55 تا سوال از امری داشته. در حالی که همه میدونن حتی اونایی که از شما هم کمتر خوندن میدونن که اکثر سوالات مولکولی بود.... شما 10 فصل از امری رو خوندین ولی هنوز نمیدونین که امری پزشکیه نه مولکولی و اگرم اشارات مولکولی توش هستش خیلی خیلی کم و اونم در حد شنیدن نام اون اصطلاح و حداکثر درحد 4 یا 5 سطر.چرا؟ چون شما برین به اون مطلب از طریق کتاب پیشنهاد شده توسط وزارت مفتضح بهداشت تسلط پیدا کنین.
بله اکثر اون سوالات تو امری بود. ولی فقط وفقط یا نام اصطلاحه بود و یا عرض کردم درحد 4 سطر. به نظر جنابعالی آیا طراح میاد فقط از اون 4 سطر سوال میده؟
والا آدم شاخ در میاره کسانی میان و نظر میدن که هنوز فرق بین پزشکی و مولکولی رو تشخیص نمیدن!!!!!!!!!!!

microb89

New member
بچه ها محض رضای خدا بیاین اینجا درصدتونو نمرتونو رتبتونو بگید .....من خودم ادمی بودم که به هیچ عنوان نمیگفتم هیچیا فقط میگفتم رتبم خوب شد یا بد شد ..اما الان اومدم با ذکر جزئیات گفتم .....چیه حتما که نباس یک رقمی شه همه بدونن.....

ژنتیک 77
سلولی 70
زبان74
بیو 70
رتبه 5
نمره 329.75

microb89

New member
با ارزوی موفقیت همه ی دوستان
من فرصت نکردم از صفحه ی 60 به بعد بخونم ولی اگر دوستان سوالی داشته باشن میتونم کمکشون کنم

AliDaDa

New member
و اما درباره اینکه میگین از امری بوده، شما میگین که 36% زدین. خوب شما از من و اکثر دوستان این سایت کمتر زدین!!! خوب پرواضحه که من و اکثر دوستان این سایت نسبت به شما هم خوبتر خوندیم و هم نسبت به شما آگاهی بیشتری از این کتاب داریم. شما میگین که 10 فصلشو خوندین. پس نشون میده طبیعتاً آگاهی شما از کسانی که حتی یکبار کل 24 فصل رو خونده کمتره.(البته فک کنم شما شاید حتی نمیدونستن که امری 24 فصله !!!!). پس خیلی جالبه کسی میاد نظر میده که حتی از نصف کتاب
آگاهی نداره!!!!!!!!
باز شما میگین که دوستان نوابغتون میفرمودن حداقل 55 تا سوال از امری داشته. در حالی که همه میدونن حتی اونایی که از شما هم کمتر خوندن میدونن که اکثر سوالات مولکولی بود.... شما 10 فصل از امری رو خوندین ولی هنوز
نمیدونین که امری پزشکیه نه مولکولی و اگرم اشارات مولکولی توش هستش خیلی خیلی کم و اونم در حد شنیدن نام اون اصطلاح و حداکثر درحد 4 یا 5 سطر.چرا؟ چون شما برین به اون مطلب از طریق کتاب پیشنهاد شده توسط وزارت مفتضح بهداشت تسلط پیدا کنین.

