بچهای ارشد سمشناسی برای دکترا چکار کنیم؟

sanaz d

New member
بچه ها بنظرم بهترین رشته برای دکترای سم خود سم شناسی هست چون هم اسونتره هم ظرفیت پذیرشش بالاتره حالا من رفتم سوالای دکترای 91 و گرفتم ولی کلیداشو نداره از کجا گیر بیارم تو سایت علوم پزشکیم نیست.
:tsimuzpzwoap1t9y3o7

Ani

New member
سلام .من که تازه قبول شدم و اول راهم..منتها خیلی دوست دارم دکتری سم قبول شم .موارد امتحانیش چیاس؟سایت چطوره اونو رفتین شاید کمکتون کنه

Ani

New member
ببخشید سایت منظورم بود.راهنمایی های خوب کرده

- - - Updated - - -

Dr group .ir

sanaz d

New member
خب موارد امتحانیش داروشناسیه که یولاش از کتاب گاتسون ترور میاد من اونو خریدمش خیلی خوبه الانم دارم میخونمش و منبع دیگشم سمشناسیه که از کازارت میاد که ترجمه فارسی براش نیست مجبورم ای کلاسیمو بخونم منظور از سم شناسی ینی سم قانونی سم محیطی و سم نظری هست که مجموعش میشه سم شناسی

..RANA..

New member
خیییییلی خوبه که واسه دگتری دارین برنامه ریزی می کنین ... مگه ظرفیت پذیرش بقیه گرایشای دکتری چطوریه ؟ چند نفر‌؟

sanaz d

New member
خب از سم شناسی کمتره یا شهرهایی که میگیرن محدوده مثلا سم هم تهرانو بهشتیو مشهدواهواز و ساری و.. میگیره ولی مثلا یه رشته دیگه مثل داروسازی مشهدو تهران میگیرن

mikhak s

New member
برای ما که هنوز شروع نکردیم زوده بخوایم برای دکتری تصمیم بگیریمو نظر بدیم چون هنوز چیز خاصی در مورد این رشته نمی دونیم

sanaz d

New member
بچه ها کسی میدونه که ایا موقع ثبت نام دکترا اون مدرک زبانو ازمون میگیرن یا بعدا میشه دادش؟:(50):

sanaz d

New member
بچه ها من خیلی ناراحتم که نمیتونیم بر دکترا فارماکولوژی شرکت کنیم خیلی نامردن:j58r36j3gcr4suxymup

noorolhoda

New member
بچه ها بنظرم بهترین رشته برای دکترای سم خود سم شناسی هست چون هم اسونتره هم ظرفیت پذیرشش بالاتره حالا من رفتم سوالای دکترای 91 و گرفتم ولی کلیداشو نداره از کجا گیر بیارم تو سایت علوم پزشکیم نیست.
:tsimuzpzwoap1t9y3o7
سلام .در سایت وزارت بهداشت روی بیست و پنجمین دوره آزمون تخصصی داروسازی (PhD) کلیک کن.کلید اولیه و نهائی آزمون دکتری سم شناسی رو پیدا میکنی.
http://www.sanjeshp.ir/drug92/pages/key/16.jpg
اطلاعیه ی شماره 10 – در خصوص کلید نهایی بیست و پنجمین دوره ی آزمون

آخرین ویرایش:

yaas91

New member
سلام كسي از واحد علوم دارويي دانشگاه آزاد اطلاعات داره؟ خوبه؟ استاداش خوبه؟ ميارزه ثبت نام كنم؟

sanaz d

New member
سلام .در سایت وزارت بهداشت روی بیست و پنجمین دوره آزمون تخصصی داروسازی (PhD) کلیک کن.کلید اولیه و نهائی آزمون دکتری سم شناسی رو پیدا میکنی.
http://www.sanjeshp.ir/drug92/pages/key/16.jpg
اطلاعیه ی شماره 10 – در خصوص کلید نهایی بیست و پنجمین دوره ی آزمون
25 دارم بیستو چهارومیو ندارم ولی تو ارشیو سایت هست موقعی که روش کلیک میکنم نوشته کلید نهایی و اعتراض که کد رهگیری میخواد ممنون:smiliess (12):

sanaz d

New member
بچه ها بنظرم ادم از همان ترم یک شرو کنه درسارو خوب بخونه به هدف دکترا خیلی خوبه چون ازاد که نمیشه بریم پس باید فقط سراسری بیاریم برهمینم که خوب باید برنامه ریزی داشته باشیم من دارم کتاب فارماکولوژی گاتسون ترورو میخونم خیلی خوبه تستم دار سوالای دکتراروکه نگاه میکردم ازتوش خیلی اومده بودا ینی راحت اگه اون کتابو خوب بخونیم میتونیم دارورو تو کنکور بالای 70بزنیم

sanaz d

New member
راستی من امسال میخوام دکترای سم شرکت کنم ولی این مدرک زبانو نمیدونم که موقع ثبت نام باید بدیم؟ با بعدا میشه داد؟ کسی تو اشناو فامیلاتون نیستن که ازشون بپرسید؟ البته میدونم تو وزارت علومو میشه بعدا هم داد ولی وزارت بهداشو فکر میکنم موقع ثبت نام میگیرن ولی مطمئن نیستم:(50):

helena

New member
بچه ها برای دکترای داروسازی هسته ای نوشته ارشد توکسیکولوژی درحالیکه برای رشته های دیگه نوشته ارشد سم شناسی...توکسیکولوژی با سم شناسی فرق میکنه یا همونه؟خودمون میتونیم داروسازی هسته ای بخونیم یا نه؟

sanaz d

New member
بچه ها برای دکترای داروسازی هسته ای نوشته ارشد توکسیکولوژی درحالیکه برای رشته های دیگه نوشته ارشد سم شناسی...توکسیکولوژی با سم شناسی فرق میکنه یا همونه؟خودمون میتونیم داروسازی هسته ای بخونیم یا نه؟

فکر کنم همون باشه دیگه ما میتونین داروسازی هسته ای بخونیم

noorolhoda

New member
راستی من امسال میخوام دکترای سم شرکت کنم ولی این مدرک زبانو نمیدونم که موقع ثبت نام باید بدیم؟ با بعدا میشه داد؟ کسی تو اشناو فامیلاتون نیستن که ازشون بپرسید؟ البته میدونم تو وزارت علومو میشه بعدا هم داد ولی وزارت بهداشو فکر میکنم موقع ثبت نام میگیرن ولی مطمئن نیستم:(50):
احراز نمره قبولی زبان قبل از شرکت در کنکور دکتری ضروری است و این نمره در مصاحبه دکتری وزارت بهداشت دارای ارزش است.
در چهل و ششمین جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی مورخ 89/4/13 مصوب گردید داوطلبانی که در آزمونهای زبان موفق به کسب حد نصاب لازم نشده اند در صورتی که حداقل 90% نمره حد نصاب آزمون زبان را کسب کرده باشند( مثلا نمره 49-45 در آزمون mhle)میتوانند در آزمون دکتری شرکت کنند مشروط بر اینکه تا زمان آزمون جامع دکتری موفق به کسب نمره حداقل شوند.در غیر این صورت قبولی آنها کان لم یکن تلقی شده و از ادامه تحصیل آنها جلوگیری میشود.

آخرین ویرایش:

noorolhoda

New member

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، در سال جدید اتفاقات بسیار خوبی در واحد علوم دارویی شکل گرفت، اتفاقی که از نگاه دکتر رضایت رییس واحد علوم دارویی، در طول 30 سال حیات دانشگاه آزاد اسلامی کم سابقه بوده است.

به گفته رضایت، پس از پیگیری های مداوم این واحد و مساعدت ویژه دکتر فرهاد دانشجو و وزارت بهداشت سرانجام و برای اولین بار برای 3 رشته در مقطع دکترای تخصصی( (PhD از سوی وزارت بهداشت مجوز جذب دانشجو صادر شده است.

رییس واحد علوم دارویی با بیان این که این سه رشته عبارتند از رشته داروشناسی، رشته سم شناسی و رشته مدیریت اقتصاد دارو می گوید: از این به بعد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مجبور نیستند برای ادامه تحصیل به دانشگاه دولتی بروند، همین طور دانشجویان فارغ التحصیل دکتری عمومی دانشگاه دولتی نیز از این پس محدود به ظرفیت های دانشگاه های دولتی نمی شوند.

بالا