مقالات چاپ شده خود در مجلات،كنفرانس ها،كنگره ها و همايش ها رو اينجا بيان كنيد

شفيع

New member
سلام بچها كارهاي پژوهشي خودتونو اينجا بيان كنيد.
تازه ترين مقاله من در دومين كنگره بين المللي ارتقا سلامت زنان در دانشگاه علوم پزشكي اروميه مورد پذيرش قرار گرفت.
قبلا هم كه چهار تا مقاله در دومين همايش ملي روانشناسي داشتم وهمچنين دوتا مقاله يكي در دانشگاه خوراسگان اصفهان و يكي ديگم در دانشگاه اصول بهداشتي وابسته به دانشگاه علوم پزشكي مشهد ويرايش قبل از پذيرش گرفته.و كارهاي ديگم داشتم كه حوصله و حال ندارم بگم والا
:riz513:

simin69

New member
سلام

منم دوتا مقاله پذیرفته شده در 14 همایش آموزش پزشکی داشتم

hamidehjoon

New member
سلام
من یه مقاله توهمایش امنیت وخانواده دارم که درمورداعتیادبوده
دوتامقاله هم توی مجلات علمی پژوهشی چاپ کردم
دوتاهم دردست انجامه

hamidehjoon

New member
سلام بچها كارهاي پژوهشي خودتونو اينجا بيان كنيد.
تازه ترين مقاله من در دومين كنگره بين المللي ارتقا سلامت زنان در دانشگاه علوم پزشكي اروميه مورد پذيرش قرار گرفت.
قبلا هم كه چهار تا مقاله در دومين همايش ملي روانشناسي داشتم وهمچنين دوتا مقاله يكي در دانشگاه خوراسگان اصفهان و يكي ديگم در دانشگاه اصول بهداشتي وابسته به دانشگاه علوم پزشكي مشهد ويرايش قبل از پذيرش گرفته.و كارهاي ديگم داشتم كه حوصله و حال ندارم بگم والا
:riz513:

سلام
حال وحوصله ندارم بگم باروانشناس بودن پارادوکس داره
چطوری میخای یه بیمارocdرو درمان کنی یا با بیمارای اسکیزوفرنیای پارانویید مصاحبه کنی روانشناس بودن شرط اولش حوصله داشتنه درهمه حال
من اینوبه تجربه فهمیدم وقتی بیمارام که addict بودن بهم میگفتن خانم روانشناس خداصبرتون بده هرروزبایدباادمایی مثل ما سروکله بزنید
پس درست وحسابی باحوصله مقاله هاتوبگولطفا

varia

Well-known member
سلام دوستان. منم از این به بعد مقالات کنگره و احیانا چاپیمو اینجا میارم.

varia

Well-known member
دکتر جان، در چه زمینه ای تابحال مقاله داشتید؟

من در مورد گلیکوپروتئینهای شیر،آفلاتوکسین mوb،سوماتیک سلهای شیر، ورم پستان و تاحدودی مامایی دامپزشکی کار کردم و همچنانم که میکنم!

Hamidvet

New member
من در مورد گلیکوپروتئینهای شیر،آفلاتوکسین mوb،سوماتیک سلهای شیر، ورم پستان و تاحدودی مامایی دامپزشکی کار کردم و همچنانم که میکنم!

موفق باشید ؛ خوشحالم با دکتر فعالی مثل شما همکارم :28:

varia

Well-known member
بهنگام سازی کنترل ورم پستان استافیلوکوکوس ائرئوس و استرپتوکوکوس آگالاکتیه در صنعت شیر _ کنگره ورم پستان گاوهای شیری تبریز (بعنوان سخنرانی)

بهار.م

New member
من خیلی دلم میخواد مقاله بنویسم اما نمیدونم از کجا شروع کنم میشه کمکم کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شفيع

New member
این هم جدیدترین اکسپتم هست از ترکیه:
Congratulations, your abstract Factor analysis and standardization of death
anxiety questionnaire has been accepted for presentation at World Conference

447937420841

New member
درود!

ی مقاله بین المللی تو کنفرانس Biostec داشتم در مورد بررسی تومورهای سرطانی با استفاده از روش گراف به گراف شبکه های عصبی
ی مقاله کنفرانس تو مالزی در مورد بررسی و آنالیز شبکه های میکرو اسمارت گرید با استفاده از روش بهینه سازی الگوریتم Bee Cloney با بهره گیری از شیکه های مدل سازی شده
ی مقاله در خصوص طراحی الگوریتم پیش اماده سازی BioInspired and NeuroImplinetها در بیماران قطع نخاعی که تازگی برای پذیرش فرستادم Elsilvier

447937420841

New member
من خیلی دلم میخواد مقاله بنویسم اما نمیدونم از کجا شروع کنم میشه کمکم کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اتفاقا جدیدا میخوام رو بحث مربوط به بهینه سازی نوروسانیس با یکی از روش الگوریتمی پرندگان و یا کلونی موچگان کار کنم.مینا خانوم میتونه کمک کنه در خصوص کارش.نمیدونم بچه های اتاق عمل چی پاس میکنن اگر با مباحث ژنتیکی و یا علوم اعصاب آشنایی دارین و میخواین کار کنیم پیغام خصوصی بدین

مهلا1991

New member
دوستانی که مقاله دارن
لطفا درباره ی شروع به کاره یه مقاله توضیح بدید
از کجا باید شروع کرد؟
مراحل کلیش چیه؟

شفيع

New member
جدیدترین مقاله من تحت عنوان:
اثربخشی درمان شناختی بک در کاهش افسردگی و افزایش عزت نفس زنان مطلقه میانسال

در همایش کاربردهای علوم شناختی در شرایط پر تنش
به عنوان نویسنده مسئول پذیرش گرفته البته بصورت پوستر که انشالله 15 ابان مهمون دانشگاه بهشتی هستم کسی از بهشتی هست!

konjkave

New member
خدا قبول کنه مام دو تا مقاله دادیم که یکیش دو هفته پیش در مجله طب مکمل دانشگاه اراک چاپ شد.یکیشم در حال طی کردن روند چاپ.
عنوان اونی که چاپ شده اینه:
اثرات ضد دردی و ضد التهابی عصاره هیدروالکلی گیاه بابونه بر موش های سوری نر نژاد NMRI:smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:
بالا