صفحه 1 از 24 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 234

موضوع: شیوه صحیح مطالعه برای آزمون ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

مدیر بخش

شیوه صحیح مطالعه برای آزمون ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

sanapezeshki.com
    دوستان گرامی ای که در کنکور بهداشت پذیرفته شدند و دوستانی که در این زمینه تجربیات مفیدی دارن, لطفا تو این قسمت اطلاعاتتون را با بقیه به اشتراک بگذارید.
    سپاسگزار
    ویرایش توسط rawy : 08-29-2013 در ساعت 06:22 PM

کاربر فعال
    من میخوام راجع به تجربیات قبولیم واشتباهاتی که داشتم که باعث بهتر قبول نشم بهتون بگم... بشرط گوش شنواااااااااااااااااااا
    ویرایش توسط rawy : 08-29-2013 در ساعت 06:21 PM

کاربر فعال
    ببینین فکر کنین یه عااااااااالمه ظرف بعد از یه مهمونی مفصل براتون مونده و مامانتون میگه هرچقدر بهتر و سریعتر و تعداد بیشتری ظرف بشوری پول تو جیبی بیشتری بهت میدم... شماها چیکار میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربر فعال
    بهرحال ظاهرا کار ساده ایه ولی واسه همین کار ساده هم برنامه ریزی لازمه....
    اول باید دیگ و قابلمه های بزرگو که خییییییلی بزرگ و کثیفن و شستننشون سخته رو گذاشت خیس بخورن... بعد کاسه ها و بشقابا و قاشق چنگالا رو جدا میکنین....
    بایدم مراقب باشیم که یه وقت نشکنن که امتیازمون کم شه و زحمتمون هدر بره...
    باور کنین کنکور هم دقییییقا همینه...

کاربر فعال
    ببینین... توی کنکور زبان و آمار حکم دیگ و قابلمه گنده ها رو دارن که باید بزاریم حساااااااااااااااااابی خیس بخورن.... نمیشه یهو بهشون حمله کرد و اصرار داشت درجا تمیز شن.... یعنی چی؟؟؟؟؟
    یعنی از الان همین اول کاری آآآآروم آآآآآآآروم زبان و آمارو شروع کنین به خوندن ... فعلا اصلا کاری با درسای حفظی نداشته باشین... این حرفا هم که میگن از هر درسی دوس داری شروع کن رو بزارین کنار... همین دوس دارم ها دوستمو بدبخخخخخخخخت کرد.. چون از مارنات خوشش میومد همش مارنات اونم رورشاخ!!!!! میخوند و فیست و کری ضعیف موند و قبول نشد....
    ویرایش توسط rawy : 08-29-2013 در ساعت 05:43 PM

کاربر فعال
    البته خودم این کارا رو نکردماااااااا ... همون اول رفتم سراغ کالات چون خیییییییییلی دوسش داشتم ... مطمئنا اگر از همون تابستون روزی نیم ساعت یا 45دقیقه زبان میخوندمو آمار هم روزی یه مبحث کوچیک کار میکردم مطمئنا الان انستیتو بودم

کاربر فعال
    بچه ها اگه نمره علمی بالا باشه اما انتخاب رشته درست نباشه قبول نمیشیم..مثلا اگه فقط تهران انتخاب کنی شانس قبولیت میاد پایین حتی با نمره علمی بالا..
    شکسته های دلت را به بازار خدا ببر
    خدا خود بهای شکسته دلان است
    پس وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای نا امیدی نیست

کاربر فعال
    اگر میخواین واسه علوم بخونین من نمیتونم نظر بدم چون خودم ازش متنفففففففففرم... دوستام این همه تو علوم درس خوندن و هیچ نتیجه بخصوصی نگرفتن....
    ولی اگر قصدتون بهداشته بعد از یه مدت که قلق زبان و آمار دستتون اومد برین سراغ دیس ها و بشقاب ها که خییییییییییلی حساس و شکستنین یعنی؟؟؟؟؟ کاپلان و فیست و کری
    اینا رو هرجور دوس دارین براش برنامه ریزی کنین موازی یا تک به تک... برای خوندن اینا یه برنامه دارم اگر وااااااااقعا عملی کنین تندتند میتونین مرور کنین...

کاربر فعال
    زبان و آمار پی ساختمان کنکوره ... کاپلان و فیست و کری و....دیوار ها و پنجره ها و مارنات و کودک زینت و نمای اون....

- - - Updated - - -

من همه رو بجز زاهدان انتخاب کرده بودم.. حتی بقیه الله
    ویرایش توسط rawy : 08-29-2013 در ساعت 05:44 PM

کاربر فعال
    ببین وقتاتو برای کنکور 4 قسمت کن
    1: زبان و آمار هرروز.. حتی شده نیم ساعت
    2: نگاه سرسری و کلی به مثلا فصل 3 فیست
    3: خوندن جدی و واقعی همرا با پرسش و پاسخ فصل 2 فیست که دیروز فقط نگاه کردی
    4: مرور فصل 1 فیست گه پریروز نگاه سرسری و دیروز خوندن مفصل و الان مرور کلی...

صفحه 1 از 24 12311 ... آخرینآخرین