آزمون دوره ششم لیسانس به پزشکی چطور بود؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

m_70

New member
زمان آزمون كتبي: چهارشنبه9اسفند ماه1391

خوب بچه هایی که آزمونو دادن، چطور بود ؟؟؟؟؟؟؟؟

masoud13

New member
ازمون خیلی اسونی بود شورشو در اورده بوذن با این سوالای تکراری به قدری اسون بود که هرکی میومذ بیرون میگفت عالی بود ینی کسایی که درسارو خورده بودن بد جوری ضرر کردن

a_67

New member
گویا آزمون ساده بوده ولی خب، این یه کنکور رقابتی هست و در نتیجه نمیشه از الان دقیقاً نتیجه رو گفت بستگی زیادی به نحوه ی پاسخگویی سایر شرکت کننده ها هم داره، فقط بحث آسونی و سختی مطرح نیست......بله کسانی که فقط درس خوندن، ضرر کردن......

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: unique

Proteus

New member
گویا آزمون ساده بوده ولی خب، این یه کنکور رقابتی هست و در نتیجه نمیشه از الان دقیقاً نتیجه رو گفت بستگی زیادی به نحوه ی پاسخگویی سایر شرکت کننده ها هم داره، فقط بحث آسونی و سختی مطرح نیست......بله کسانی که فقط درس خوندن، ضرر کردن......

جدي ؟!!!!!!!!!!!!!!!! يعني انقدر آسون بود ؟ منظورتون از اينكه كسايي كه فقط درس خوندن ضرر كردن چيه ؟ يعني فقط خوندن كتاب مير كافي بود ؟
نميدونين امسال چند نفر شركت كردن ؟

a_67

New member
جدي ؟!!!!!!!!!!!!!!!! يعني انقدر آسون بود ؟ منظورتون از اينكه كسايي كه فقط درس خوندن ضرر كردن چيه ؟ يعني فقط خوندن كتاب مير كافي بود ؟
نميدونين امسال چند نفر شركت كردن ؟
280 نفر شرکت کننده داشت.....
شاید باور نکنید ولی خب من تمرکز زیادی نداشتم سر جلسه چون بیش از حد خسته بودم....برای همین دقیق نمیتونم بگم چند درصد سوالا روتین بود ولی خب انگار سوالا آسون بوده و دیدگاه دوست قبلی هم اینو میگه...ولی خب اگه کسی وقت داره درس بخونه چه اشکالی داره منبع رو هم بلد باشه؟ چون بالاخره باید در آزمون علوم پایه هم بعد قبولی شرکت کنن.....اون موقع چی؟ مگه علوم پایه هی سخت تر نمیشه و سوالا از شکل روتین بودن در میاد.نه؟

radiology85

New member
من تو هیچ کلاسی شرکت نکرده بودم ولی از سبک سوالا معلوم بود که این سوالا قبلا کار شدن!!! بعضی سوالات دروس با ضریب یک کاملا نا آشنا بودن البته واسه ما که کلاس نرفته بودیم!!! ولی قبول دارم که سوالات زبان آناتومی فیزیک پزشکی خیلی آسون بودن انصافا دروس با ضریب یک مثل ژنتیک، بهداشت و اپیدمیولوژی نمی گم سخت ، ولی نا آشنا بودن!!!

Proteus

New member
من تو هیچ کلاسی شرکت نکرده بودم ولی از سبک سوالا معلوم بود که این سوالا قبلا کار شدن!!! بعضی سوالات دروس با ضریب یک کاملا نا آشنا بودن البته واسه ما که کلاس نرفته بودیم!!! ولی قبول دارم که سوالات زبان آناتومی فیزیک پزشکی خیلی آسون بودن انصافا دروس با ضریب یک مثل ژنتیک، بهداشت و اپیدمیولوژی نمی گم سخت ، ولی نا آشنا بودن!!!

عجب !!! :21:
شما چقدر براي اين آزمون خونده بوديد ؟ ميشه بگيد دقيقا چي خونديد ؟ كتاب مير يا رفرنس ؟ به نظرتون كتاب مير كافي بوده ؟اين سوالات نا آشنا رو كه ميگيد ، خودتون تونستيد جواب بدبد ؟ سوالاي فيزيولوژي و ميكروب چطور بود ؟
ايشالله كه قبول ميشيد :a2d3:

masoud13

New member
baba khili ason bood kole soalash be joz kami bioshimi,ye soalesh een bood " age riye ra az qafase sine dar avarim ,kompelianse an chand barabar mishavad, gozine ha : 1- nesf 2 - barabar halat qabli 3- 2barabar - 4- chaharshambe

