دخترا کدومین؟!

baran71

New member
222668.jpg

:33::33::33:

..RANA..

New member
وابسته به شخصیت طرف شکل میگیره دیگه حجابش...... اینا همشون خوبه حجابشون چون بر طبق میل خودشونه.... همشون خوبن والا

saharandishe

New member
به نظرمن ردیف اول بهتره وازبین اونها5روانتخاب میکنم به خودم نزدیکتره.

آخرین ویرایش:

parsa90

New member
ببخشید خانم های محترم7 و 6 در پوشش چه فرقی دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ketabsabz

Well-known member
دقیقا منم میخواستم بگم 6 و 7 فرقی ندارن که ؟؟

همون 6 و 7

konjkave

New member
فک کنم به مورد 5 نزدیکترم:sarma:.به نظر من هر کسی میتونه یکی از این حجابا رو برای خودش انتخاب کنه و باید بهش احترام گذاشت.
ولی از دید خودم هیچکدوم از حجابای 1و2 و9و10 برای خودم انتخاب نمیکنم چون با عقایدم کاملا تضاد داره و فک کنم اسلامم حد وسط اینها رو میخواد البته عقیده شخصیم

آخرین ویرایش:

..RANA..

New member
آها باید بگیم به کدوم تیپمون نزدیکتره ؟؟؟؟ من بین 8و9 .....:rolleyessmileyanim:

@parisa

New member
منم 6 ام ولی 3 رو بیشتر میپسندم!
اصلا مشکل جامعه ما اینه که حد وحدود حجاب سلیقه ای شده در صورتی که تو اجرای هیچ کدوم دیگه از دستورات الهی اینطور سلیقه ای نیستیم مثلا نمیگیم من دوست دارم نمازمو فقط دو رکعت بخونم چون راحته یا روزه تا ساعت 12 بیشترم نمیتونم بگیرم ولی چرا میگیم من دوس دارم این مقدار از موهام بیرون بشه یا اندازه مانتو از این حد بیشتر نباشه واقعا چرا؟

آخرین ویرایش:

mf2009

New member
منم 6 ام ولی 3 رو بیشتر میپسندم!
اصلا مشکل جامعه ما اینه که حد وحدود حجاب سلیقه ای شده در صورتی که تو اجرای هیچ کدوم دیگه از دستورات الهی اینطور سلیقه ای نیستیم مثلا نمیگیم من دوست دارم نمازمو فقط دو رکعت بخونم چون راحته یا روزه تا ساعت 12 بیشترم نمیتونم بگیرم ولی چرا میگیم من دوس دارم این مقدار از موهام بیرون بشه یا اندازه مانتو از این حد بیشتر نباشه واقعا چرا؟
میدونی چرا چون حجاب تو اسلام یه چیز اختیاری تو اسلام یعنی خدا توصیه کرده که حجاب باشه ولی نگفته چقدر برای همین هر زنی میتونه حجاب رو به اون حدی که فکر میکنه به دینش لطمه نمیزنه حفظ کنه حالا این برای یکی مانتو هست برای یکی چادر و برای یکی هیچ کدوم خدا در این مورد زنان رو آزاد گذاشته و تو اسلام کسی که حجاب رو رعایت نکنه نه مجرمه نه کافر و کسی هم که چادر بپوشه حتما بهشتی نیست اون چیزی که باعث تفاوت ما میشه نه یه تیکه پارچش بلکه اون عقیده ماست اون اعمال نیک ماست خودمونو با این که حالا من چادریم پس حتما دختر خوبیم گول نزنیم به فکر اعمال خوب باش نه این چیزها

shiva3322

New member
میدونی چرا چون حجاب تو اسلام یه چیز اختیاری تو اسلام یعنی خدا توصیه کرده که حجاب باشه ولی نگفته چقدر برای همین هر زنی میتونه حجاب رو به اون حدی که فکر میکنه به دینش لطمه نمیزنه حفظ کنه حالا این برای یکی مانتو هست برای یکی چادر و برای یکی هیچ کدوم خدا در این مورد زنان رو آزاد گذاشته و تو اسلام کسی که حجاب رو رعایت نکنه نه مجرمه نه کافر و کسی هم که چادر بپوشه حتما بهشتی نیست اون چیزی که باعث تفاوت ما میشه نه یه تیکه پارچش بلکه اون عقیده ماست اون اعمال نیک ماست خودمونو با این که حالا من چادریم پس حتما دختر خوبیم گول نزنیم به فکر اعمال خوب باش نه این چیزها

کاملا موافقم...معیار خوب بودن و مسلمون بودن اعمال و دل آدمهاست..حجابم در حد متعادل البته از نظر من

- - - Updated - - -

کاملا موافقم...معیار خوب بودن و مسلمون بودن اعمال و دل آدمهاست..حجابم در حد متعادل البته از نظر من

بالا