اولا اینکه دکتر عزیز اینکه می گید من نمی دونم امری 24 فصله کاملا در اشتباهید فک کنم اینو شما نمی دونستید ک با وجود مطالعه 4000 یا بیشتر از منابع مختلف نتونستید بیشتر از 50 درصد داشته باشید. من با توجه به ی وقت ی ماهه ای ک داشتم مجبور بودم با توجه ب سنگینی مطالب به زور همون ده فصلو بخونم و برا سال اولم خیلی خوبه.چون بدون هیچی امکاناتی ن کلاسی ن ازمونی و ن کتابای رنگارنگی ک بعضیا داشتن بوده. تازه اگه اشتباهات بد و ساده ای رو ک مرتکب نمی شدم الان با همون هفت هشت ده فصل درصدم و رتبم خیلی بهتر از شما می شد.
اما اگه واقع بین باشی می تونی از نفرات اول بپرسی ببینی حق با من بوده یا ن؟ ک در حدود 55 تا از امری بوده یا ن؟
اینکه می گی مولکولی و فلان؟ اینا حرفه و منطقی پاش نیس ک می گی!!!! چرا؟ چون ک طراح با توجه ب کل منابعی ک پیشنهاد شده حتی برای سلولی داره سوال طرح می کنه و ممکمه موضوعی تو امری اشاره واضحی و روشنی در خور فهم و شعور شما!!! و ما نشده باشه ولی خوب بازهم ب طور کلی مطرح شده یا ن؟
واقعا چرا ب رهنمود هایی ک دوست و برادر عزیزم مسعود جان گفتن توجه ندارید. ایشون گفتن ک امری رو 12 بار خوندن یعنی دیگه می شه گفت ار خود نویسنده بی سواد هزاره بیشتر می فهمن
ایشون مطالبی ک گنگ بوده و نیاز ب اطلاعات بیشتری داشته از منابع دیگه هم سرچ کردن تا ب آگاهی بیشتر و دقیق تری برسن.
و شما برا اینکه از این حال و هوایی ک دارید خارج بشید پیشنهاد می کنم حداقل با ی استاد تو این زمینه یا از افراد قبول شده مشاوره بگیرید تا مطمئن باشید ک امری می خوندین!!!!!!!! چون گویا شما هم در تشخیص منابع کنکور دچار اشتباه شدید احتمالا!!!!! چون زیاد فرق بین ژنتیک پزشکی و مولکولی رو می فهمید!!!!!
چون من قبلا ایکه پست بزارم حداقل از دو نفر سوال پرسیدم.
در ضمن هر کی هر چیزی می گه مطمئن باشید ک هیچ خصومتی با کسی نداره و هدفش روشن شدن موضوع و حل مشکلات پیش رو هس.
قضاوت با دوستان عادل و واقع بین
در آینده زندگیتون موفق باشید
ان شالله
یا حق

آخرین ویرایش:

AliDaDa

New member
با ارزوی موفقیت همه ی دوستان
من فرصت نکردم از صفحه ی 60 به بعد بخونم ولی اگر دوستان سوالی داشته باشن میتونم کمکشون کنم

تبریک تبریک microb89
واقعا ب آن چیزی ک لیاقتشو داشتید رسیدید. چون واقعا و با انصاف اطلاعات خیلی خوب و کاملی داشتید و با دست پر اومده بودید.
واقعا دست مریضاد دارید
مطمئنا و ان شالله شروعی باشه برا موفقیت بیشتر شما.
یا حق

رها93

New member
دعوا رو بذارید کنار برنامه بجینید
فکر کنید
ظرفیتها نصف شده
اگه رتبه خوبی آوردید کم نیارید بخون سال بعد زیر 10 بیارید و اون 30 میلیونی که میخوان ازتون بگیرن خرج رفاه خودتون کنین عوضش سال بعد با یه رتبه اساسی برید دانشگاه و کیف کنید. به ارادتون احسنت بگید
اگه رتبه متوسط و یا خوبی ندارید بشینید با خودتون رو راست باشید حسابی بخونید تا سال بعد آسوده باشید
همش یه ساله یه سال!
اگه رتبه علومتون خوبه برید وازرت علوم بخونید. سال قبل یه ژنتیک مولکولی تبریز دکترا وزارت بهداشت قبول شد و میبینید اصلا بعید نیس!
امسال مولکولی بوده سوالات ! سال بعد ممکنه مولکولی باشه یا پزشکی! هیچییییییییی معلوم نیس
فقط کم نذارید تا نگران باشید. جای هیچ کمبودی نذارید. از یه کلمه کتابم نگذرید!!

رها93

New member
دوستان یه خبری تو پیج امید و انتظار زدن که پورکاظمی گفته ممکنه افزایش ظرفیت باشه. اعتراض کنیم تا حتما افزایش ظرفیت بدن! حتماااااااا

بالا