معرفی بهترین و کارامدترین کتاب ها برا آزمون کارشناسی ارشد ویروس شناسی

love virology

New member
تاپیک بسته شد

درود بر همگان لطفا دوستان عزیز ویروس شناسی با توجه به عنوان تاپیک منابع مطالعاتی خودشونو برای دوستان جدید و کسانیکه هنوز مردد هستند معرفی کنند تا دوستان دیگر هم بتوانند به نحو احسنت به مطالعه خود بپردازند
همچنین از دوستان پذیرفته شده در آزمون کارشناسی ارشد هم تقاضا دارم در این تاپیک شرکت نمایند

سپاسگزارم دوستار شما عشق ویروس شناسی

آخرین ویرایش:

Tarsa

New member
درسنامه ی ویروس شناسی پزشکی کتاب خوبیه به نظرم
نویسنده هاشم رتبه های برتر کنکور ویروسن

Rahai

New member
سلام و با آرزوی موفقیت
منابع مطالعاتی من
ویروس مورای و جاوتز
باکتری نخوندم
بیوشیمی پاسالار
قارچ نکات برتر در کارشناسی ارشد قارچ شناسی
انگل د ک ت ر ب ل ب ل ی که برا کنکور کاردانی به کارشناسی بود و خیلی عالی بود
ژنتیک کتاب پیش دانشگاهی!!! و های خودم!!!
کتابی که خیلی به من کمک کرد 3m ویروس شناسی بود
ایمنو ابوالعباس ترجمه ماهرو میراحمدیان
تست iqb ایمنی و ویروس و انگل
البته من بیوشیمی قارچ و ژنتیک را کامل نخوندم و باکتری را که.....

ROJO

New member
بچه ها iqb پاسخ تشریحی داره مگه? انگلشو دوستم بهم داد داشت ولی اونایی که خودم خریدم فقط یه جلده، یعنی اوناهم دو تا بوده?:13:

Hamidvet

New member
بچه ها iqb پاسخ تشریحی داره مگه? انگلشو دوستم بهم داد داشت ولی اونایی که خودم خریدم فقط یه جلده، یعنی اوناهم دو تا بوده?:13:

فقط بعضی کتبش من دیدم پاسخ تشریحی داره بصورت جلد جداگانه مثل :

انگل شناسی - قارچ شناسی - ژنتیک - اکولوژی و ...

برو تو سایت مربوطش میبینی خودت چی به چیه ...

viral freak

New member
بچه ها من کتاب جاوتز انتشارات حیانو دارم
به نظرتون خوبه؟
یا برم ماله یه انتشارات دیکه رو بگیرم؟
آخه به نظرم متنش یه جوریه!

virophil

New member
بچه ها من کتاب جاوتز انتشارات حیانو دارم
به نظرتون خوبه؟
یا برم ماله یه انتشارات دیکه رو بگیرم؟
آخه به نظرم متنش یه جوریه!

بنظرم خیلی تفاوتی نداره من خودم 2 تا جاوتز دارم (تفاوت زیادی ندیدم) ولی بهتره مترجمش عضو هیئت علمی دانشگاه های مطرح تهران باشه مثل دکترمالک نژاد , دکتر بهادر و دکتر رحیمی (دکتر رحیمی استادم هست و کار ترجمش عالی هست من کتاب جاوتز و زینسر و فشرده ویروس شناسی ایشون رو از انتشارات آئیژ بهت توصیه می کنم ) ولی بقیه اساتیدی که گفتم هم خوب هستند.:smiliess (10):

TrueLove90

New member
...

سلام بچه ها

من این کتاب ها رو دارم ، دیگه لازم ندارمشون ، تمیز و نو هست ، خواستین توو پروفایلم پیام بدین ؛

تخفیف هم داره ، غیر تهران هم باشه بـا پست میفرستم

میکروب شناسی پزشکی جاوتز 2010 + cd ، ترجمه دکتر بهادر ، نشر خسروی-دیباج

میکروب شناسی پزشکی تالیفی دکتر بهادر ، چاپ 91 ، نشر کتابخانه فرهنگ

میکروب شناسی دکتر آموزگار ، چاپ 90 ، نشر پوران پژوهش (سیمی و نو)

...

taldik

New member
سلام -این منابعی که ذکر میشه واسه کسییه که میخوادرتبه یک بشه:ویروس مورای (جاوتز به صورت کمکی در کنار مورای) تست ویروس شناسی انتشارات فرهنگ-باکتری فصول اولیه مورای وجاوتز باهم الزامیه(اگه کسی بتونه مورای رو بخونه وجاوتز روبه صورت کمکی در کنار اون خیلی خوبه ولی اگه نتونست یه کتابه چکیده بد نیست)تست iqb-ایمنولوژی ابوالعباس وتست ایمنولوژی انتشارات فر هنگ-قارچ شهلا شادزی با تست 3m-انگل نوابراون باتست 3m-بیوشیمی پاسالار وتست پاسالار-ژنتیک نجات مهدیه(تست با جواب تشریحی)-زبان واسه کسی که پایش خوبه تافل با لزگی-(با آرزوی موفقیت رتبه یک ویروس92)

taldik

New member
سلام -این منابعی که ذکر میشه واسه کسییه که میخوادرتبه یک بشه:ویروس مورای (جاوتز به صورت کمکی در کنار مورای) تست ویروس شناسی انتشارات فرهنگ-باکتری فصول اولیه مورای وجاوتز باهم الزامیه(اگه کسی بتونه مورای رو بخونه وجاوتز روبه صورت کمکی در کنار اون خیلی خوبه ولی اگه نتونست یه کتابه چکیده بد نیست)تست iqb-ایمنولوژی ابوالعباس وتست ایمنولوژی انتشارات فر هنگ-قارچ شهلا شادزی با تست 3m-انگل نوابراون باتست 3m-بیوشیمی پاسالار وتست پاسالار-ژنتیک نجات مهدیه(تست با جواب تشریحی)-زبان واسه کسی که پایش خوبه تافل با لزگی-(با آرزوی موفقیت رتبه یک ویروس92)

ا آرزوی موفقیت رتبه یک ویروس 92

ک

viral freak

New member
بچه ها من بیوشیمی پاسالار و ژنتیک نجات مهدیه ندارممممم

چیکار کنممم:sadsmiley:

ROJO

New member
واااا وایرال حالا کی گفته حتمأ پاسالار بخون! این همه کتاب خوب هس واسه بیوشیمی...

b.nafas

New member
سلام بچه ها من ارشد انگل می خوام شرکت کنم ..ویروس هم باید یخونم ..می خواستم یه کتاب بهم معرفی کنین که تغریبا خلاصه باشه و زیاد سنگین نباشه چون ضریب بالایی نداره واسه ما ..مرسی

shima21

New member
سلام taldikممنون از راهنماییت نه من که برا رتبه 1 نمیخوام بخونم فقط دوست دارم ویروس قبول بشم ولی اگه هم رتبه خوب بیارم ناراحت نمیشم!!!! بنابراین میخوام همه تلاشمو بکنم که مثل کارشناسی پشیمون نشم ممنووووووووووون از راهنماییت

بالا