مطالعه گروهي دكتراي روانشناسي باليني

شفيع

New member
سلام دوستان روانشناس گرامي كه قصد شركتدر ازمون دكتري رو دارن در اين تاپيك منابع و متون مورد مطالعه رو به اشتراك بگزارن و به هم در مورد اين ازمون مشورت بدن.

safoora

New member
چقدر خوب

منم قصد داشتم یه همچین تاپیکی درست کنم

البته من برای سال بعد یعنی 93 قصد دارم شرکت کنم

safoora

New member
شما برای امسال قصد دارید شرکت کنید؟

من خیلی مشکلات دارم که باید کم کم حل کنم بعد بخونم برای دکترا

امسال ازمایشی شرکت میکنم

شفيع

New member
شما برای امسال قصد دارید شرکت کنید؟

من خیلی مشکلات دارم که باید کم کم حل کنم بعد بخونم برای دکترا

امسال ازمایشی شرکت میکنم
بله امسال قصد شركت دارم البتهاگه زبان رو بتونم قبول شم.
زبان مرداد ماه رو 38 شدم الان به 45 حداقل نياز دارم

baroon90

New member
سلام دوستان خوبین؟منم قصدشرکت درآزمون93رودارم صفوراجان باوجودمشکلات بازم بیاسربزن

yazdan

New member
سلام
تا اطلاع ثانوی این موضوع هیچ ربطی بمن نداره اما امیدوارم این تاپیک جون بگیره چون در اینصورت ما سالهای آینده میتونیم از تجارب شما استفاده کنیم.اگه سوالی درباره آزمون دکتری داشته باشم میتونم بپرسم؟

baroon90

New member
سلام
تا اطلاع ثانوی این موضوع هیچ ربطی بمن نداره اما امیدوارم این تاپیک جون بگیره چون در اینصورت ما سالهای آینده میتونیم از تجارب شما استفاده کنیم.اگه سوالی درباره آزمون دکتری داشته باشم میتونم بپرسم؟

سلام اقا یزدان خوبین؟بله میتونین بپرسین اگه جوابشو اطلاع داشته باشم دریغ نمیکنم

شفيع

New member
سلام دوستان.خوبید؟حتی کسی هم نباشه خودم برای خودم برنامه ریزی میکنم و میخونم.
اول از درس اسیب شناسی روانی شروع میکنیم:
پس کتاب خلاصه روانپزشکی ترجمه رضاعی جلد 2:
من فصل اختلالات شخصیت رو انتخاب کردم.این فصل رو دو روز براش وقت میذارم.

baroon90

New member
سلام شفیع
منم از ازمونا شروع میکنم البته چون فصل امتحاناتمه من پراکنده میخونم , امکان داره امروز ازمونا بخونم و مثلا فردا مصاحبه بخونم اما یه فصل یا مبحث رو تمام میکنم و بعد میرم سراغ مبحث بعدی
امروزtat از مارنات و فردا اجرای TAT و تفسیرش

شفيع

New member
سلام شفیع
منم از ازمونا شروع میکنم البته چون فصل امتحاناتمه من پراکنده میخونم , امکان داره امروز ازمونا بخونم و مثلا فردا مصاحبه بخونم اما یه فصل یا مبحث رو تمام میکنم و بعد میرم سراغ مبحث بعدی
امروزtat از مارنات و فردا اجرای TAT و تفسیرش

سلام بارون خوبی.
باشه خوبه.خب ازمون تی ای تی و رورشاخ و سی ای تی و امثال اینا هم جزو منابع دکترا هستن اینارو هم بخون .تو یه امتیازی که داری اینه که الان بخونی میتونی برای امتحانات پایان ترمت باشه و هم برای آزمون دکترا..برنامتو دقیقا تو تاپیک برنامه ریزی بنویس و شبا بیا گزارش بده .

baroon90

New member
سلام اقا شفیع خوبین؟من نصفtatرو خوندم و امروز نصف دیگه و اجرای تستو انجام میدم شما چکار کردین؟

بالا