امشب توسل به امام حسين و امام عصر (عج)، براي قبولي و موفقيت نفر قبلي تو ازمون يه دعا

nuter.93

New member
شنيدم براي كرفتن حاجت مجربه شب جمعه خوندن 133 مرتبه يا كاشف الكرب ان وجه الحسين اكشف كربي به حق اخيك الحسين و 70 مرتبه يا اباصالح يا مولا يا صاحب الزمان ادركني _ انشاالله حاجتون رو از امام حسين و حضرت عصر بگیرید و براي قبولي همه بجه ها تو كنكور هم دعا كنيد _ التماس دعا‏↳‏
براي قبولي و موفقيت نفر قبلي تو ازمون يه دعا كنيد

آخرین ویرایش:

goo

New member
به بزرگمردی گفته شد: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکردی ، تا دعایت مستجاب شود.

بزرگمرد پرسید چگونه؟

به او گفته شد: به دیگران بگو برایت دعا کنند چون تو با زبان آنها گناه نکرده ای!

التماس دعا ...

varia

Well-known member
برای همه دوستان آرزوی موفقیت و خرسندی میکنم. (عنوان تایپیک رو مطابق با موضوع نوشته عوض کردم).

shiva3322

New member
ایشالا همه ی قبلی هام از انتخاب اولشون که حتما براشون اولویت بیشتری داره قبول بشن . ایشالا خیر زندگیمون توش باشه...امین

emmy

Member
امیدوارم همه به آرزوهایشان برسند که در این موقعیت قبولیه...موفق و شاد و سالم باشید...التماس دعا

mw.ashel

New member
برای تک تک شما آرزوی موفقیت در ارشد 92 میکنم.التماس دعا

nuter.93

New member
خانوم اشل و امي عزيز اميدوارم امسال تو ازمون بهترين و دلخواه ترين نتيجه رو بدست بياريد و از صميم قلب دلتون شاد شاد بشه _ امين

majede

New member
انشالا همه به ارزوهای قشنگشون برسن تا چن روزه دیگه خبر خوش بهشون برسه...التماس دعا:riz304:

majid45

New member
منم که میدانم در آن انده شب تنها و قرمز با کلمه ای اشنا بنام مردود خواهم بفکریدن به اینده که فلان خواهم کردو بهمان هههههههههههههههههههههههههههه

foroozan

New member
امیدوارم رنگ زشت قرمزو واژه زننده مردود به رنگ زیبای ابی و واژه دل انگیزقبولی براتون مبدل شه

bahramian0935

New member
خدای بحق پیامبر مهربانی،ظهور مولا امام زمان را تعجیل بفرما.خدای به بحق بندگان صالحت دل تمام بچه های انجمن را شاد وانها را در صراط مستقیم استوار بدار

بالا