ماجرای دختر فراری که یک شب پیش یک طلبه ماند !

majid45

New member
البته جناب میرداماد هم کم شخصیتی نبودن و به همین سادگی نمیشه درباره شون قضاوت کرد

میردادماد اگه الان بود و میدید پراید شده 18 میلیون اون دختره قورت میداد نه اینه بشینه انگشتاشو بسوزونه. زمان میر داماد فرق میکرد جناب میرداماد اسب دو دیفرانسیل سوار میشد و کارت یونجه رایگان هم داشت اما الان چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

BBT

New member
میردادماد اگه الان بود و میدید پراید شده 18 میلیون اون دختره قورت میداد نه اینه بشینه انگشتاشو بسوزونه. زامن میر داماد فرق میکرد جناب میرداماد اسب دو دیفرانسیل سوار میشد و کارت یونجه رایگان هم داشت اما الان چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

majid45

New member
جالب بود . مخصوصا که واقعیت بود ...
منم با اون دوستمون arshad246 موافقم . اصلا اینکه بگیم هیچ مردی نمونده . یا زن خوب نیست درست نیست .
بد و خوب همیشه تو هر شرایط و محیطی پیدا میشن . من به این اعتقاد دارم .
هیچ وقت نباید به خاطر حالا گیریم اکثریت بد ( که من میگم همیشه بد و خوب 50-50 هستن ) همه آدما رو زیر سوال ببریم .

خب تو که اینقد خوبی و به همه چیز اعتقاد داری چرا اون گل و پشتت قایم کردی؟؟؟؟؟؟؟ مشکوک میزنی دیگه

setayesh71

New member
بنظرم عوض اینکارا بیاین رهکارهای ازدواج اسان رو بنویسم اینکه خودتو محدود کنی که چی بشه ادم خلق شده انسانی زندگی کنه نه حیوانی . با این وضع که تو این جامعه هس هر چقدرم خوشبین باشیم متاسفانه فحشا غوغا میکنه و از همه مهمتر دروغ در جامعه رواج پیدا میکنه. کار جوانهای ندار شده دور زدن . دروغ گفتن و... درحالی که میتونیم با راهکارهای جزئی این مشکلات رو حل کنیم. چی میشه دختر خانمی دستش تا ارنج پر از النگو نباشه؟ چی میشه ماشین نداشت خونه نداشت؟ مگه همه داشتن؟ بنظرم این داستان در این تایپیک هیچ اثری نداره حتی اثر سرگرمی کننده . باید با واقعیت کنار اومد

مجید الآن مشکل اون طلبه ازدواج نبوده . این بوده که چطوری بتونه با یه نامحرم به کار خلافی دست نزنه .
ولی حرفتو قبول دارم .
ولی من همیشه همه جا گفتم همه دخترا دنبال پول نیستن . چرا همیشه شما پسرا فکر می کنین مشکل دخترا پوله ؟؟

baran1001

New member
میردادماد اگه الان بود و میدید پراید شده 18 میلیون اون دختره قورت میداد نه اینه بشینه انگشتاشو بسوزونه. زمان میر داماد فرق میکرد جناب میرداماد اسب دو دیفرانسیل سوار میشد و کارت یونجه رایگان هم داشت اما الان چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببخشیدا ولی به خاطر گرونی باید گناه کرد؟(به قول شما دخترو قورت داد)؟

mahsa.

New member

واقعا میردامادو اینجوری شناختین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا بی خیال میرداماد مگه الان خود پسرای اطرافمون دخترای اطرافشونو قورت میدن چون پراید شده 18تومن ...................

آخرین ویرایش:

majid45

New member

اصلا بی خیال میرداماد مگه الان خود پسرای اطرافمون دخترای اطرافشونو قورت میدن چون پراید شده 18تومن ...................

اره قورت میدن شاید شما ندیدی ولی منکه جامعه شناسی خوندم می دونم

BBT

New member

میخوای یکی بگم بیاد
درسته قورت میده
اولش هم م داره

BBT

New member
مجید چه اصلاحایی میذاری اخه
قورت دادن؟؟؟
خب تو که جامعه شناسی خوندی یه چی دیگه میگفتی

mahsa.

New member
اره قورت میدن شاید شما ندیدی ولی منکه جامعه شناسی خوندم می دونم

تو همون جامعه شناسی که خوندین (البته منم خوندم)ما تو همون جامعه زندگی میکنیم شاید مواردی باشه ولی جمع نبندین لطفا چون خود شما و برادرو پدرای ماهم جزو اون جامعه قورت دهنده محسوب میشید.

بالا