((((((((((((((( گوشیتو میدی به اما زمان))))))))))))))))))))))))

رها45

New member
سلام دوستان. یه بار از یه جاییی شنیدم وقتی دارین یه کاری میکنین اگه همون موقع امام زمان بیاد اونجا از اون کارت شرمنده میشی یا نه؟؟؟؟؟؟ میتونی اون کارو پیش امام زمان هم انجام بدی یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان دیگه بیشتر وقت جوونا تو گوشی و لپ تاپ و ... میگذره ازتون میخوام صتدقانه به این سئوال جواب بدید اگر هم دلتون نخواست جواب بدید حداقل با خودتون رو راست باشید...

ایا حاضری گوشیتو بدون رمز و بدون پاک کردن هیچ فایلی به امام زمان بدی طوری که پیشش شرمنده نشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

diseases

Well-known member
بله ،
با کمال میل .
یه گوشی نوکیا از اون قدیمی ها دارم (فکر کنم سال 83 خریدم)
بجز یه مشت پیام تبلیغاتی و چند تا شماره چیزی توش نیست . اتفاقاً رمز هم نداره ...

مجید دیجی

مدیر بخش
بک گراند گوشی من دعای فرج آقا هست ... فک کنم یع یک سالی هست که این رو گذاشتم ... قبل از اون هم سوره توحید بود...

.
.
.

گوشیم رو با کمال میل میدم به ایشون تا ببینند...

yara

New member
گوشی که سهله...لپ تاپمم میدم والا.....چیزی ندارم واس پنهون کردن:auizz3ffy9vla57584x

ع ل ی رضا

New member
من به این قضیه زیاد فک کردم !...بابا آدم هزارجور شوخی با دوست و رفیقش میکنه.....هزار جور حرف پیامک میکنی.... بخصوص پسرا !....به این نتیجه رسیدم که بهتره هر پیامکی که اومد رو بعد از خوندن درجا پاک کنید... خیلی وقته همینکارو میکنم ...دیگه هرکی هم که گوشی رو بخاد میشه بهش داد !

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
اونی ک همراه اول داره میدم، رایتلو شرمندم ;)

رها45

New member
خیلی خوشحالم از جواباتون .خداوند و طبیعتا امام زمان کاربر همیشه انلاین هستن . بچه ها باید خودمونو از یه جایی درست کنیم تا لیاقت دیدن اقا رو داشته باشیم باید از یه سری هوس ها و خواسته های دلمون بگذریم . اقا خیلی تنهاست وقتی که ما ادما داریم با شیطان معامله میکنیم و به اسم تجدد و فرهنگ و مد داریم از صراط مستقیم جدا میشیم. امیدوارم همیشه پاک بمونیم یا اگه پاک نیستیم از امام زمان بخوایم کمکمون کنه.

saharandishe

New member
سلام،واقعاجالب بود،خوشحالم که کاربرای مومنی عضواین سایت هستند...اول که سوالتونوخوندم فک کردم الان همه می گن نه وازاین حرفاولی وقتی پاسخ هاروخوندم..فقط بایدبگم خداروشاکرم ...الحمدالله...
واماجواب من،من هم نه تنهاباکمال میل خدمتشون تقدیم می کنم خیلی هم خوشحال میشم...
السلام علیک یااباصالح المهدی...
دوستان تمایل داشتیدبه این تاپیک هاهم سری بزنید:

http://olumpezeshki.ir/thread14926.html

http://olumpezeshki.ir/thread15091.html

نوتر

New member
جالب اینجاست اکثر دوستانی که با قاطعیت جواب دادند بله ، متاهل هستند

البته این قضیه از یه جهت خوب هست و از یه جهت امری بدیهی میتونه باشه

ازدواج مسئولیت داره و خوبه که هستند کسایی که ارزش این مسئولیت رو میدونند

elham2012

New member
:rose:منم با کمال میل گوشیمو تقدیم آقا میکنم

آقا نوتر حرف قشنگی زدن,کاش همونقدر که نسبت به همسرمون و در مقیاس بزرگتر دنیامون احساس مسئولیت میکنیم نسبت به امام زمان و آخرتمونم مسءول باشیم..البته دوستای گلم اینجا همه دلشون پاکه خداروشکر..خودمو گفتم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: marzi ba

ع ل ی رضا

New member
چه شهر سیاه و ناجوری دارین پس ! حالا شهرتون کجاست مگه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

