ارشد

neda_es

New member
سلام دوستان
یکی یه من کمک کنه....................................
من کارشناسی میکروب رو خوندم چند سال هم سابقه کار درصنایع غذایی دارم .حالا می خوام ارشد بخونم ولی تو انتخاب رشته موندم>>>>>>>>>>>>
دوست دارم تغذیه بخونم که به کارم یه یه ربطی داشته باشه آخه میگن میکروب اشباع شده.ولی بچه های تغذیه میگن قبولیش خیلی سخته |
کسی هست به من بگه چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farfar

New member
سلام بچه ها من کارمندم موندم ارشد انگل بخونم یا فیزیولوژی؟کارم با انگل شناسی مرتبطه اما فیزیولوژی رو دوست دارم چکار کنم گیجم؟

Mohammad gh

New member
سلام دوستان
یکی یه من کمک کنه....................................
من کارشناسی میکروب رو خوندم چند سال هم سابقه کار درصنایع غذایی دارم .حالا می خوام ارشد بخونم ولی تو انتخاب رشته موندم>>>>>>>>>>>>
دوست دارم تغذیه بخونم که به کارم یه یه ربطی داشته باشه آخه میگن میکروب اشباع شده.ولی بچه های تغذیه میگن قبولیش خیلی سخته |
کسی هست به من بگه چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه واقعا عاشق تغذیه باشی میتونی سختیشو تحمل کنی
درواقع این قاعده شامل همه ی دروس میشه

dida

New member
سلام بچه ها من کارمندم موندم ارشد انگل بخونم یا فیزیولوژی؟کارم با انگل شناسی مرتبطه اما فیزیولوژی رو دوست دارم چکار کنم گیجم؟

سلام.انتخاب رشته سلیقه ای و براساس علاقه شخصه اما اگه دوستداری نظر اطرافیانتو بدونی به عنوان خواهر کوچیکترت باید بگم که انگل بهتره .چون برادرمن ارشد انگل شناسی هست و داره دکتری انگل رو هم میخونه کاملا راضی هست و میگه که انگل کاملا کاربردی تر از فیزیولوژی هست. .:riz277:

آخرین ویرایش:

Ebro

New member
سلام بچه ها کی درباره کار رشته فیزیولوزی اطلاع داره؟::33:

Ebro

New member
منظورم فیزیولوزی پزشکیه راهنمایی کنید لطفا

kod7th

New member
منظورم فیزیولوزی پزشکیه راهنمایی کنید لطفا

اونجوری که من شنیدم از لحاظ عملی و آزمایشگاهی چندان کاربردی نداره و باید ادامه بدی چون بیشتر تو کارهای دانشگاهی برش داره.

pegah.yaz

New member
سلام دوستان میخواستم بپرسم که چه زمانی از یک پروتئین به عنوان پرایمر استفاده میشه وچرا بعضی باکتریها دو یا چند کروموزومی اند با ذکر منبع لطفا

خوش بحال شما ك حداقل كاري داري من بيكارمو دارم تو ازاد ارشد ميكروبيولوژي ميخونم رشته بديه اه شيرين و بيكار:13:

raha_hope

New member
:33:
خوش بحال شما ك حداقل كاري داري من بيكارمو دارم تو ازاد ارشد ميكروبيولوژي ميخونم رشته بديه اه شيرين و بيكار:13:
سلام.واقعا اینطوریه؟؟من به هزار امید دارم واسه میکروبیولوژی میخونم .پس چه رشته ای خوبه؟؟؟؟؟ارشد رو زیست شناسی عمومی خوندم

DNA

New member
نباید ناراحت باشی

رشته میکروب به نطر من رشته مادر رشته های دیگست

اصلا ببینم .واقعا دوست داری کجا کاری کنی ؟

دوست داری :
استاد باشی ؟ یا کارمند آزمایشگاه پاتولوژی؟
یا معلم زیست؟
یا نه دوست داری تو آزمایشگاه تحقیقاتی کار کنی ؟یا ...........

DNA

New member
درست تو ایران رشته های زیست شناسی از میکروب تا ژنتیک بعد دانشگاه .جایی وجود نداره که بگن بفرمایید اینجا ما به شما نیاز داریم

تو ایران تو باید خودت واسه خودت کار درست کنی

DNA

New member
یکی از دانشجویان ارشد میکروب دانشگاه ما واسه پایان نامش با این که پول آنچنانی نداشت.روی یه گونه باکتری مطالعه کرد و با جهش تو ژنش اونو به باکتری خیلی مفید تبدیل کرد .

این طرح رو فرستاد واسه هونگ کونگ . حالا یه دانشجو بورسیه دکتری تو اون شهره

حالا با نطرت چیه؟

DNA

New member
همه بچه های رشته زیست شناسی از میکروب تا بقیه باید اینو بدونن

باید خودمون روی پاهامون وایسیم.

mohamad21

New member
سلام بچه ها بین این گرایشای زیست برای ارشد کدومشون بهتره؟
میکروبیولوژی- بیوشیمی-سلولی؟ به هر سه تاشونم علاقه دارم
البته توی ایران میدونم جوابش هیچ کدومه!
بیشتر هدفم گرفتن پذیرش از خاج از ایرانه واسه دکترا. برای دکترا خارج از ایران ارشد کدوم گرایش زیست را داشته باشیم بهتره؟

Mohammad gh

New member
سلام بچه ها بین این گرایشای زیست برای ارشد کدومشون بهتره؟
میکروبیولوژی- بیوشیمی-سلولی؟ به هر سه تاشونم علاقه دارم
البته توی ایران میدونم جوابش هیچ کدومه!
بیشتر هدفم گرفتن پذیرش از خاج از ایرانه واسه دکترا. برای دکترا خارج از ایران ارشد کدوم گرایش زیست را داشته باشیم بهتره؟

تا جایی که من تحقیق کردم اینده ی سلولی برای اونور آب بهتره

biologiist

New member
سلام ببخشید بچه ها من تو این تالار برخلاف تالار های دیگه صحب های جامعی درباره ارشد میکروب نخوندم و ندیدم
میشه اونایی که اطلاعاتی درباره ارشد میکروب دارن راهنماییم کنن از منابع گرفته تا ظرفیت ها
من ترم 6 زیست عمومیم بین ارشد ایمنی و میکروب مووندم لطفا کمکم کنید تا تحقیقاتم رو کامل کنم ممنون

بالا