آمادگی برای ارشدآموزش بهداشت 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahsa.

New member
منبابع اعلام شده از طرف سازمان سنجش:

زیست شناسی عمومی(ضریب 1)
زیست شناسی عمومی (هیئت مولفان)/مبانی زیست شناسی(ابولقاسم امین انتشارات امیرکبیر )/زیست شناسی سلولی- رده بندی جانوری.

بهداشت عمومی(ضریب 3)
درسنامه طب پیشگییری و پزشکی اجتماعی جلد(1.2.3.4)(جی.آی.پارک مترجم دکتر حسین شجاعی تهرانی)/تکنولوژی آموزشی (دکتر احدیان)/آموزش بهداشت(راماندچاراندارل-ترجمه شفیعی –انتشارات دانشگاه تهران)
جامعه شناسی(ضریب 2)

جامعه شناسی سازمانها و توان سازمانی (دکتر محمد رسول گلشن فومنی نشر دوران )/مبانی جامعه شناسی(دکتر امان ا... قرایی مقدم انتشارات ابجد \ظریه های جامعه شناسی (دکتر غلامعباس توسلی انتشارات سمت)
روانشناسی(ضریب2)

زمینه روانشناسی(جلد 1.2)(هیلگارد و اتکینسون ترجمه گروه براهنی)/روانشناسی یادگیری (جیمودیز ترجمه تقی براهنی –انتشارات رضا )

mahsa.

New member
البته به نظرمن زیست دبیرستان کفایت میکنه برای این آزمون.
همچنین از بین کتاب 4جلدی جلد 2و3بسیار حیاتی هستش
و بسیار یاز سوالات سالهای قبل از راماچاندرال هم میاد و این کتاب از الان بخونین نذارین برای اخر ...
هیلگارد هم تا 60درصد جوابگو هستش.

majid45

New member
کارنامه های امسالو کی در سایت قرار میدن؟ میخام درصدامو نگا کنم!! راستی تو این رشته تکمیل ظرفیت هست؟؟؟؟؟

majid45

New member
زمان تکمیل ظرفیت کی هس؟ باید تو اونم ثبت نام کنیم یاهمینطوری میشه یهویی؟؟؟؟
عایا بیر کس واردی بیزه جوابی وئره ؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

mahsa.

New member
مهساجان و دوستانی ک ارشد قبول شدید بجز کتب معرفی شده وزارت" اگه کتاب خلاصه * یا تست مطالعه کردید رو لطفا معرفی کنید .ممنون

من نه والا
اما بچه های امسال که قبول شدن اکه کتابی خوندن بگن اینجا لطفا

naseh

New member
سلام دوستان
دوستانی ک امسال قبول شدن چند ماه خوندن روزی چند ساعت؟
سلام
چند ماه و چند ساعت خوندن ملاک قبولی نیست,مهم درک مباحث و دروسشه
از مهرماه شروع کنی و با برنامه ریزی,مطمئننا قبولید,چون رشته کارشناسیتونم بهداشت عمومیه,برای شما درک مباحثش راحتره

osaco2247

New member
مهسا خانم خسته نباشید منم میخوام ارشد اموزش بهداشت شرکت کنم خوندن کتاب بهتره یا ......لطفا راهنمایی کنید ممنون

mahsa.

New member
مهسا خانم خسته نباشید منم میخوام ارشد اموزش بهداشت شرکت کنم خوندن کتاب بهتره یا ......لطفا راهنمایی کنید ممنون

سلام
اینو من نمیتونم بگم بستگی داره به معلومات خودتون یکی کتاب براش کفایت میکنه ولی یکی دیگه دوست داره از معلومات و ازمونهای ازمایشی و ... استفاد ه کنه.