رها45

New member
ممنون از خضواتون

از شما که تحصیل کرده هستید بعیده اون عالم حق نداشته همچین چیزی بگه کی از اعمال ادما خبر داره به نظر من نباید به همچین حرفایی بها داد.
در مورد گوشی هم الان دیگه گوشی برا خیلیا شده نون و اب اهنگا و فیلم ها و حتی مالبی که با نت گوشیت سرچ میکنی همش و خدا میبینه . در واقع دل ادم میخواد که چیو نگا کنه گوش کنه یا سرچ کنه. یه چیزی میکم فقط امیدوارم هیچ کس ناراحت نشه به نظرم دید ادما به گناه عوض شده یه سری چیزا که در اصل دین گناها اما حالا برا مردم عادی شده یه فیلم هایی نگا میکنیم صحنه دار ولی انگار نه انگار پای ماهواره میشینیم فیلم های صحنه دارشو نگا میکنیم انگار نه انگار.که دین مارو از نگا کردن به این چیزا منع کرده میگیم مده تلویزیون خودمون چی میده؟؟؟؟ مانتوی تنگ روسری هم که قربونش برم فقط میندازیم رو شونه هامون میگیم مده غافل از اینکه یه حدودی برا حجاب تو دین تعریف شده اهنگ های انجنانی گوش میدیم و نمیدونم که غنا حرام است سر اخرم میگیم بابا دلت پاک باشه باید کلاه خودمونو قاضی کنیم البته قسمت های اخر پست در جواب پست اقا رضا نبود فقط خواستم یه چیزایی رو به خودم یاد اوری کنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

'Reza'

New member
دلت پاک باشه ی حرف مزخرفه
چون رفتار توی باطن اثر دارن و باعث میشه همون دل پاک بپوکه
اینا وارد شدن تا چیزی که کسی میگه رو شستشو کنن و بره تمام
عذاب وجدان نداشته باشین ادامه بدین
خواهشن از حرف من هم نقل قول نکنید ونو پاکش میکنم منظورم ی چیز دیگه بود نگرفتین

hosna69

Well-known member
خداروشکر...نه تنهاتوی گوشیم ،بلکه هیچ بعدی که نیازبه مخفی کردن داشته باشه،توی زندگیم ندارم...پس باکمال میل اگه من وگوشیم چنین لیاقتی داشته باشیم ،تقدیمشون میکنم :)

رها45

New member
جالب اینجاست اکثر دوستانی که با قاطعیت جواب دادند بله ، متاهل هستند

البته این قضیه از یه جهت خوب هست و از یه جهت امری بدیهی میتونه باشه

ازدواج مسئولیت داره و خوبه که هستند کسایی که ارزش این مسئولیت رو میدونند
خیلی از متاهل ها هم هستند که گوشیشون پر از چیزای بده و. در ثانی ماها که مجردیم و در معرض گناه بیشتری هستیم باید مراقب خودمون باشیم مهم اینکه وقتی که به یه چیزی نیاز داریم و بهش دسترسی نداریم تقوای الهی رو رعایت کنیم اینطوری ثوابش هم بیشتره. پاک بودن در جوانی شیوه پیغمبر است ورنه هر گبری در پیری پاکدامن است البته شاید شعره یه کم این ور اون ور شده باشه.اگه قبل ازدواج حریم هارو نگه نداریم بعد ازدواج پاک بودن کمی سخت میشه.

saharandishe

New member
SIZE][/COLOR]

- - - Updated - - -

ممنون از خضواتون

از شما که تحصیل کرده هستید بعیده اون عالم حق نداشته همچین چیزی بگه کی از اعمال ادما خبر داره به نظر من نباید به همچین حرفایی بها داد.
در مورد گوشی هم الان دیگه گوشی برا خیلیا شده نون و اب اهنگا و فیلم ها و حتی مالبی که با نت گوشیت سرچ میکنی همش و خدا میبینه . در واقع دل ادم میخواد که چیو نگا کنه گوش کنه یا سرچ کنه. یه چیزی میکم فقط امیدوارم هیچ کس ناراحت نشه به نظرم دید ادما به گناه عوض شده یه سری چیزا که در اصل دین گناها اما حالا برا مردم عادی شده یه فیلم هایی نگا میکنیم صحنه دار ولی انگار نه انگار پای ماهواره میشینیم فیلم های صحنه دارشو نگا میکنیم انگار نه انگار.که دین مارو از نگا کردن به این چیزا منع کرده میگیم مده تلویزیون خودمون چی میده؟؟؟؟ مانتوی تنگ روسری هم که قربونش برم فقط میندازیم رو شونه هامون میگیم مده غافل از اینکه یه حدودی برا حجاب تو دین تعریف شده اهنگ های انجنانی گوش میدیم و نمیدونم که غنا حرام است سر اخرم میگیم بابا دلت پاک باشه باید کلاه خودمونو قاضی کنیم البته قسمت های اخر پست در جواب پست اقا رضا نبود فقط خواستم یه چیزایی رو به خودم یاد اوری کنم

دررابطه بانقل قولی که انجام دادید،به نظرم دچارسوءبرداشت شدید،چون معمولااین صحبتهایکسری مقدمه هایی دارندکه اگراون مقدمات روندونیم ممکنه فقط برداشت ظاهری ازجملات داشته باشیم،که این صحبت عالم هم ازاین نوع هست...که جای بحثش اینجانیست
وامادررابطه بابقیه صحبتهاتون،کاملاموافقم...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 'Reza'

abtin13

New member
نه والا.150تومن پول پاش دادم.150 تومن رو بده نوکرش هم هستیم

بالا