کارنامه مرحله اول آزمون آزمایشی

m_midwife

New member
سلام خدمت همه هم رشته ای های عزیزم.:rose:

دوستان من آزمون آزمایشی مرحله اول رو شرکت کردم
اما کارنامه اش اصلا واضح نیست :21:
هیچ جا ننوشته تعداد شرکت کنندگان چند نفر بوده و این رتبه ای که من به دست آوردم از بین چند نفره !
حتی بالاترین نمره رو هم ننوشته که بدونم فاصله ام با بالاترین نمره چقدره

کسی از شما آزمون مرحله اول شرکت کرده؟
و آیا همچین سوالی براش پیش اومده؟

cacti

New member
منم میخوام یه ازمون شرکت کنم ولی نمیدونم کدوم کسی پیشنهادی داره:heart:

..RANA..

New member
سلام . آره من آزمون مرحله ی اول رو شرکتکردم . کارنامش به هییییییییییچ دردی نمی خوره .... هیچچچچچچچچی توش مشخص نیست !!!!!!!!!!!! نمی دونم باید به کی شکایت کنم .... وقتی هم که به موسسه زنگ می زنم میگه : ما در حال بررسی هستیم !!!!!!!!! نمی دونم دارن چیکار می کنن .... کارنامه ها رو توی این مدت میشد 10 بار با دست صحیح کرد .... اینا پولا رو گرفتن و بیخیال ما شدن .... اه

zohre67

New member
slm
manam hamintor,ina ke ta karnameha ro zadan ma ro khafe kardan hala ham ke zadan ba in vaz zadan vaghti ham bahashoon tamas migiram hich jvb sar rasti nemidan

DNA.2013

New member
منم واقعا از دستشون کلافه شدم هر بار زنگ میزنم جواب سر بالا میدن.خستم کردن! از پولی که بهشون دادم راضی نیستم نامرداااااااا

hamidreza131

New member
اره دیگه ای موسسه اون موقع که میخواست پول بگیره همش پی گیر بودند و خودشون زنگ میزدند اما حالا که دیگه خیالشون از بابت پول راحت شد دیگه کاری با داوطلب بیچاره ندارند-بعدم انقدر

تبلیغات میکنند که مابالاترین کیفیت راداریم-بعضی موسسات که ازمونهای ازمایشی برا وزارت علوم برگزار میکنند چند هزار داوطلب را خیلی منظم ساپورت میکنند اونوقت اینا سرجمع 2000هزارتا

داوطلب به روز دارند نمیتونند برنامه ریزی کنند-فقط پول میگیرند-

mahdieh

New member
سلام خدمت همه هم رشته ای های عزیزم.:rose:

دوستان من آزمون آزمایشی مرحله اول رو شرکت کردم
اما کارنامه اش اصلا واضح نیست :21:
هیچ جا ننوشته تعداد شرکت کنندگان چند نفر بوده و این رتبه ای که من به دست آوردم از بین چند نفره !
حتی بالاترین نمره رو هم ننوشته که بدونم فاصله ام با بالاترین نمره چقدره

کسی از شما آزمون مرحله اول شرکت کرده؟
و آیا همچین سوالی براش پیش اومده؟

سنا رو میگید؟

sanam_b

New member
الان توی صفحه ورود به پرتال تعداد شرکت کننده برای هر گرایش رو نوشته ان، بد نیست یه سری بزنین.

DNA.2013

New member
من به رتبه ها اطمینان ندارم اولا صد بار رتبمو عوض کردن بعدم با این درصدای داغونم رتبم زیر 20 شده به قول یکی حتما رتبه 400 منفی زده همه درساشو!

بالا