eglo

New member
سلام مهسا جون خوبی؟؟ من امسال برای اولین بار میخام این رشته رو شرکت کنم....از خوندن پست هات متوجه شدم کاردانی زنجان بودی....اتفاقا منم کاردانی زنجان خوندم....بهداشت خانواده ورودی مهر84......یاد استاد وکیلی و معصومی و محمدی و خانم نورانی بخیر.....
شما ورودی چه سالی بودین؟؟؟
من دارم منابع جمع آوری میکنم ....اگه امکان داره میشه راهنمایی ام کنی.....2سال بود اپید شرکت میکردم....ولی قبول نمیشدم....همه منابع اپید رو دارم.....ولی جی پارک هارو ندارمش.....به نظر شما از کل منابع تعریف شده دفترچه راهنما واسه ارشد کدوم کتابارو داشته باشم بهتره...؟؟؟واسه جامعه شناسی ها و روانشناسی کتابهای تست و چکیده ای وجود داره تهیه اش کنم؟؟؟؟منتظر راهنمایی هاتون هستم....

naseh

New member
سلام مهسا جون خوبی؟؟ من امسال برای اولین بار میخام این رشته رو شرکت کنم....از خوندن پست هات متوجه شدم کاردانی زنجان بودی....اتفاقا منم کاردانی زنجان خوندم....بهداشت خانواده ورودی مهر84......یاد استاد وکیلی و معصومی و محمدی و خانم نورانی بخیر.....
من دارم منابع جمع آوری میکنم ....اگه امکان داره میشه راهنمایی ام کنی.....2سال بود اپید شرکت میکردم....ولی قبول نمیشدم....همه منابع اپید رو دارم.....ولی جی پارک هارو ندارمش.....به نظر شما از کل منابع تعریف شده دفترچه راهنما واسه ارشد کدوم کتابارو داشته باشم بهتره...؟؟؟واسه جامعه شناسی ها و روانشناسی کتابهای تست و چکیده ای وجود داره تهیه اش کنم؟؟؟؟منتظر راهنمایی هاتون هستم....
سلام در مورد جامعه شناسی حتما کتاب تست نظریه های جامعه شناسی دکتر عباس وریج کاظمی رو بخونید,خیلی مفیده
برای روانشناسی هم فقط هیلگارد رو بخونید]هم کتاب چکیده داره و هم کتاب تست
برای 4جلد جی ای پارک هم یک کتاب خلاصه شده هست

mahsa.

New member

سلام
من ورودی 83بودم ترم بالاییتون
من دوجلد میانی جی پار کو خیلی مهم میدونم البته ناصح امسال قبول شده بهتر راهنماییت میکنه برای روان فقط هیلگارد زیستو بعد عید بخون زبان هرچی بخونی بسته به پایه ی خودت داره عزیزم ولی راماچاندران و حتما بخون.

eglo

New member
متشکرم از مهساجان و ناصح محترم.
میگم من در مورد روانشناسی و جامعه شناسی اطلاعاتم در حد 4واحد روانشناسی دانشگاه و 1واحد جامعه شناسی کاردانیه....حتما باید اول خود کتاب هلیگارد بخونم بعد تست بزنم ..نه؟؟؟
جامعه شناسی هم کتاب نظریه های جامعه شناسی (1)" انتشارات دانشگاه پیام نور " رو گیر آوردم....بنظرتون متن و محتواش مثل" انتشارات سمت "هست؟؟؟...یا برم همون سمت رو پیدا کنم....؟؟
لطف میکنید چکیده هلیگارد رو انتشاراتش رو بگید....همچنین وریچ کاظمی انتشاراتش رو.....میبخشین زحمت میدم.... ممنون اگه جواب بدید.مرسی

mw.ashel

New member

_ امکان موفقیت شما در هر کاری بستگی به این دارد که از خود باور مثبت داشته باشید.

_ موفقیت یعنی با آنچه داریم در بهترین شرایط خود ظاهر شویم.

_ موفقیت در انجام دادن متجلی می شود نه در به دست آوردن.

_ موفقیت در تلاش جان می گیرد، نه در پیروزی.

_ یگانه طریق موفقیت پشتکار، پشتکار و پشتکار است.

_ یک فرمول جالب برای رسیدن به موفقیت: بزرگ فکر کن، کوچک عمل کن، همین حالا شروع کن.

_ موفق نشدن گناه نیست، بلکه یک تجربه است برای موفقیت آتی.

_ موفقیت یعنی خوشبختی، خوشبختی یعنی دستیابی به شادکامی و شادمانی و در نهایت، رسیدن به آرامش.

naseh

New member
متشکرم از مهساجان و ناصح محترم.
میگم من در مورد روانشناسی و جامعه شناسی اطلاعاتم در حد 4واحد روانشناسی دانشگاه و 1واحد جامعه شناسی کاردانیه....حتما باید اول خود کتاب هلیگارد بخونم بعد تست بزنم ..نه؟؟؟
جامعه شناسی هم کتاب نظریه های جامعه شناسی (1)" انتشارات دانشگاه پیام نور " رو گیر آوردم....بنظرتون متن و محتواش مثل" انتشارات سمت "هست؟؟؟...یا برم همون سمت رو پیدا کنم....؟؟
لطف میکنید چکیده هلیگارد رو انتشاراتش رو بگید....همچنین وریچ کاظمی انتشاراتش رو.....میبخشین زحمت میدم.... ممنون اگه جواب بدید.مرسی
[]بنظر من روانشناسی رو هیلگارفصل به فصل خوب بخونید,بعد تستهای مربوط به هرفصل رو با کتاب تست کار کنید
برای نظریه جامعه شناسی هم بهتره همون منبع ذکرشده توسلی رو بخونید چون ازاین کتاب سوال میاد,هرچند نظریه جامعه شناسی 1و2ریتزر فهمش راحتره,ما کارشناسی در پیام نورهمین منبع رو میخوندیم وبه روزتر از توسلی هستش
هرچنداگه بتونی کتاب تست عباس وریج کاظمی رو گیر بیاری کارتون راحت میشه,چون از توسلی هم تست زیادداره
پس نظریه جامعه شناسی توسلی رو هم مثل روانشناسی فصل به فصل بخون ودرکش کن,بعد بیا سر تست مربوط به فصلش
در مورد انتشارات این کتاب تستا:یک هفته دیگه رفتم خونه,انتشاراتشو میذارم براتون[/

آخرین ویرایش:

eglo

New member
میگم کتاب پیام نور من نوشته عباسعلی توسلی هستا....چاپ 82 !! بازم برم انتشارات سمت رو پیدا کنم....؟
بنظرتون خوندن واسه این رشته سخته؟؟؟ یعنی وقت شبانه روزی میخاد واسه خوندن؟؟؟ بعضی وقتا به سرم میزنه برم بشینم بازم اپید بخونم....ولی اونم اینده شغلی اش داغونتر از اموزش بهداشته....میدونم میتونما ...فقط ترس از اینکه نتوتم قبول شم و نتونم روانشناسی و جامعه شناسی ها رو خوب بفهمم و از عهداه اش بربیام....منو از ادامه راه باز میداره....وگرنه بهداشت و زیست کاری برام نداره....
شما درصد هاتون چند شده بود؟؟؟میبخشینا زیاد سوال میپرسم....چون من واقعا الان به یه راهنما نیاز دارم تا راهو اشتباه نرم.....ممنونم

تیام93

New member
[]بنظر من روانشناسی رو هیلگارفصل به فصل خوب بخونید,بعد تستهای مربوط به هرفصل رو با کتاب تست کار کنید
برای نظریه جامعه شناسی هم بهتره همون منبع ذکرشده توسلی رو بخونید چون ازاین کتاب سوال میاد,هرچند نظریه جامعه شناسی 1و2ریتزر فهمش راحتره,ما کارشناسی در پیام نورهمین منبع رو میخوندیم وبه روزتر از توسلی هستش
هرچنداگه بتونی کتاب تست عباس وریج کاظمی رو گیر بیاری کارتون راحت میشه,چون از توسلی هم تست زیادداره
پس نظریه جامعه شناسی توسلی رو هم مثل روانشناسی فصل به فصل بخون ودرکش کن,بعد بیا سر تست مربوط به فصلش
در مورد انتشارات این کتاب تستا:یک هفته دیگه رفتم خونه,انتشاراتشو میذارم براتون[/

سلام..منم میخوام آموزش بهداشت شرکت کنم. جناب ناصح منظورتون تست قبل خلاصه نویسی و همون دفعه اول خوندن بزنم؟ آخه استرس نرسیدن به اتمام کل دروس اجازه نمیده تست بزنم..فقط خوندن و خلاصه نویسی دارم.میگم اول همه رو دور کنم بعد تست!!! بنظرتون هرروز 2تا درس بخونم خوبه(روان هیلیگارد و آموزش ب - جامعه و تکنولوژی ,این برنامه رو ریختم)یا تغییرش بدم؟ یا اینکه دوتادرس تموم کنم بعد برم دوتای دیگه؟ لبته از امروز 16/8میخوام اینطوری بخونم.تا حالا تک میخوندم فرصت دوتا نداشتم. یه سوال دیگه :من از4جلد جی پارک نتونستم ج 2رو پیدا کنم. دقیقا نمیدونم جلد 2 مباحثش چیه.کتابی برا جانشینی ج 2 هست که بتونم بخونم؟.عذر میخوام سوالام زیاد شد,جلد 4جی پارک کامل بخونم یا خلاصه ش کافیه؟ ممنوم.

آخرین ویرایش:

naseh

New member
سلام..منم میخوام آموزش بهداشت شرکت کنم. جناب ناصح منظورتون تست قبل خلاصه نویسی و همون دفعه اول خوندن بزنم؟ آخه استرس نرسیدن به اتمام کل دروس اجازه نمیده تست بزنم..فقط خوندن و خلاصه نویسی دارم.میگم اول همه رو دور کنم بعد تست!!! بنظرتون هرروز 2تا درس بخونم خوبه(روان هیلیگارد و آموزش ب - جامعه و تکنولوژی ,این برنامه رو ریختم)یا تغییرش بدم؟ یا اینکه دوتادرس تموم کنم بعد برم دوتای دیگه؟ لبته از امروز 16/8میخوام اینطوری بخونم.تا حالا تک میخوندم فرصت دوتا نداشتم. یه سوال دیگه :من از4جلد جی پارک نتونستم ج 2رو پیدا کنم. دقیقا نمیدونم جلد 2 مباحثش چیه.کتابی برا جانشینی ج 2 هست که بتونم بخونم؟.عذر میخوام سوالام زیاد شد,جلد 4جی پارک کامل بخونم یا خلاصه ش کافیه؟ ممنوم.
سلام جناب تیام نگران نباشید هنوز وقت کافی مونده,به چند دور خوندن فکر نکنید,به فکر درک و یادگیری مباحث باشید
به نظر من از همین اول کاری کار با تست رو شروع کنید,چون اساس آزمون چه از آزمون کنکورتا دکترا,مهارت تکنیک تست زنی هستش,پس هرفصل یا مبحثی رو که میخونید,بعد بیاید تستش رو کارکنید,تا هم خودسنجی باشه برای خودتون و هم با نحوه آوردن سوال از اون مبتحث آشنا بشید و هم نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنید
حتما برنامه ریزی کنید برای درس خوندنتون,و با برنامه جلو برید,کتاب جی پارک رو هم حتما هر 4تا جلدش رو بخونید,البته یه کتابی هست که خلاصه 4تا جلدش هست اگه گیرتون بیاد خوبه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا