پذیرفته شدگان ارشد روانشناسی بالینی

rawy

New member
این تاپیک برای دوستانی که در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی پذیرفته شدند و مایل هستند که بحث و مشورت و تبادل نظر داشته باشند ایجاد شده, لطفا در مورد دانشگاه و تجربیات تحصیلتون برامون بگید :rose:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: parand

rawy

New member
دوستان گرامی لطفا توجه کنید و نظرتون رو بفرمایید, تا دوشنبه فرصت داریم:

قرار هست که تو انجمن یکسری مسابقه برگزار بشه که جوایزش شامل اینهاست:

1-هدیه کتاب با اختیار انتخاب عنوان
2-فلاش مموری
3-کارت آزمون 50هزار تومنی آزمون سنا

انتخاب شکل و نوع مسابقه با خود ماست
اول بفرمایید که اصلا با مسابقه موافقید یا خیر ترجیح می دید به طور متمرکز درس بخونید
دوم اگر پیشنهادی برای مسابقه دارید حتما دقیق بفرمایید

پیشنهاد من اینها بوده ولی گفتم که اول با دوستام مشورت می کنم بعد خبر می دم (که تهدید شدیم اگه مسابقه نذارید همه جوائز رو می دن به انجمن زبان)

جوی که در حال حاضر تو انجمن روانشناسی حاکم هست, یه جو کاملا غمگینه و می دونم که دوستام الان حوصله ی فعالیتهای به این شکل رو ندارن, متاسفانه به دلیل نتایج کنکور و اتفاقهایی که از شروع ثبت نام تا انتها افتاد همگی دلگیریم, به حدی که پیشنهاد دادن تاپیک بحث و گفتگومون بسته بشه و به طور جدی دارن برای سال آینده مطالعه می کنن.
بنده هم ترجیحم این هست که برنامه های اینچنینی اگر هم بنا هست انجام بشه از مهرماه باشه که کمی با شرایط کنار اومدیم.
ما بحث علمی داشتیم تو تاپیک نمونه های بالینی که هرچند تازه ایجاد شده ولی می تونم به طور جدی تر ادامش بدم و به صورت مسابقه درش بیارم
تاپیک فیلم داشتیم که باهم فیلم می دیدیم و تبادل نظر می کردیم, و می تونم این رو به شکل جدی تر و مسابقه درش بیارم
تاپیک نکته نویسی داشتیم که می تونیم به کسی که بیشترین و بهترین نکاتی رو که بیشترین لایک رو می گیره جایزه بدیم
و موارد دیگه ای هم هست که بشه به مسابقه گذاشت, اما حقیقا دوستانم در حال حاضر تو شرایط مساعدی نیستن و شاید که بخوان کمتر تو انجمن حاضر بشن و بیشتر درس بخونن که سال آینده یه نتیجه ی ایده آل بگیرن
من ترجیح می دم بعد از اینکه آروم شدند باهاشون در این مورد مشورت کنم و با نظر خودشون بهترین تصمیم رو بگیریم

fanoosi

New member

2-فلاش مموری

اول بفرمایید که اصلا با مسابقه موافقید یا خیر ترجیح می دید به طور متمرکز درس بخونید

پیشنهاد من اینها بوده ولی گفتم که اول با دوستام مشورت می کنم بعد خبر می دم (که تهدید شدیم اگه مسابقه نذارید همه جوائز رو می دن به انجمن زبان)

به نام خدا
من با مسابقه موافقم...
با پیشنهاد تاپیک نمونه بالینی و تاپیک فیلم هم موافقم
فعلا چون از ساعت خوابم گذشته و مغزم هنگه پیشنهاد خاصی ندارم....انشالله اگه چیزی به ذهنم رسید عرض میکنم
باتشکر!
فعلا شب خوش:j58r36j3gcr4suxymup

ainazhz

New member

به نام خدا
من با مسابقه موافقم...
با پیشنهاد تاپیک نمونه بالینی و تاپیک فیلم هم موافقم
فعلا چون از ساعت خوابم گذشته و مغزم هنگه پیشنهاد خاصی ندارم....انشالله اگه چیزی به ذهنم رسید عرض میکنم
باتشکر!
فعلا شب خوش:j58r36j3gcr4suxymup

