راهنمایی قبول شدگان ارشد بیوشیمی بالینی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kiana

New member
با تبریک به همه ی دوستان قبول شده آزمون اینجا می خوایم از راهنمایی های شما استفاده کنیم لطفا شهر قبولی و درصداتون به همراه کتابایی که خوندید رو اینجا بنویسید تا ما کنکوری های 93 هم بتونیم از تجربیات شما استفاده کنیم. :riz304:

roman30

New member
سلام دوستای خوبم اطلاعاتی که میزارم امیدوارم بتونه کمکتون کنه
من کرمان قبول شدم که انتخاب هشتمم بود
درصدام بیوشیمی 68 زیست 67 شیمی 35 و زبان 13
من بیوشیمی رو از روی سه جلدی مصور لنینجر وضروریات بیوشیمی رضا محمدی خوندم که واقعا برا امسال خوب بودن و میتونستم خیلی بیو رو بهتر از این بزنم اگه بی دقتی نمیکردم .زیست سال سوم دبیرستان و تستهای IQB رو خوندم .شیمی عمومی مورتیمر 1و2 رو خوندم خیلی دقیق و با تمام جزیا تی که اصلا لازم نبود و میتونستم با تسلط کامل به شیمی دبیرستان و پیش سوالات رو جواب بدم .شیمی آلی کتاب ارشد سپاهان رو خوندم که از خوندنش راضیم . زبان هم من واژگان 1 و2 وواژگان 3و4 و وازگان پزشکی دکتر قاسمی رو خوندم که به شما دوستای گلم برا زبان امیر لزگی و دکتر رضا زاده رو که میتونه خیلی مفید باشه رو توصیه میکنم
کاش این تاپیک رو هفته اول مهر که کارنامه ها میاد میزدین که درصدهای واقعیمونو وارد میکردیم .البته من خودم بعد اینکه کارنامه ها اومد میام و پستم رو اصلاح میکنم .موفق و پیروز باشید
:rose:

kiana

New member
من بیوشیمی رو از روی سه جلدی مصور لنینجر وضروریات بیوشیمی رضا محمدی خوندم که واقعا برا امسال خوب بودن و میتونستم خیلی بیو رو بهتر از این بزنم اگه بی دقتی نمیکردم .زیست سال سوم دبیرستان و تستهای IQB رو خوندم .شیمی عمومی مورتیمر 1و2 رو خوندم خیلی دقیق و با تمام جزیا تی که اصلا لازم نبود و میتونستم با تسلط کامل به شیمی دبیرستان و پیش سوالات رو جواب بدم .شیمی آلی کتاب ارشد سپاهان رو خوندم که از خوندنش راضیم . زبان هم من واژگان 1 و2 وواژگان 3و4 و وازگان پزشکی دکتر قاسمی رو خوندم که به شما دوستای گلم برا زبان امیر لزگی و دکتر رضا زاده رو که میتونه خیلی مفید باشه رو توصیه میکنم
کاش این تاپیک رو هفته اول مهر که کارنامه ها میاد میزدین که درصدهای واقعیمونو وارد میکردیم .البته من خودم بعد اینکه کارنامه ها اومد میام و پستم رو اصلاح میکنم .موفق و پیروز باشید

رومان جان ممنون از راهنماییت خیلی خوشحال میشیم اگه به این تاپیک سر بزنی دوباره و تجربیاتتو تو خوندن با ما در میون بزاری :28:

famous_sh

New member
با تبریک به همه ی دوستان قبول شده آزمون اینجا می خوایم از راهنمایی های شما استفاده کنیم لطفا شهر قبولی و درصداتون به همراه کتابایی که خوندید رو اینجا بنویسید تا ما کنکوری های 93 هم بتونیم از تجربیات شما استفاده کنیم. :riz304:

ممنوون به خاطر این بحث مفیدی که راه انداختی...موفق باشی کیانا جان به امید قبولی....

famous_sh

New member

دروود رومان جان...قبولی رو تبریک میگم....آرزوی موفقیتهای بیشتر

ممنون از اطلاعاتی که دادید...منم استان کرمانیم و به استان ما خوش آمدی...
میشه خواهش کنم در حین درس خوندن در این دانشگاه تجربیاتتون رو هم در اختیارمون قرار بدید که بیشتر بدونیم چه رشته ای میخواهیم بخونیم و انگیزمونو بیشتر کنه...
واقعا ممنون از محبتتون..
با آرزوی موفقیت بیشتر.....

roman30

New member
دروود رومان جان...قبولی رو تبریک میگم....آرزوی موفقیتهای بیشتر

ممنون از اطلاعاتی که دادید...منم استان کرمانیم و به استان ما خوش آمدی...
میشه خواهش کنم در حین درس خوندن در این دانشگاه تجربیاتتون رو هم در اختیارمون قرار بدید که بیشتر بدونیم چه رشته ای میخواهیم بخونیم و انگیزمونو بیشتر کنه...
واقعا ممنون از محبتتون..
با آرزوی موفقیت بیشتر.....
سلام دوست عزیز ممنونم دوست خوبم ان شا الله سال بعد خبر قبولی همه شما دوستای خوبمو در دانشگاه تهران بشنوم .واقعا شما کرمانی هستی ؟ من تا حالا کرمان نیومدم !
حتما من خوشحال میشم اگه بتونم کمکی به شما دوستای خوبم بکنم .:riz304:

famous_sh

New member
سلام دوست عزیز ممنونم دوست خوبم ان شا الله سال بعد خبر قبولی همه شما دوستای خوبمو در دانشگاه تهران بشنوم .واقعا شما کرمانی هستی ؟ من تا حالا کرمان نیومدم !
حتما من خوشحال میشم اگه بتونم کمکی به شما دوستای خوبم بکنم .:riz304:

بله.من رفسنجان زندگی میکنم اما 5 سال کرمان زندگی کردم...کاردانی و کارشناسیم اونجا بودم....یکم دلگیره اما اساتید خوبی داره که الان فکر کنم عوض شدن ولی ارشدهای زمان ما خیلی فعال بودن...امیدوارم که محیط مناسبی برای پیشرفتتون باشه...

- - - Updated - - -

سلام عزیزم امیدوارم امسال توام جزو قبولی ها باشی :thanks:

ممنونم کیانا جون...با هم قبول میشیم....شک نکن....

famous_sh

New member
رومان جان کیانا جان شما ها از کدوم شهرید؟ اگر خواستید خصوصی پیام بدید...

famous_sh

New member
از آشنایی با شما عزیزان خوشحالم...

رومان جان...التماس دعا... شما که آبرو داری برای همه دعا کن....مخصوصا بیماران...

کیانا جان...پس دانشگاه تهران که قبول شدی دیگه راحتی....منم یک دوست خوب دارم....به اممید قبولی دانشگاه تهران...
تا 5 شنبه نمیام که خودمو برسونم....
5 شنبه برای گزارش میام....
من شبها آخر شب میتونم آن بشم...
برنامه بعدی رو هم آماده کن....

راستی از فردا روزی یک درس تافل هم میخونیم....

kiana

New member
از آشنایی با شما عزیزان خوشحالم...

رومان جان...التماس دعا... شما که آبرو داری برای همه دعا کن....مخصوصا بیماران...

کیانا جان...پس دانشگاه تهران که قبول شدی دیگه راحتی....منم یک دوست خوب دارم....به اممید قبولی دانشگاه تهران...
تا 5 شنبه نمیام که خودمو برسونم....
5 شنبه برای گزارش میام....
من شبها آخر شب میتونم آن بشم...
برنامه بعدی رو هم آماده کن....

راستی از فردا روزی یک درس تافل هم میخونیم....
منم خوشحالم دوست عزیزم. برنامه بیوشیمی رو تو تاپیکه لنینجر می ذارم. :thanks:

roman30

New member
سلام دوستای گلم
الوعده وفاااااااااااااااااااا
اومدم درصداو نمرمو بزارم
بیو 67 زیست 67 شیمی 35 زبان 13 همونایی که خودم حساب کردم دقیقا
نمرم 228 و رتبم 108
قبول کرمان
برام دعا کنید خیلی محتاج دعام :28::28:

emad83

New member
خوب دوستان رتبه ها اومد رتبه 198 نمره 207 .منابعی که خوندم بیوشیمی :شهبازی ملک نیا +دکتراحسانی زیست کتابای دوره دبیرستان یا برای کنکور البته من نخوندم شیمی هم چند تا از دوستام با کتاب های برای کنکور و علیرضا نادری نتیچه خوبی گرفتن زبان هم فقط و فقط ورد تافل هر جوری شده این کتاب رو خط به خط بخونید +تست های سال های گذشته کنکور به نظر من وققتتون رو با کتاب لزگی و اموزش مهارت ها و این چیزها تلف نکنید چون تا وقتی لغتتون قوی نباشه نمیتونید متن ها رو درک کنید .انشاالله سال 93 همتون بشید ترم پایینی ماها .شاد باشید.

abbasali

New member
اینم بخاطر کمک به دوستان
بیوشیمی 68 / یک ج.ز.و.ه + کمی ضروریات البته اشتباه کردم یه کتاب مرجع کنارش بخونی خیلی بهتره تمرکز رو همون تفهمیمم رو مرجع
زیست 55 / فقط کتاب سال دوم دبیرستان و خوندمو سال سوم اوایلشو / کلا بیشتر بیوشیمیه تا زیست
شیمی 80 / یک ج.ز.و.ه
زبان 25 / یه کم لغت + سوالای کنکور سال قبل که بنظرم خوندنش بهترینه چون زبانم خیلی خیلی خیلی افتضاحهههههههههههههههههههههههههههههههههههه :d / نرسیدم کامل بخونمش سرعت خوندن در حد لاک پشت
نمره 263
رتبه 24
دانشگاه تربیت مدرس
با آؤزوی بهترین نتیجه ها برای شما دوستای عزیزم وبا امید یک تلاش سخت و پرانرژی که تلاش برای قبولی مهمتر ازکسب نتیجه است

آخرین ویرایش:

faezeh69

New member
سلام. منم بیو 54 شیمی 73 زیست 52 زبان 55 رتبم 54 شد ومشهد قبول شدم.با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

bioshimi93

New member
اینم بخاطر کمک به دوستان
بیوشیمی 68 / یک ج.ز.و.ه + کمی ضروریات البته اشتباه کردم یه کتاب مرجع کنارش بخونی خیلی بهتره تمرکز رو همون تفهمیمم رو مرجع
زیست 55 / فقط کتاب سال دوم دبیرستان و خوندمو سال سوم اوایلشو / کلا بیشتر بیوشیمیه تا زیست
شیمی 80 / یک ج.ز.و.ه
زبان 25 / یه کم لغت + سوالای کنکور سال قبل که بنظرم خوندنش بهترینه چون زبانم خیلی خیلی خیلی افتضاحهههههههههههههههههههههههههههههههههههه :d / نرسیدم کامل بخونمش سرعت خوندن در حد لاک پشت
نمره 263
رتبه 24
دانشگاه تربیت مدرس
با آؤزوی بهترین نتیجه ها برای شما دوستای عزیزم وبا امید یک تلاش سخت و پرانرژی که تلاش برای قبولی مهمتر ازکسب نتیجه است

سلام
تبریک میگم :rose:
خیلی ممنون از اینکه درصدهاتونو گفتین درصد زبانتون کم هستش اما چون شیمی رو خوب زدین رتبتون خیلی بالا رفته

BBT

New member
درس اول 65.28
درس دوم 36.11
درس سوم 69.44
درس چهارم 44.17
نمره 249
رتبه 52
دانشگاه همدان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا