منابع مورد استفاده ی قبولی های ایمنی امسال با درصد ها

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parisa90

New member
سلام بچه ها من دومین باره اینجا نظر میدم ولی بیشتر تاپیک های این جا رو خوندم و خیلی کمکم کرد .به همه بچه هایی که امسال قبول شدن خیلی تبریک میگم .ایشالا سال دیگه واسه ما.
اگه میشه همه بچه هایی که امسال قبول شدن ایمنی منابع و درصد هاشونو بنویسن تا ما هم از تجربه های اون ها سود ببریم .ممنووووووووووووون

آخرین ویرایش:

somaye 21

New member
سلام بچه ها من دومین باره اینجا نظر میدم ولی بیشتر تاپیک های این جا رو خوندم و خیلی کمکم کرد .به همه بچه هایی که امسال قبول شدن خیلی تبریک میگم .ایشالا سال دیگه واسه ما.
اگه میشه همه بچه هایی که امسال قبول شدن ایمنی منابع و درصد هاشونو بنویسن تا ما هم از تجربه های اون ها سود ببریم .ممنووووووووووووون

باهات موافقم
کاش دوستایی که قبول شدن بیان و مارو هم همراهی و کمک کنن واسه کنکور سال دیگه....

elham.f

New member

سلام پريسا جان.
چون كارنامه رو ندادن دقيقشو نميدونم اما درصدهايي كه خودم گرفتمو ميگم:(باز كارنامه رو بدن ميام تصحيح ميكنم)
ايمني:84(ابوالعباس)
بيوشيمي:74(براي كنكور+نجات شكوهي)
سلولي:56(كتاب سلولي مهدوي)
ميكروب:18(ميكروب شناسي پزشكي دكتر بهادر,انتشارات كتابخانه فرهنگ)
زبان:49

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا