قبولی های ارشد مهندسی بهداشت محیط

AWWA

New member

سلام
به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم.....واقعا خوشحالم که نتیجه تلاشها و زحماتتون رو دیدین. امیدوارم خیلی زود توی همین سایت خبر قبولی دکتراتون رو بخونیم.

لطفا توی این تاپیک هر مطلبی که برای قبولی داوطلبای سال 94 به ذهنتون میرسه رو بگین.
- برنامه ریزیتون چطور بود؟
- از کی شروع کردین؟
- وسط راه پیش اومد که خسته یا ناامید بشین؟
- تنهایی مطالعه کردین یا گروهی؟
- درصدها و رتبه هاتون؟
- کلا هر تجربه مفیدی دارین اینجا بذارین تا بقیه هم در موفقیت و خوشحالی شما شریک باشن

بازم تبریک میگم و ممنونم

آخرین ویرایش:

diamond

New member

سلام
به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم.....واقعا خوشحالم که نتیجه تلاشها و زحماتتون رو دیدین. امیدوارم خیلی زود توی همین سایت خبر قبولی دکتراتون رو بخونیم.

لطفا توی این تاپیک هر مطلبی که برای قبولی داوطلبای سال 93 به ذهنتون میرسه رو بگین.
- برنامه ریزیتون چطور بود؟
- از کی شروع کردین؟
- وسط راه پیش اومد که خسته یا ناامید بشین؟
- تنهایی مطالعه کردین یا گروهی؟
- درصدها و رتبه هاتون؟
- کلا هر تجربه مفیدی دارین اینجا بذارین تا بقیه هم در موفقیت و خوشحالی شما شریک باشن

بازم تبریک میگم و ممنونم

سلام.ممنون
به نظر من اول بايد رفرنسهاتون را كامل كنيد و نمونه سوالات چند سال قبل رو داشته باشيد و آنها را با جواب تشريحي نكته به نكته بخونيد تا سطح سوالات دستتون بياد. هر كتابي كه ميخونيد و ميبينيد كه مطلبي سوال كنكور بوده علامت بزنيد. مثلا اگه كتاب هندبوك را بخونيد شايد اول حجم زياد كتاب شما را وحشت زده بكنه و مطالب مديريتي كتاب اعصابتون را به هم بريزه ولي وقتي كه سوالات سالهاي پيش را بخونيد ميبينيد كه با دو سه بار دور كردن كتاب ميشه حداقل 60 درصد را بزنيد!!هميشه دور اول و دوم وقت گير هستند ولي
مطالب را هر چه بيشتر دور كنيد خيلي براتون راحت تر ميشه و ديگه براتون خسته كننده نميشه!! طوري برنامه بريزيد كه روزي چند كتاب متفاوت را بخونيد كه ذهنتون خسته نشه. مثلا 3 ساعت يك كتاب و بعد كتاب ديگه و يا صفحه اي برنامه بريزيد- هر چه زودتر شروع كنيد بهتره - من چون كارمند بودم بايد زودتر شروع ميكردم كه برسم همه را بخونم . البته متكف را نخوندم و فاضلاب فقط ززولي رو خوندم و به نظرم پايين ترين درصدم باشه ولي هندبوك و جرمي كولز و كليات سالواتو را خونم.حل ترمرين زياد برا دروس فرموله خيلي خوبه. وسط راه خسته شديد فكر كنيد داريد مسابقه ماراتون ميديد و بايد تا زمان امتحان همين طور ادامه بديد كه برنده باشيد:a2d3: اگه وايستيد عقب خواهيد موند!!! - تنها مطالعه كردم. البته كسي را هم نمشناختم كه برا ارشد واقعا بخونه.
تهيه رفرنسهاي درست وپشتكار و تلاش و مرور بيشتر حروف اول را ميزنه و بالاتر از همه توكل به خدا و اينكه تلاشتون نتيجه خواهد داد. اگه متوسط درصدهاتون از 50 بالا باشه ميتونيد قبول بشيد.البته امسال فكر كنم سطح نمرات پايين بود.
اميدوارم كه حرفهام براتون مفيد باشه.به اميد موفقيت براي شما و بهترين آرزوها.......

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AWWA

arshad246

New member
سلام امیدوارم که سر وقت بیام و بنونم کمکی کرده باشم به دوستان عزیز

arshad246

New member

لطف میکنین........ برنامه ریزی شما چطور بود؟ بیشتر چه کتابایی رو خوندین؟
سلام
منم حرفای دوستمون دایاموند رو تایید میکنم
در مورد خوندن خودم بگم چون من سال 90 خیلی خوب خوندم،ینی روزی 8ساعت رو مفید خوندم عما چون فک میکردم خدمت با ارشد رفتن فرق ندار برای همین خیلی جدی نگرفتم و با اختلاف جزیی رد شدم عما سال 92 همون ها ی نود رو فقط مرور کردم عما چن باره و روزی 4 ساغت مفید خوندم
کتابای تست خانیران و کتابای ززولی رو خوندم + سینا دوبرادران (به خانیران تکیه نکنید چون طراح های سوال فک کنم باش لج شدن خخخخخخخخخخ و کتاب خانیران هیدرولیک کاردانی به کارشناسی خانیران رو بخونید چون دارین بیشتر هیدرولیک سوال میدن)همچنین های سنا رو خریدم عما متاسفانه چون وقتم کم بود و نمیخاستم تا چن باره مطالب رو دوره نکردم چیزی دیگه نخونم برای همین نتونستم سراغشون برم.دوستان که استفاده کرده بودن میگفتن که خوب بودن برای کنکورمون
زبانتون رو هم خوب خوب بخونید که زبان واقعا موثره
ایشالا موفق باشید و پیروز
به این تاپیک هم سر بزنید
http://olumpezeshki.ir/thread10137.html

