لطفا راهنماییم کنید،بخونم یا نه؟؟چه رشته ای؟؟

ریحانه-ش

New member
سلام
دوستان نمیدونم منو یادتون هست یا نه

چند ماه پیش تصمیم گرفتم بیوشیمی بخونم،که اتفاقاتی افتاد و درس رو کنار گذاشتم تا الان!

ولی میدونم خییییلییی دیر هست،میخوام تلاش این چند ماه رو بکنم، دیگه مابقیش رو میسپرم به خدا.

رشته شیمی دارویی هم تقریبا علاقه دارم، و به نظر خودم برای من حالا احتمال قبولیش بیشتر از بیوشیمی بالینی هست، به نظرتون اون رو شروع کنم به خوندن؟؟؟؟

اصلا الان بیوشیمی رو بخونم فایده ای داره؟
شیمی آلی و تجزیه رو میرسم بخونم؟

لطفا راهنماییم کنید،خیلی فرصت ندارم.
اگرم که کلا به نظرتون کار بیهوده ای هست،بگید تا استرسش رو دیگه نداشته باشم و نخونم!!

ممنون

bioshimi93

New member
سلام ریحانه
به نظر من اگه میدونی که شیمی دارویی قبول میشی واسه اون تلاش کن اما مونده به خودت بیوشیمی رو هم میتونی شروع کنی.همه چیز به تلاشت بستگی داره و اینکه چقدر میتونی تو این مدت باقی مونده تا کنکور درس بخونی.
اگه بخوای میتونی موفق بشی من کسانی رو میشناسم که ماههای آخر شروع کردن و قبول شدن.
موفق باشی:riz304:

آخرین ویرایش:

ریحانه-ش

New member
مرسی عزیزم که جواب دادی

خودم فکر میکنم شیمی دارویی این امتیاز رو داره که داوطلباش کمتر هستن ،وضریب بیوشیمی هم که من هیچی تا حالا نخوندم 2 هست،مثل ضریب شیمی آلی وتجزیه که واسه من آشناتر هست.
درست فکر میکنم؟؟البته نمیدونم پذیرش شیمی دارویی بیشتره یا بیوشیمی بالینی؟ به نظرم بیو باید بیشتر باشه

اگه اطلاعاتی دارید لطفا دریغ نکنید. خیلی ممنونم:rose:

atefeharabpoor

New member
سلام دوستان من رشتم شیمیه اما واسه ارشد به شیمی دارویی علاقه دارم شنیدم از بیوشیمی میشه رفت من تقریبا الان شروع کردم به خوندن ولی نمیدونم میتونم بیوشیمیشو که تا حالا نداشتم بخونمو ادامه بدم . به نظرتون من از طریق رشته خودم برم دارویی بهتره یا بیو رو بخونم؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین .....

zahra.e

New member
بچه ها من استرس زیادی دارم شانس قبولی تو اناتومی بیشتره یا بیوشیمی. شماها خیلی خوندین اما من هیچی ....
اما آناتومی هم سختیای خودشو داره تعداد و حجم درساش بیشتره نسبت به بیو.
موندم به خدااااا

بالا