دوستان همه بیان سوال مهمیه

miladfaizolahzad

New member
سلام دوستان من دانشجو هوشبری هستم سردرگمم
که ارشد تغذیه بخونم یا سربازی برم و طرحمو برم
یا دوباره کنکور بدم
یا ارشد سم شناسی برم
نظر شما کدومه شما جای من بودین چی کار میکردین لطفا با دلیل بگین قانع بشم که تضمیممو بگیرم ممنون

miladfaizolahzad

New member
یک سوال مهم همه بیان داخل

سلام دوستان من دانشجو هوشبری هستم سردرگمم<br />
که ارشد تغذیه بخونم یا سربازی برم و طرحمو برم<br />
یا دوباره کنکور بدم <br />
یا ارشد سم شناسی برم<br />
نظر شما کدومه شما جای من بودین چی کار میکردین لطفا با دلیل بگین قانع بشم که تضمیممو بگیرم ممنون

ksk

New member
سلام دوستان من دانشجو هوشبری هستم سردرگمم
که ارشد تغذیه بخونم یا سربازی برم و طرحمو برم
یا دوباره کنکور بدم
یا ارشد سم شناسی برم

منم یه زمانی همینمشکل رو داشتم آخرش سربازی رفتم ضرر هم نکردم چون بلافاصله بعدش به استخدامی ها رسیدم . شرایط شما فرق میکنه . من پرستاری بودم بازار کارش خوبه و استخدامی فراوون داره. اگه به این رشته ها علاقه داری به نظر من ارشد بده بعد برو سربازی .چون هدفت ادامه تحصیل هست نه استخدامی . ولی اگه استخدامی و بازار کار هست اول سربازی .بدون ارشد میتونی کارت رو با لیسانس شروع کنی ولی بدون سربازی نه .

سلام
هرکسی یه نظری داره.
من جای تو بودم یه ترم مرخصی میگرفتم و از الان کتابای دبیرستانمو آماده میکردم تا دوباره کنکور بذم و پزشکی قبول بشم.
ارشد خوندن دردی رو دوا نمیکنه.تازه اگه میخای از درس خوندنت نتیجه بگیری باید تا دکتری ادامه بدی..
البته این نظر شخصی منه نه راهنمایی.
توی این مورد نظر بقیه رو بپرس ولی راهنمایی ازشون نخواه!! اینم صرفا نظر منه ☺

Farzan

New member
ارشد (سم شناسی و تغذیه) رو از گزینه هات حذف کن.
منم در موقیعتت بودم کار بیوبالینی و میکردم.

love virology

New member
درود نظر من حداقل ارشد میخونید یک رشته خوب و متناسب رشته خودتون انتخاب کنید / کنکور سراسری در نظر بگیرید اگر پزشکی قبول شید باید هزینه بدین پس اینم در نظر بگیرید / اگر فرجه دارید بشینید ارشد یک رشته خوب خیر برید دنبال سربازی و طرح زود این دو مسئله تمامش کنید/ شاد باشید

Farzan

New member
وااات؟!!!!
منظورم اینه منم مثل نظری که بیوبالینی گفته دوباره کنکور سراسری شرکت میکردم برای پزشکی یا دندون.

eeeeeeehsan

New member
عزیز دل شما اگه فرجه نداشتی میگفتم بری سربازی، ولی وقتی فرجه داری این فکرو خیالا چیه می کنی؟
ارشد یه رشته رو انتخاب کن خیلی محکم از همین امروز شروع کن به خوندن، شک نکن موفق میشی.

:) آقا یا خانم بیوبالینی (کامنت دوم)
آقای بیوبالینی.
والا من جات بودم پزشکی میخوندم. باور کن ارزش داره. اگه میتونی سالی 2 میلیون تومن هزینه کنی واسه پزشکی که واقعا مبلغ ناچیزی هست و حتی میتونی هم زمان با تحصیلت بری توی یه رستورانی جایی! کار کنی که کمک خرجت باشه بازم می ارزه.
من خودم شاغل رسمی هستم.6 ساله دارم کار میکنم...
موفق باشی.

- - - Updated - - -

:) آقا یا خانم بیوبالینی (کامنت دوم)
آقای بیوبالینی.
والا من جات بودم پزشکی میخوندم. باور کن ارزش داره. اگه میتونی سالی 2 میلیون تومن هزینه کنی واسه پزشکی که واقعا مبلغ ناچیزی هست و حتی میتونی هم زمان با تحصیلت بری توی یه رستورانی جایی! کار کنی که کمک خرجت باشه بازم می ارزه.
من خودم شاغل رسمی هستم.6 ساله دارم کار میکنم...
موفق باشی.

Hobbit

New member
درمورد شرایط سربازی تون من نظری ندارم چون دخترم.اما اینی ک گفته بودی بری ارشد سم یا نه.از من میشنوی سم رو بیخیال شو.خودمم اوایل دنبالش بودم اما از هیچکی دربارش خوب نشنیدم.سم رو معمولا کسانی میرن ک انتخاباتشون واس ارشد خ محدوده.موفق باشی:rolleyessmileyanim:

eli 72

Member
سلام..
دوست گرامی انتخابای شما واسه ارشد بنظر من مناسب نیسن از لحاظ بازار کار مگه اینکه بخونین تا دکترا!
چون تغذیه که بهتون حق مطب نمیدن کلا..و سم شناسیم که بازار کار نداره..از این طرف اگه بخواین کنکور دوباره بدین 2سال طرح دارین..عوضش وقت واسه خوندن دارین!ولی اراده و انگیزه میخاد بسیار

بالا