روش جدید مطالعه ارشد مامایی(پرسش و پاسخ هفتگی)

نظرتون درباره روش پرسش و پاسخ گروهی(هفتگی) چیه؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0

baboliau

New member
study-group.jpg

روش این تایپیک:

1.تمام کارشناس های محترم ماما میتونن برای حضور در جلسات هفتگی اعلام آمادگی کنن
سعی کنید همزمان با آی دی مسنجرتون on باشین تا گفتگو هم داشته باشیم

2. يك نفر از اعضا بايد در نقش رئيس عمل كنه.
3.باید برنامه بریزیم که هر يك از اعضا بايد چه بخشي از درس را توضيح يا به پرسش هاي درس پاسخ بده.
4. همه اعضا بايد تكاليف منزل را براي آمادگي حضور در جلسه انجام بدن.
5.جلسه, بنا بر برنامه ریزی قبلی, يك الي دو ساعت طول ميکشه. هر عضو بايد به گونه اي در جلسه مطالعه عمل كنه, گويي او معلم ديگر اعضاست. پس از اين كه هر يك از اعضا مباحث مربوط به خود را طرح كرد, بايد همه آزادانه در بحث و طرح سوال و جواب شركت جويند. سرانجام, هر عضو بايد از ايده هاي مهم مطرح شده در جلسه يادداشت كوتاهي بردارد
6. گام بعدي اينه كه آخرش ارزش جلسه و به ويژه درباره بهتر كردن روش بحث و تدريس در آينده به گفتگو کنیم.
7. گام نهايي برنامه ریزی برای جلسه بعدیه.

پس از دو يا سه جلسه, اين روش جا مي افتد, اگر شما اين نحوه مطالعه را به دقت پي گيري كنيد, معمولاً سطح يادگيري شما ارتقاء مي يابد و اين نحوه مطالعه برايتان گيراتر مي شود. اگر اين روش مطالعه براي سبك يادگيري شما و واحد درسي تان مناسب است, يك بار جلسه مطالعه گروهي را راه بيندازيد و منصفانه آن را محك بزنيد. اگر شما از اين روش استفاده كرديد و جواب نداد, آن را تعديل كنيد. اگر باز هم جواب نداد, از آن دست برداريد. همواره فقط كاري را انجام دهيد كه جواب مي دهد.

لطفا نظرتون رو درباره این روش بگین:rose:

آخرین ویرایش:

baboliau

New member
بچه های درس خووون مامایی
همگی نزاین تا از مهر شروع کنین
همین الان استارت بزنین:idea_majidonline:

r.m2012

New member
سلام من میخواستم بدونم برای ما که حدود 10 سال از فارغ التحصیلیمون میگذره یا به قولی دیگه پیر شدیم وکلا صفر کیلومتریم هم توی برنامه شما جایی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33:

mw.ashel

New member
سلام من میخواستم بدونم برای ما که حدود 10 سال از فارغ التحصیلیمون میگذره یا به قولی دیگه پیر شدیم وکلا صفر کیلومتریم هم توی برنامه شما جایی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33:
معلومه که هست. نگران نباش ما همراهتیم

r.m2012

New member
مرسی دوست عزیزم از لطفت :thanks:

امیدوارم به یاری خداوند متعال و راهنمایی شما دوستان گرامی برای ما هم یه فرجی بشه:rose:

baboliau

New member
حتما.این که سوال نداره.
الان بچه ها درگیر و منتظر جواب ارشد هستن.اینشالله به زودی تایپیک راه میوفته و برنامه میزاریم:28:

mw.ashel

New member
سلام شیما جون .من که پای ثابتم ولی از دوستان خبری نیست و نگرانشون شدم.اگه مایلی ما با هم شروع کنیم؟

shima.p

New member
سلام شیما جون .من که پای ثابتم ولی از دوستان خبری نیست و نگرانشون شدم.اگه مایلی ما با هم شروع کنیم؟
آره من هستم
من میگم بیا برای یک هفته برنامه بریزیم و مشخص کنیم چی بخونیم آخر هفته بیایم اینجا بگیم چیکار کردیم.
برای شروع من میگم بیا فصل 3 و 4 بارداری و فصل 1و 2 جنین رو بخونیم برای دس گرمی
واسه زبانم من فعلآ میخوام لغات 504 و تافل رو بخونم.
هر نظری داری بگو تا شروع کنیم

mw.ashel

New member
آره من هستم من میگم بیا برای یک هفته برنامه بریزیم و مشخص کنیم چی بخونیم آخر هفته بیایم اینجا بگیم چیکار کردیم. برای شروع من میگم بیا فصل 3 و 4 بارداری و فصل 1و 2 جنین رو بخونیم برای دس گرمی واسه زبانم من فعلآ میخوام لغات 504 و تافل رو بخونم. هر نظری داری بگو تا شروع کنیم
به نظرم عالیه.منم چند روز قبل فینالمو دادم و درسا برام مروری میشه.برنامه ریزی روزانه + چند ساعت مطالعه و نحوه خوندنمون باید چه جوری باشه؟

shima.p

New member
سلام
یچه ها به نظرتون از بین 2 تا کتاب مروری بر ویلیامز همون جلد زرده و چکیده بارداری ویلیامز همون جلد سورمه ای کدوم بهتره؟
من نمیدونم کدومو بگیرم چون برای مرور لازمه
ممنون

baboliau

New member
سلام
من هم اعلام آمادگی میکنم
بیاین از همین هفته شروع کنیم:28:

baboliau

New member
خیلی خوبه تعداد درس خون ها زیاد شد
بیاین برنامه بزاریم
کی واسه این هفته رئیس جلسه میشه