masoud13

New member
وقت ازمون اصلا استاندارد نبود . 150 دقیقه واسه 200 سوال در صورتی که همیشه علوم ÷ایه همین قد سوال ولی با 200 دقیقه زمان بود هیف شد اصلا نرسیدم زنتیک بزنم که کولی خونذه بودم ... :((

masoud13

New member
dadash ma sandaliaro shomordim 370 ta sherkat konande dasht albate yeki az dokhtara een harekato zade vaqarna ma pesara ke be een kara kari nadarim,zohri dashtim miraftim nonvaie goftim sare raham ye konkoori bedim bad nemishe ,are qorbonesh :D

masoud13

New member
nmb: kodom soale na ashna, soalash mese jok bood age kesi 3 sale akhiro az khodesh azmon gerefte bood,niazi be refrens khondn nadarid,asan mir zard hm b=nakhondid nakhondid,faqat har chi ke tonestid test bezanid,rasty testaye pezeshki riform male daneshgah shahid beheshti ro hm bezanid aalian uni khodemone dg ... ma eenim dg ... :D

goleyakh

New member

اینکه گفتین این کنکور رقابتیه مطمئنید؟ آخه من شنیدم رقابتی نیست و هر کس حد نصاب نمرشونو که نمیدونم چقدره بیاره قبول میشه!!
واسه میکروب شناسی به نظرتون فقط درسنامه کافی بود؟

goldan

New member
280 نفر شرکت کننده داشت.....
شاید باور نکنید ولی خب من تمرکز زیادی نداشتم سر جلسه چون بیش از حد خسته بودم....برای همین دقیق نمیتونم بگم چند درصد سوالا روتین بود ولی خب انگار سوالا آسون بوده و دیدگاه دوست قبلی هم اینو میگه...ولی خب اگه کسی وقت داره درس بخونه چه اشکالی داره منبع رو هم بلد باشه؟ چون بالاخره باید در آزمون علوم پایه هم بعد قبولی شرکت کنن.....اون موقع چی؟ مگه علوم
پایه هی سخت تر نمیشه و سوالا از شکل روتین بودن در میاد.نه؟
سلام خوشحالم که امتحانتون خوب بوده بچه ها متوجه نشدید که از بین شرکت کننده ها ترم 8ی هم بودن یا نه؟ منم معدلم شد16/13خدارو شکر ولی هنوز یه تدم دیگه م مونده. دعا کنید پایین نیاد.

goleyakh

New member
nmb: kodom soale na ashna, soalash mese jok bood age kesi 3 sale akhiro az khodesh azmon gerefte bood,niazi be refrens khondn nadarid,asan mir zard hm b=nakhondid nakhondid,faqat har chi ke tonestid test bezanid,rasty testaye pezeshki riform male daneshgah shahid beheshti ro hm bezanid aalian uni khodemone dg ... ma eenim dg ... :D

این تستایی که گفتید رو باید از کجا تهیه کنیم؟ میشه یکم بیشتر راجع بش توضیح بدید

goldan

New member

وای مرسی حرفاتون چقدر امیدوار کنندس.

goldan

New member
آره راست میگید تا20نفر ظرفیت داره که اگه اون حدنصابو بیارن قبول میشن ولی اگه نه قبول نمیشن. مثه پارسال که 18نفر قبول شدن.

a_67

New member
اینکه گفتین این کنکور رقابتیه مطمئنید؟ آخه من شنیدم رقابتی نیست و هر کس حد نصاب نمرشونو که نمیدونم چقدره بیاره قبول میشه!!
واسه میکروب شناسی به نظرتون فقط درسنامه کافی بود؟
بله....این آزمون هم رقابتیه و هم حد نصابی...

a_67

New member
dadash ma sandaliaro shomordim 370 ta sherkat konande dasht albate yeki az dokhtara een harekato zade vaqarna ma pesara ke be een kara kari nadarim,zohri dashtim miraftim nonvaie goftim sare raham ye konkoori bedim bad nemishe ,are qorbonesh :D
سلام
مسعود خوبی؟
هههههههه.......داداش یعنی یکی اینقده خنگه که رفته صندلیا رو شمرده.........:(50)::14:
نه همون 280 تا هست........میدونی از کجا میگم؟
کافی بود شماره فاصله بین شماره داوطلبا را حساب کنی.......اون حداقل و حداکثر رو ............از 6000 شماره زده بودن تا 6279....درسته؟
پس تعداد کل داوطلبا میشه:6279-6000+1=280
................آره..........280 تا........نه دیگه 370 تا:a2d3:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا