طنز رابطه پسرا و دخترا قبل و بعد از ازدواج

telmix

New member
قبل از ازدواج
پسر: بالاخره موقعش شد. خیلی انتظار کشیدم.
دختر: می‌خوای از پیشت برم؟
پسر: حتی فکرشم نکن!
دختر: دوسم داری؟
پسر: البته! هر روز بیشتر از دیروز!
دختر: تا حالا بهم خیانت کردی؟
پسر: نه! برای چی می‌پرسی؟
دختر: منو می‌بوسی؟
پسر: معلومه! هر موقع که بتونم.
دختر: منو می‌زنی؟
پسر: دیوونه شدی؟ من همچین آدمی‌ام؟!
دختر: می‌تونم بهت اعتماد کنم؟!
پسر: بله.
دختر: عزیزم!

بعد از ازدواج
کاری نداره! از پایین به بالا بخون !

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mj1919

Nr1

Well-known member
بسی مسرت بخش و کیفور ناک بید....به مزاجمان خوش آمد.... فراوان تبسم نمودیم:thumbsupsmileyanim:

a_67

New member
به نظر بهتره جای اینا عوض شه...موقعیت های قبلی و بعدی رو میگم...یه چند خطی هم ویرایش به نظرم ایده آلش میکنه.

Hamidvet

New member
واقعا چرا باید اینجوری باشه؟! ...

چرا بعضی دخترا و پسرا انقد توقعات بیجا دارن تو زندگی؟ ...

چرا ... ؟

شفيع

New member
ازدواج برای مرد یک هدف هست و کسی که دنبال هدفی خاص هست همین بهش رسید یک هدف دیگه برای خودش تعریف میکنه.مردها تغییر نمیکنن بلکه این انتظارات زنه که ثابت و بعضا افزایش پیدا میکنه

گزارش سایت خبرآنلاین و فرارو از سایت صیغه ایرانیان همسریابی ازدواج موقت با تلفن ثابت

کلاه شرعی بر سر تن فروشی های یک ساعته...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahii

New member
ببین چقد بی ارزش و جلف شدی ک هیچکی دیگه حاضر نیست حتی بنت کنه.فقط دعا میکنم خدا ازت کامل رو بر نگردونه برو توبه کنن شاید فرجی شد........کاش میفهمیدی ک لذت دعا چقد شیرینتر ازین لذتای کثیفه.......کاش بهت فرصت بده خدا ک اون شیرینی اصلیو بچشی

mexin

Well-known member
قبلنا یادمون میاد یه جمله بد مینوشتی مدیریت ها 3 ماه کاربر رو بن میکردن ..الان اینجا شده تبلیغات ازدواج موقت و مدیریت ها عین خیالشون نیستا .....:65d6a5d6s:

mahii

New member
مگزین اقا این کاربر راشو بدجوری گم کرده فقط براش ارزوی امرزش کنیم.
فقط نیمی از نگاه خدا برای خوشبختی کافیست تو را ب تمام نگاهش میسپارم..................خدایا ظهورش منجیمونو ب تعجیل بنداز

pariya

New member
بچه ها چرا مدیران رسیدگی نمیکنن این کاربر قلب چی جی همش داره پست میذاره...
اخه قبلا ادمین زووود بن میکرد من ب ادمین هم پیام دادم ولی رسیدگی نشده

mohammad63

Well-known member
قبلنا دولت محمود آقا بود الان دولت تدبیر و امید حسن آقا ... بالاخره سیاستها فرق میکنه .... ولی خداییش جزو معدود انجمن هایی بود که اقایون و خانمها برای همدیگه حرمت و احترام قائل بودند اما کم کم داره میره سمت جو چت روم های دیگه ....

mahnam

New member
قبلنا یادمون میاد یه جمله بد مینوشتی مدیریت ها 3 ماه کاربر رو بن میکردن ..الان اینجا شده تبلیغات ازدواج موقت و مدیریت ها عین خیالشون نیستا .....:65d6a5d6s:

بچه ها چرا مدیران رسیدگی نمیکنن این کاربر قلب چی جی همش داره پست میذاره...
اخه قبلا ادمین زووود بن میکرد من ب ادمین هم پیام دادم ولی رسیدگی نشده

کاربر قلب زلال متاسفانه به قصد سو وارد این انجمن میشن، و چندمین باره که بن شدن ( حتی بن آی پی ) اما متاسفانه باز با نام کاربری جدید بر می گردن!
مکسین و پریای عزیز که از کاربرای قدیمی سایت هستین، انتظارات از شما بیشتر از سایر کاربراس
به جای گذاشتن پست و بالا آوردن تاپیک و گلایه و شکایت از مدیران و خبر دادن به ادمین که می بینین این روزا به خاطر مشغله ی کاری کم تر حضور دارن تو انجمن، باید به محض دیدن همچن پست ها یا تاپیک هایی ببینین کدوم مدیر تو انجمن حضور داره و به اون اطلاع بدین، حتی مدیرای بخش های علمی هم می تونن با دادن اخطار تو همچن مواقع ضروری کاربر مورد نظر رو بن کنن

آخرین ویرایش:

mahnam

New member
قبلنا دولت محمود آقا بود الان دولت تدبیر و امید حسن آقا ... بالاخره سیاستها فرق میکنه .... ولی خداییش جزو معدود انجمن هایی بود که اقایون و خانمها برای همدیگه حرمت و احترام قائل بودند اما کم کم داره میره سمت جو چت روم های دیگه ....

بر چه اساسی این حرفو می زنین؟؟!!! الان شما از این پست استقبال کردین؟؟؟ بقیه بچه هامون چطور؟؟
می بینین که همه ی بچه ها سر سختانه با حضور این کاربر مخالفن !
صرفا به دلیل حضور یه فرد بیمار تو انجمن که هر دفعه با یه نام کاربری جدید وارد میشه آیا می تونیم همه ی دخترا و پسرای با شخصیت این انجمنو زیر سوال ببریم آقای محمد؟!
هنوزم دخترا و پسرای این انجمن واسه خودشون و همدیگه احترام قایلن حتی بیشتر از قبل، درسته که به نسبت گذشته بچه هایی با سن پایین تر و طبعا شیطون تر وارد این انجمن شدن اما هیچ وقت احترام بین خودشونو از بین نبردن
پس دیگه این حرفو نزنین! هیچ وقت همچن اتفاقی نخواهد افتاد!
مطمئن باشین...

رها45

New member
اینج یکی از جاهایی هستش که من خیلی فضاشو دوست دارم امیدوارم هیچ وقت این فضایی که حاکمه از بین نره .

بالا