آخرین ویرایش:

AWWA

New member
سلام
منم حرفای دوستمون دایاموند رو تایید میکنم
در مورد خوندن خودم بگم چون من سال 90 خیلی خوب خوندم،ینی روزی 8ساعت رو مفید خوندم عما چون فک میکردم خدمت با ارشد رفتن فرق ندار برای همین خیلی جدی نگرفتم و با اختلاف جزیی رد شدم عما سال 92 همون ها ی نود رو فقط مرور کردم عما چن باره و روزی 4 ساغت مفید خوندم
کتابای تست خانیران و کتابای ززولی رو خوندم + سینا دوبرادران (به خانیران تکیه نکنید چون طراح های سوال فک کنم باش لج شدن خخخخخخخخخخ و کتاب خانیران هیدرولیک کاردانی به کارشناسی خانیران رو بخونید چون دارین بیشتر هیدرولیک سوال میدن)همچنین های سنا رو خریدم عما متاسفانه چون وقتم کم بود و نمیخاستم تا چن باره مطالب رو دوره نکردم چیزی دیگه نخونم برای همین نتونستم سراغشون برم.دوستان که استفاده کرده بودن میگفتن که خوب بودن برای کنکورمون
زبانتون رو هم خوب خوب بخونید که زبان واقعا موثره
ایشالا موفق باشید و پیروز
به این تاپیک هم سر بزنید
http://olumpezeshki.ir/thread10137.html

مرسی برای راهنماییاتون.
مثل اینکه لینکی که گذاشتین باز نمیشه....تاپیکش حذف شده؟

ghayourdoost

New member
با سلام خدمت دوستان عزیز.بنده ترم آخر مهندسی بهداشت محیط هستم.میخاستم بدونم من روزی 4 ساعت میخونم البته کاراموزی هم میرم.اگه تموم شه کار اموزی روزی 6-7ساعت میخونم ایشالا.فقط میخاستم بدونم زبان چی بخونم؟و واس قبولی تو تهران باید زبانو چن درصد بزنم؟؟؟مرسی از راهنماییهاتون بچه ها.فقط سریع جواب بدین لطفا.من منتظرم.با تشکککککر:rose:

AWWA

New member
با سلام خدمت دوستان عزیز.بنده ترم آخر مهندسی بهداشت محیط هستم.میخاستم بدونم من روزی 4 ساعت میخونم البته کاراموزی هم میرم.اگه تموم شه کار اموزی روزی 6-7ساعت میخونم ایشالا.فقط میخاستم بدونم زبان چی بخونم؟و واس قبولی تو تهران باید زبانو چن درصد بزنم؟؟؟مرسی از راهنماییهاتون بچه ها.فقط سریع جواب بدین لطفا.من منتظرم.با تشکککککر:rose:

سلام
برای زبان، کتاب لزگی و 504 خیلی خوبه. اگه وقت اضافی داشتین تافلم خوبه. تا جایی که من میدونم باید بین 40 تا 70 درصد حداقل بزنیم.

tanaom

New member
سلام من نیازمند درصد ها و نمره افرادی هستم که تهران قبول شدن. می شه لطفا کسایی که تهران 92 قبول شدن کارنامه هاشونا روی سایت بگذارند. ممنون

tanaom

New member
سلام، می شه بچه هایی که ارشد 92 تهران، اصفهان، یزد، شهرکرد، قم، کاشان، اهواز، ایران، شهید بهشتی و تربیت مدرس آوردن درصد، رتبه، نمره یا میانگین درصد هاشونا بذارند؟ راسی روزی چند ساعت درس می خوندید؟

امین18

New member
درصداتونو نمیگید ؟خودم قبول شم درصدامو میگم واسه همتون
:tonguesmiley:

starp

New member
با سلام و عرض ادب
یه سوال داشتم لطفا سریع جواب بدین (خواهشا)
آینده شغلی رشته بهداشت محیط بهتره یا بهداشت حرفه ایی؟؟؟؟؟؟ و در چه جاهایی مشغول بکار میشین؟؟؟؟؟؟
و قبولی توی کدوم راحتتره؟؟؟
من هنوز ثبت نام نکردم لطفا سریع راهنمایی کنید
باتشکر

AWWA

New member
با سلام و عرض ادب
یه سوال داشتم لطفا سریع جواب بدین (خواهشا)
آینده شغلی رشته بهداشت محیط بهتره یا بهداشت حرفه ایی؟؟؟؟؟؟ و در چه جاهایی مشغول بکار میشین؟؟؟؟؟؟
و قبولی توی کدوم راحتتره؟؟؟
من هنوز ثبت نام نکردم لطفا سریع راهنمایی کنید
باتشکر

سلام استارپ جان...ببخش من تازه پستت رو دیدم و برا جواب دادن شاید دیر باشه. تا جایی که من میدونم از لحاظ استخدام توی سازمانهای دولتی چندان فرقی ندارن. ولی برای مشغول شدن تو جاهایی مثل کارخانه ها حرفه ای بهتره. بستگی به این داره چطور کاری مد نظرت باشه. این قضیه شرکتهای خود اظهاری و خودکنترلی که پیش اومده شاید باعث بشه خود اشتغالی تو مهندسی بهداشت محیطم بیشتر بشه.

محیط84

New member
سلام ممنون از اطلاعات خوبی که گذاشتید نحوه برنامه ریزی خوندن درسهاتون چطور بوده؟

بالا