منم با نظر فانوسی موافقم. با تاپیک فیلم و نمونه بالینی موافقم

fanoosi

New member
سلام دوستای عزیزم
برای ما 4 روز در هفته ک ل اس گذاشتن با 12 واحد درس!!!!!!:shocked:برنامه رو پخش کردن تو هفته....شاید چون دلشون تند تند برامون تنگ میشه....
من واقعا باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t
راه رفت و برگشتم خیلی طولانی و عذاب آوره....2 ساعت و نیم (حداقل!) تو راهم تا برسم:13:...سه خط مترو باید عوض کنم....اصن وقتی شنیدم این شکلی شدم!!:5:

rawy

New member
سلام دوستای عزیزم
برای ما 4 روز در هفته ک ل اس گذاشتن با 12 واحد درس!!!!!!:برنامه رو پخش کردن تو هفته....شاید چون دلشون تند تند برامون تنگ میشه....
من واقعا باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راه رفت و برگشتم خیلی طولانی و عذاب آوره....2 ساعت و نیم (حداقل!) تو راهم تا برسم...سه خط مترو باید عوض کنم....اصن وقتی شنیدم این شکلی شدم!!

آخیییییییییی الهییییییییییی :tsimuzpzwoap1t9y3o7
دیگه در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن
شرط اول قدم آنست که مجنون باشی :a2d3:
البته کاملااااااااا هم حق دارن دلشون برات تنگ بشه
128fs318181.gif

سعی کن از الان برنامه ی فرهنگی, تفریحی رفاهی واسه اون دو ساعت و نیم تنظیم کنی که وقتت هدر نشه :black_eyed:

fada19990

New member
سلام دوستای عزیزم
برای ما 4 روز در هفته ک ل اس گذاشتن با 12 واحد درس!!!!!!:shocked:برنامه رو پخش کردن تو هفته....شاید چون دلشون تند تند برامون تنگ میشه....
راه رفت و برگشتم خیلی طولانی و عذاب آوره....2 ساعت و نیم (حداقل!) تو راهم تا برسم:13:...سه خط مترو باید عوض کنم....اصن وقتی شنیدم این شکلی شدم!!:5:
فانوسي جان دانشكاه هايي دولتي اينجوريه! كلاسا رو تو هفته بخش ميكنن،ولي از اين كار جه هدفي دارن??????

sanam_b

New member
سلام بچه ها خوبین؟ آخر هفته ای اومدم سر بزنم دیدم تاپیک نیست، گشتم دیدم درشو پلمب کردن اصلا یه حالی شدم... من کیم اینجا کجاست؟
به نظر من هم اصلا فرقی نداره اینجا یا اونجا، ولی شاید تاپیک جدید باعث بشه که بحث هامون هم یکم بیشتر مرتبط به درس و دانشگاه بشه. درهر صورت دوست دارم همه با هم در تماس باشیم.
راستی من دیروز تصمیمم رو گرفتم و بین الملل شهید بهشتی(علوم) ثبت نام کردم. خیلی این مدت با خودم کلنجار رفتم، بیشتر هم به خاطر اینکه منتظر جواب بین الملل بهداشت بودم. دیروز آخرین فرصت ثبت نام بود، فکر کنین علوم بهزیستی تازه دیروز عصر اسم قبول شده ها رو اعلام کرد:1dco2x0p1lilzhfpg1t کلا چند روز پر استرسی بود. ولی الان خوشحالم. از شنبه هام شروع میشه. اول که ثبت نام کردم به نظرم خیلی زود بود، ولی الان خوشحالم. ذوق روز اول مدرسه دارم.
فانوسی جونم راستی خونه خودتون کرج بود؟ خوابگاه نمیدادن بهت؟ خیلی سخته که این همه رفت و آمد!

yazdan

New member

2-فلاش مموری

تاپیک فیلمو بزارید برا مسابقه که منم دوزار کاسب بشم

parand

Well-known member
سلام بچه ها خوبین؟ آخر هفته ای اومدم سر بزنم دیدم تاپیک نیست، گشتم دیدم درشو پلمب کردن اصلا یه حالی شدم... من کیم اینجا کجاست؟
به نظر من هم اصلا فرقی نداره اینجا یا اونجا، ولی شاید تاپیک جدید باعث بشه که بحث هامون هم یکم بیشتر مرتبط به درس و دانشگاه بشه. درهر صورت دوست دارم همه با هم در تماس باشیم.
راستی من دیروز تصمیمم رو گرفتم و بین الملل شهید بهشتی(علوم) ثبت نام کردم. خیلی این مدت با خودم کلنجار رفتم، بیشتر هم به خاطر اینکه منتظر جواب بین الملل بهداشت بودم. دیروز آخرین فرصت ثبت نام بود، فکر کنین علوم بهزیستی تازه دیروز عصر اسم قبول شده ها رو اعلام کرد:1dco2x0p1lilzhfpg1t کلا چند روز پر استرسی بود. ولی الان خوشحالم. از شنبه هام شروع میشه. اول که ثبت نام کردم به نظرم خیلی زود بود، ولی الان خوشحالم. ذوق روز اول مدرسه دارم.
فانوسی جونم راستی خونه خودتون کرج بود؟ خوابگاه نمیدادن بهت؟ خیلی سخته که این همه رفت و آمد!

