مطالعه گروهی برای قبولی درکنکورارشدفیزیولوژی93

saharandishe

New member
سلام به امیدخدا،ماامسال کنکورارشدودکتری داریم وقصدمون هم این هست که فیزیولوژی امتحان بدیم،پس بیاییدباهم مطالعه کنیم،آخرین اخبارواطلاعات روبهم دیگه منتقل کنیم،وازنحوه درس خوندن ونکته های درسی و...موجب پیشرفت همدیگه وقبولی دربهترین دانشگاههای کشوربشیم...بیاییدبه هم انرژی بدیم وهمگی دراین تاپیک حضورمستمرداشته باشیم.مااینجابرای کسب بهترین رتبه هادرکنارهم قرارگرفتیم،همانطورکه سالهای پیش بقیه دوستان این کارهاروانجام دادندوموفق شدند،خداوندهم درکنارماودراین مسیردرکنارماخواهدبود....
بانام ویاری خداوندشروع میکنیم:
بسم الله الرحمن الرحیم................
تاکنون این افرادعضویت وحضورخودرااعلام نموده اند:برای آزمون مقطع ارشد:

fereshte706
simin69
elham2012
hediye
asaadi
physio
و

mbamariو"وgole68
jeghele68
باعنوان کارشناس ارشد راهنمایی وپشتیبانی ماروقبول زحمت کردند,که همین جاازشون قدردانی وتشکرمیکنیم.
منتظربقیه هم هستیم
.
.
.

آخرین ویرایش:

saharandishe

New member
خب تاآخراین هفته هرکسی که قراره بامامطالعه داشته باشه فرقی هم نمیکنه مقطع ارشدبخوان یادکتری)اعلام کنه تادرلیست قبولی های امسال(ارشدودکتری) اسمشون روبیاریم.زوداقدام کنید.

آخرین ویرایش:

fereshte706

New member
باسلام.من هستم.کم و بیش شروع کردم.اگر برنامه خاصی هست بگین.به امید قبولی همه.

fereshte706

New member
سحرجان به نظرم هفته به هفته مشخص کنیم چی بخونیم بعد آخر هفته گزارش بدیم.من برنامم اینطوریه که هر فصل از گایتونو که خوندم همون فصل از گانونگو میخونم تا مسلط بشم بعد میرم سراغ تست.تا تسلط کامل رو فصل پیدا کنم بعد میرم فصل بعد.واسه همه درسام اینجوری پیش میرم.با یک حساب سر انگشتی با این برنامه تا آخر دی تمومه.البته هر مبحث رو که خوندم فرداش و یک هفته بعد و دو هفته بعدشم مرور میکنم.چون آستانه فراموشی اینجوریه.خوشحال میشم شمام برنامتو بگی تا منم از نظراتت استفاده کنم.پیشنهادیم داری لطفا بگو.من سال اولمه که میخوام فیزیو بدم.پارسال کنکور و امتحان دانشگام روز و ساعتش تداخل داشت نشد شرکت کنم.

saharandishe

New member
سلام،من خودم،برای آزمون آزمایشی ثبت نام کردم که ازآذرماه شروع میشه،وتقریباتافروردین هم تموم میشه،ودرحال حاضرهم میخوام تازمان شروع زمانبندی آزمونهام،خودم اگه خدابخوادیک دورمباحث فیزیولوژی روبخونم،وتاالان به جز مباجث سلول وکلیه وگوارش وقلب ویک مقداری ازگردش خون بقیه مباجث روبه صورت مختصروفقط به قصدیادگیری مفهوم کلی‌،(ازطریق گوش کردن به ویس های واحدفیزیولوژی بچه های پزشکی)یادگرفتم،انشاالله این هفته قلب وگردش خون رومیخونم،برای زبان این هفته210تالغت از504یعنی روزی30 لغت +مهارت 1ازلزگی+2تادرس ازتافل زیست وبیوشیمی روهم هنوزشروع نکردم،ومیخوام بعدازاینکه تمام ویس هاموگوش کردم،همراه باشروع گایتون بخونم،به همون صورت که گفتم:یعنی طوری که باموضوعات ومفاهیم کلی که قراره آزمون بدم آشنابشم،بعددرمرحله بعدواردجزءیات بیشتری میشم،که چون باگوش دادن به ویس های بچه های پزشکی اینکاروانجام میدم واقعامباحث برام ساده شده،شایدکمی وقت وزمان وحوصله بخوادولی فکرمیکنم زمانی که بخوام کتاب رومطالعه کنم انشاالله به مشکل زیادی برنخورم،واین کارم روچون یک ماه هست که شروع کردم شایدتقریبانهایتاتاآخرمهرویاشایدباکمی تلاش بیشترزودترهم بتونم تموم کنم،برای فیزیوفقط گایتون رودارم +تست اصغرقاسمی،وگانونگ روتهیه نکردمةشایداگه دیدم تونستم گایتون روخوب بخونم چکیده 3تاکتاب روهم بگیرم ومطالعه کنم،احتمالاکتاب تست ماطراحان روهم تهیه کنم،ولی به نظرخودمن باتوجه به زمان وتوانی که دارم ،چون من هم سال اولم هست که کنکورمیدم،وتاحالاهم این منابع رونخوندم،سعی میکنم مفهومی وعمیق یادبگیرم،چون اعتقادم براین هست که باانتخاب درست منابع وخوندن 80 درصد مطالب باعمق100 درصدبسیارمفیدترخواهدبوداز100درصدمطالب باعمق 80 درصد،پس سرم روشلوغ نمیکنم وتلاش میکنم همینهایی روکه دارم خوب بخونم،زیست طلعت حبیبی،بیوشیمی:امیره نجات شکوهی،یک کتاب تست مجموعه سوالات ارشدودکتری فیزیوروهم گرفتم،اینهاهم کتاب تستهای من هستند البته برای زیست دنبال یک کتاب تست خوب میگردم شماچطور؟
شماچه منابع وکتاب تستهایی روانتخاب کردین؟

راستی من هرروزیاحداکثر1روزدرمیان میام وگزارش میدم،این هایی که گفتم برنامه این هفته من بودند،لطفاشماهم برنامه این هفته تون روبگیدوهرروزبرای گزارش دادن به اینجاتشریف بیارید.

mbamari

Member
سحرجان به نظرم هفته به هفته مشخص کنیم چی بخونیم بعد آخر هفته گزارش بدیم.من برنامم اینطوریه که هر فصل از گایتونو که خوندم همون فصل از گانونگو میخونم تا مسلط بشم بعد میرم سراغ تست.تا تسلط کامل رو فصل پیدا کنم بعد میرم فصل بعد.واسه همه درسام اینجوری پیش میرم.با یک حساب سر انگشتی با این برنامه تا آخر دی تمومه.البته هر مبحث رو که خوندم فرداش و یک هفته بعد و دو هفته بعدشم مرور میکنم.چون آستانه فراموشی اینجوریه.خوشحال میشم شمام برنامتو بگی تا منم از نظراتت استفاده کنم.پیشنهادیم داری لطفا بگو.من سال اولمه که میخوام فیزیو بدم.پارسال کنکور و امتحان دانشگام روز و ساعتش تداخل داشت نشد شرکت کنم.
پیشنهاد میکنم فقط کتاب گایتون رو فعلا بخونین و مسلط شین. یه کتاب تست هست با پاسخ کامل تشریحی که نکات مورده نیاز از گانونگ رو ذکر کرده که کافیه. اگر وقت دارید گانونگ رو بخونید. 70 تا 80 درصد تمرکزتونو به گایتون اختصاص بدین

mbamari

Member
سلام،من خودم،برای آزمون آزمایشی ثبت نام کردم که ازآذرماه شروع میشه،وتقریباتافروردین هم تموم میشه،ودرحال حاضرهم میخوام تازمان شروع زمانبندی آزمونهام،خودم اگه خدابخوادیک دورمباحث فیزیولوژی روبخونم،وتاالان به جز مباجث سلول وکلیه وگوارش وقلب ویک مقداری ازگردش خون بقیه مباجث روبه صورت مختصروفقط به قصدیادگیری مفهوم کلی‌،(ازطریق گوش کردن به ویس های واحدفیزیولوژی بچه های پزشکی)یادگرفتم،انشاالله این هفته قلب وگردش خون رومیخونم،برای زبان این هفته210تالغت از504یعنی روزی30 لغت +مهارت 1ازلزگی+2تادرس ازتافل زیست وبیوشیمی روهم هنوزشروع نکردم،ومیخوام بعدازاینکه تمام ویس هاموگوش کردم،همراه باشروع گایتون بخونم،به همون صورت که گفتم:یعنی طوری که باموضوعات ومفاهیم کلی که قراره آزمون بدم آشنابشم،بعددرمرحله بعدواردجزءیات بیشتری میشم،که چون باگوش دادن به ویس های بچه های پزشکی اینکاروانجام میدم واقعامباحث برام ساده شده،شایدکمی وقت وزمان وحوصله بخوادولی فکرمیکنم زمانی که بخوام کتاب رومطالعه کنم انشاالله به مشکل زیادی برنخورم،واین کارم روچون یک ماه هست که شروع کردم شایدتقریبانهایتاتاآخرمهرویاشایدباکمی تلاش بیشترزودترهم بتونم تموم کنم،برای فیزیوفقط گایتون رودارم +تست اصغرقاسمی،وگانونگ روتهیه نکردمةشایداگه دیدم تونستم گایتون روخوب بخونم چکیده 3تاکتاب روهم بگیرم ومطالعه کنم،احتمالاکتاب تست ماطراحان روهم تهیه کنم،ولی به نظرخودمن باتوجه به زمان وتوانی که دارم ،چون من هم سال اولم هست که کنکورمیدم،وتاحالاهم این منابع رونخوندم،سعی میکنم مفهومی وعمیق یادبگیرم،چون اعتقادم براین هست که باانتخاب درست منابع وخوندن 80 درصد مطالب باعمق100 درصدبسیارمفیدترخواهدبوداز100درصدمطالب باعمق 80 درصد،پس سرم روشلوغ نمیکنم وتلاش میکنم همینهایی روکه دارم خوب بخونم،زیست طلعت حبیبی،بیوشیمی:امیره نجات شکوهی،یک کتاب تست مجموعه سوالات ارشدودکتری فیزیوروهم گرفتم،اینهاهم کتاب تستهای من هستند البته برای زیست دنبال یک کتاب تست خوب میگردم شماچطور؟
شماچه منابع وکتاب تستهایی روانتخاب کردین؟

راستی من هرروزیاحداکثر1روزدرمیان میام وگزارش میدم،این هایی که گفتم برنامه این هفته من بودند،لطفاشماهم برنامه این هفته تون روبگیدوهرروزبرای گزارش دادن به اینجاتشریف بیارید.

کتاب زیست شناسی ابولقاسم امین رو حتما داشته باشین. 300 صفحه ی آخر کتابو باید بخونین. که برای بخش بیمهرگان بسیار مفیده. بسیار

saharandishe

New member
سلام,ازراهنمایهای دوستان تشکرمیکنم,سوالی داشتم:
درمبحث گردش خون,نیروهایی که درطرفین غشای سلول وجوددارند که منجربه مبادله موادمیشوند1)نیروهایی که مربوط به فشارهیدرواستاتیک هستند2)نیروهایی که مربوط به فشاراسمزی ذرات موجوددرخون هستند,دسته بندی های هرکدوم رومیشه توضیح بدین ؟واینکه افزایش وکاهش هرکدوم موجب چه چیزی میشه؟

saharandishe

New member
سلام به امیدخداامروزمبحث گردش خون روتموم میکنم,دوستان شماقرارنیست گزارشی بدید؟؟؟؟؟؟فرشته خانم نیستین؟

physio

New member
سلام
خسته نباشید دوستان.امیدوارم همه مون سال دیگه جزو رتبه های خوب فیزیولوژی باشیم

منم سعی میکنم گزارش روزانمو بزارم

saharandishe

New member
سلام دوستان,یک پیشنهادی دارم,ازاین به بعداگه موافق باشیدساعت 9.30-10شب همگی بیاییم تواین تاپیک ,هم گزارش بدیم ,حتی اگه نخوندیدهم بیاییدهیچ اشکالی نداره,کسی دعواتون نمیکنه,فقط به نخوندن عادت نکنید!!!!!چون تابه پیوسته خوندن عادت کنیم کمی طول میکشه,ولی حتمابیایید, تواین ساعت میتونیم جدیدترین اخبارکارشناسی ارشدو...خلاصه ازهرمسءله ای که مربوط به مطالعه گروهیمون(مشکلاتمون+پیشنهادات و...) باشه صحبت کنیم.اینطوری هم نظم بیشتری داریم ,ووقتمون هم بیخودی تلف نمیشه,نظرتون چیه؟

آخرین ویرایش:

saharandishe

New member
خب من راس ساعت اومدم,ولی شمااحتمالاچون خبرنداشتیدعدم حضورتون برای امشب موجهه ولی ازروزهای آینده عذروبهانه نمیپذیریم!!!!!
دوستانی که اعلام کردیدگزارش میدیداگه واقعامصمم هستیدنظم داشته باشیدوگرنه به نظرم کاربیهوده ای هست که هرکسی هروقت دلش خواست بیادونظری بده وپشت سرش روهم نگاه نکنه!!!!!
قطعی اعلام کنیدکه هستیدیانه,اعلام قطعی باحضورمنظم معنی میشه,اینطوری ماهم میتونیم تصمیم بگیریم برای این تاپیک وقت بزاریم یانه,بیشترازاین نمیشه وقتوتلف کردمابه یک گروه منسجم ومتحداحتیاج داریم,بی اراده هادراین گروه جایی ندارند,اگه موافقین وحضورخواهیدیافت,,نظرتون وساعت پیشنهادی برای حضوردسته جمعیرواعلام کنیدتابه یک نظرنهایی برسیم,
نظرشخصی من9.30تا10شب,
نظرشما؟

عدم حضور=؟؟؟

قطعاماهمراهان خوبی برای هم خواهیم بود
هدف موفقیت همه ماست:rose:
.......:
rose:

آخرین ویرایش:

mbamari

Member
امیدوارم دوستانی که دنبال موفقیت اند براش تلاش هم بکنند

jeghele68

New member
سلام دوستای گلم
به عنوان داوطلب میتونم کمکتون کنم.فقط از یک مهر که کلاسا شروع میشه یکم کمتر بیام ولی حتما میام و جواب میدم

elham2012

New member
سلام سحر جونم..مرسی که اینهمه زحمت میکشی واسه جمع کردن بچه ها:rose::rose:
منم هستم..تا الان کم خوندم،یه مقداری درگیر اسباب کشیو اینام..ولی از هفته دیگه به امید خدا منسجم شروع میکنم.
به شخصه بعید میدونم هرشب بتونم بیام،ولی حتما هر چند روز یبارمیامو گزارش میدم.
اگه شب نتونم بیام،اشکال نداره صبح بیام؟صبحا بیشتر برام مقدوره.
بازم خیلللللللللللللللللی مرسی سحر جونم.

saharandishe

New member
سلام سحر جونم..مرسی که اینهمه زحمت میکشی واسه جمع کردن بچه ها:rose::rose:
منم هستم..تا الان کم خوندم،یه مقداری درگیر اسباب کشیو اینام..ولی از هفته دیگه به امید خدا منسجم شروع میکنم.
به شخصه بعید میدونم هرشب بتونم بیام،ولی حتما هر چند روز یبارمیامو گزارش میدم.
اگه شب نتونم بیام،اشکال نداره صبح بیام؟صبحا بیشتر برام مقدوره.
بازم خیلللللللللللللللللی مرسی سحر جونم.

سلام الهام جان خواهش میکنم,اگه کارمون نظم داشته باشه قطعااحتمال موفقیتمون هم بیشتره, خطاب به همه دوستان:یادمون نره هدف موفقیت دریکی ازبهترین دانشگاههای کشوره نه قبولی صرف!حالااگرکسی واقعانمیتونه(نه ازسرتنبلی این جابایدوجدان هاقاضی باشند)تواین ساعت حضورپیداکنه:
1)ساعت پیشنهادی خودش روکه میتونه حضورداشته باشه روبگه
2)اگرراجع به اون ساعت پیشنهادی به اتفاق نظرنرسیدیم حتمادرزمانی که براشون مقدورهست تشریف بیارن
اگرهرروزحداقل یکسری به اینجابزنندخیلی عالی میشه
حالاشماالهام خانم گل,اولا:
خونه جدیدمبارک!:riz304:(اسبابکشی کردین خسته نباشین:riz303:)
ثانیااگه تاحالازیاددرس نخوندین اشکالی نداره,توخونه جدیدباانرژی بیشتری درس میخونیدانشاالله,ماهم زیادپیش نرفتیم,فقط همگی بایدبه هم کمک کنیم تاسرعت وکیفیت کارمون روبالاببریم.
منتظرتونم.

آخرین ویرایش:

saharandishe

New member
راستی ازاین به بعدهمراه بادوستان دکتری میتونیم جدیدترین وکامل ترین اخبارهاراجع به رشتمون روتواین تاپیک دنبال کنیم,هرکسی هرخبرواطلاعات جدیدی کسب کرددراین تاپیک قراربده وتاپیک فعلی هم برای گزارش دروس هست,البته ازاین به بعدنه فقط بچه های ارشد,بلکه پذیرای دوستان داوطلب آزمون دکتری هم هستیم
بشتابید:smiliess (8):
موفقیت دریک قدمی ماست,گامهای کوچک اماپیوسته به زودی مارابه مقصدخواهندرساند
دروازه های خوشبختی هم اکنون به سوی ماگشوده شدندکافیست برای ورودقدم برداریم:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x
,

پیش به سوی موفقیت همراه بایک تیم قوی وباانگیزه:a2d3:

http://olumpezeshki.ir/thread10036.html

آخرین ویرایش:

elham2012

New member
ممنونم سحر عزیز:thanks:
من اکثرا صبحا ساعت 9.30،10 میتونم بیام.
بازم سعی میکنم شبا بیام تا با بچه ها هماهنگ باشیم.

بالا