انتخاب دانشگاه" بیوشیمی بالینی "

raha11

New member
سلام دوستان من امسال کنکور ارشد بیوشیمی بالینی میدم میخواستم ازتون بپرسم چه دانشگای برای رشته ی من خوبه!:smiliess (11):

raha11

New member
اولویت بندی دانشگاهها

مرسی منظورم اولویت بندیشونه

bacteriologist

New member
بچه ها من رشتم بکتریه..ماشالا هر چی دانشضکاه لب ئرزه امسال گذاشتن....نمیشه داغونارو نزد یا باید همرو زد؟؟؟؟؟؟؟در مورد اولویت بندیشم توضیح بدبد؟؟؟؟؟؟

foroozan

New member
دوستان عزیز سوال منم همینه لطفا هرکسی میدونه راهنمایی کنه.مثلا اینکه ایا اولویت بندیه شهرها مهمه واگر خوبه خوب نخونده باشیم اشکالی نداره از تهران شروع کنیم؟ضرر نمیکنیم یااصلا چطور انتخاب شهر کنیم که 100درصد پذیرفته شیم؟

biosta

Well-known member
از مهمترین فاکتور های اولویت بندی نزدیکی مسافت هست

کسی که بالاترین نمره رو داره اولین کسی هست که سیستم وزارت بهداشت وضعیتش رو مشخص میکنه
تا این که میرسد به نفر n ام اگر این شخص فقط 3 شهر رو انتخاب کنه و قبل از این که سیستم بخواهد وضعیت این داوطلب رو تعیین کنه ظرفیت این 3 شهر توسط اشخاصی که نمره ی بالاتری داشتند پر بشه انگاه فرد n ام قبول نمیشه
بعد نوبت فرد n+1 هست که وضعیتش مشخص بشه این فرد 4 شهر رو انتخاب نموده 3 شهر بوسیله ی داوطلبان با نمره ی بالا تر از او پر شده و یکی از این 4 شهر هنوز پر نشده پس این داوطلب n+1 با نمره ی کمتر از داوطلب n قبول میشه و داوطلب n با نمره ی بیشر قبول نمیشه چون شهر چهارم رو انتخاب نکرده .
این فقط یک مثال هست برای آشنایی با سیستم بررسی وضعیت داوطلب .
لازم به ذکر هست دانشگاههایی که تقریبا در یک سطح هستند تقریبا" با هم پر میشوند

bacteriologist

New member
khob masalan ye serii daneshgaha mesle zahedanam bayad zad??????baba ye sal joon nakandiin pa shim beriim labe marz ke be daste ashrar koshte shim;;;

bacteriologist

New member
age mishe inam begiid ke masalan daneshgahe Esfahan va tabriiz ya chantaye dg ke jozve tipe 1 hastan va daraje 1 hastan toye paziresh ba daneshgahe masalan kashan ya qazviin ke tipe 2 hastan farqii daran ya na???melak nomreyii hast ke ovurdiim ya hamiinjoor alabakhtakii paziresh mikonan...masafatesh alan ziad melak niist vaqtii baraye ye reshte asan Tehran vojude kharejii nadare adam be hamoon zabolesham razie..faqat agar mishe ye joor rahnamyii koniid ma belakahre ye qabrestooni dar biaim..qabolish mohemtar az shareshe

shilan

New member
جایگاه دانشگاه تربیت مدرّس در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی‌

سلام دوستان.
قبلنا دانشگاه تربیت مدرّس خیلی‌ پر طرفدار بود تا اینکه آزمون ورودیش با کنکور وزارت بهداشت ادغام شد!
نمیدونم چی‌ شد که حالا خیلی‌ از دوستان این دانشگاه رو جزو انتخاب‌های آخرشون گذاشتن!!!!!
بنظر شما تربیت مدرّس چه جایگاهی داره؟! باید در کنار سایر دانشگاه‌های تهرانی‌ قرار بگیره یا...؟!
اگه ممکنه مزایا و معایبش رو بگید!
مرسی‌
:rose:

bio 2014

New member
به نظر من بهترین دانشگاهه چه از نظر امکانات اموزشی چه از نظر اساتید فقط دانشجوی فوق لیسانس میگیره من انتخاب اولم بود

laeya

New member
من هم ميخوام در مورد تربيت مدرس بدونم. لطفا اگه كسي ميتونه به ما كمك كنه.

shilan

New member
به نظر من بهترین دانشگاهه چه از نظر امکانات اموزشی چه از نظر اساتید فقط دانشجوی فوق لیسانس میگیره من انتخاب اولم بود
واقعاً؟! یعنی بنظر شما بالاتر از دانشگاه تهرانه؟!
میشه دلیلش رو بگید؟:33:

bio 2014

New member
اینم شاخص رتبه دانشگاهای شاخص رتبه دانشگاه صنعتی شریف 370، تربیت مدرس 423، تهران 454 و علوم پزشکی تهران 497 است

bio 2014

New member
دانشگاه تربيت مدرس تنها دانشگاه جامع تحصيلات تكميلي در كشور است كه تمامي رشته ها از جمله رشته های علوم پزشكي و غير پزشكي را دارا مي باشد.
به نظر خودم بهترین داشگاهه بعد از فوق لیسانس حتما میتونی تدریس کنی

ممنون میشه شاخص دانشگاهها را اینجا آدرس سایتش را بذارید بقیه دانشگاهها را هم بدونیم ممنون

shilan

New member
بچه هایی که اون پائین پایینا انتخابش کردین!!شما بیاید بگید دلیلتون چی‌ بوده؟!:smilies:
مرسی‌ بچه‌ها جون!

بالا