سلاااااااااااااااااام صنم جووون....خوبی؟؟؟؟
تبریک میگم خانووومی...:4d564ad6::rose:
ان شاا... دکتری قبول شی ...
چه گرایشی قبول شدی استثنایی یا بالینی؟؟؟؟؟؟؟

rawy

New member

تبریک می گم صنم جان
پس شما هم رفتید جزو لیست پذیرفته شدگان :4d564ad6:

ainazhz

New member
سلام دوستای عزیزم

واقعا ؟!!! من شنیدم که ارشد دو روز در هفته میرن ...
اما خوش به حالت . چون من اهواز دانشگاهم با خوابگاه 20 دقیقه فاصله داره و از خدامه که 4 روز تو هقته بزارن تا اونجا زیاد تو خوابگاه نباشم

ainazhz

New member

تبریک میگم صنم جان. کاره خوبی کردی. میشه یکم راجع به بین الملل شهید بهشتی توضیح بدی؟ هزینه داره؟ مکانش کجاست؟

fanoosi

New member
آخیییییییییی الهییییییییییی
دیگه در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن
شرط اول قدم آنست که مجنون باشی
البته کاملااااااااا هم حق دارن دلشون برات تنگ بشه
128fs318181.gif

سعی کن از الان برنامه ی فرهنگی, تفریحی رفاهی واسه اون دو ساعت و نیم تنظیم کنی که وقتت هدر نشه

ممنون از همدلیت راوی جونم:thanks:
اتفاقا وقتی این موضوع رو فهمیدم گفتم باید برم به راوی بگم....(عین این بچه هایی که وقتی کتک میخورن میرن به مامانشون میگن!:25r30wi:)
خودمم تو همین فکر بودم باید برای این 5 ساعت در روزم یه برنامه غیر از خوابیدن تو مترو داشته باشم (لطفا منو شطرنجی کنید...موقع رفتن و حتی برگشتن از ثبت نام اونقدر خوابم میومد و خسته بودم که چند بار در حد بیهوشی خوابیدم تو مترو!!!:25r30wi:)
شما پیشنهادی برای تنظیم یه برنامه ی فرهنگی، تفریحی و رفاهی دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fanoosi

New member
فانوسي جان دانشكاه هايي دولتي اينجوريه! كلاسا رو تو هفته بخش ميكنن،ولي از اين كار جه هدفي دارن??????

سلام فدا جان
هدف زجرکش کردن دانشجوهاس!!:j58r36j3gcr4suxymup
کلا همه ی کارهامون همراه با اعمال شاقه اس اینجا!!:(50):

fanoosi

New member

سلام صنم جونم
تبریک میگم عزیزم.....واقعا خبر خوبی بود
امیدوارم موفق باشی و مستقیم بری تا دکتری...:riz304:

fanoosi

New member

واقعا ؟!!! من شنیدم که ارشد دو روز در هفته میرن ...
اما خوش به حالت . چون من اهواز دانشگاهم با خوابگاه 20 دقیقه فاصله داره و از خدامه که 4 روز تو هقته بزارن تا اونجا زیاد تو خوابگاه نباشم

سلام آیناز جونم
آره....وقتی شنیدم خیلی شوکه شدم!:shocked:
منم خودمو واسه دو روز در هفته آماده کرده بودم واسه همین وقتی دیدم اینطوری برنامه چیدن خیلی جا خوردم!
منم اگه 20 دقیقه با دانشگاه فاصله داشتم خیالم راحت بود...ولی باید بدوم تا بعد از 2 ساعت و نیم راه برسم دانشگاه!!!:ph34r-smiley:
به نظر شما تو مسیر راه چیکار کنم که از وقتم درست استفاده بشه؟

sanam_b

New member
سلاااااااااااااااااام صنم جووون....خوبی؟؟؟؟
تبریک میگم خانووومی...:4d564ad6::rose:
ان شاا... دکتری قبول شی ...
چه گرایشی قبول شدی استثنایی یا بالینی؟؟؟؟؟؟؟

قربونت برم مرسی پرند جونم! خوبیییییی؟ چیکارا میکنی؟
من روانشناسی خانواده درمانی قبول شدم.

بالا