مطالعه گروهی آزمون Msrt

cnidaria_cnida19

New member
کسی پایه هست تا 29 شهریور با هم بخونیم؟ از فردا شروع کنیم

از تافل کیت شروع میکنیم چون تمام قبول شده ها روش تاکید میکنند.

فلش گرامر تافل + مرور لغات ضروری تافل + لغاتی که من براتون ایمیل خواهم زد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

شفيع

New member
کسی پایه هست تا 29 شهریور با هم بخونیم؟ از فردا شروع کنیم

اره من پايه هستم.از چي شروع كنيم؟

- - - Updated - - -

فلش گرامر تافل + مرور لغات ضروری تافل + لغاتی که من براتون ایمیل خواهم زد.

من ميگم روزي 1 ساعت لسنينگ و يك ساعت هم لغات رو بخونيم.

mehsad

New member
سلام به همه دوستان
من هم با هاتون همراهم. بچه ها کی ایمیل می زنه؟
بیاین شیر کنیم فایلامونو که قویتر بشیم واسه این ازمون. کی پایه س ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahsa.

cnidaria_cnida19

New member
بچه ها فردا از کتاب تافل کیت شروع میکنیم.بخش اول لسینینگه. بعد آخروقت هر کی بیا گزارش بده.اگه زبانتون سطحش پایینه از 4 ساعت شروع کنید. روزی حداقل 1.5 یاعت باید لسینینگ تو برنامه باشه. اگه لغات ضروری تافل و گرامرش رو قبلا خوندین کارتون راحته و بیشتر رو ریدینگ باید کار شه.چون مشکل اصلی کمبود وقته

من یه فایل قراره برام ایمیل شه که دوستهام تو تضمینی اونو خوندن و رتبه 70 به بالا اوردن به محض اینه فرستادن در اختیارتون میذارم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

شفيع

New member
منم منتظر فايلتم دوست گرامي.
من يك الي يك و نيم ساعت به لسنينگ و يك ساعت به لغات ضروري هر روز اختصاص ميدم.كم نيست؟

Hamidvet

New member
منم منتظر فايلتم دوست گرامي.
من يك الي يك و نيم ساعت به لسنينگ و يك ساعت به لغات ضروري هر روز اختصاص ميدم.كم نيست؟

شما مگه طی روز درس دیگه هم میخونین که انقد کم زبان میخونید؟! ...

aaram

New member
برای منم دعا کنید قبول بشم آزمون MHLE رو تا مجبور نشم از دوباره شروع کنم.....:rolleyessmileyanim:

با آرزوی موفقیت برای همتون.....

mehsad

New member
سلام دوستان
والا منم همینطورم روزی 1-2 ساعت. با اینکه چیز دیگه هم نمی خونم
منتظر لینکهاتون هستیم. امیدوارم همگی موفق باشید

rahele.t

New member
سلام دوستان
امیدوارم همتون موفق بشین. میشه راهنماییم کنین واسه تقویت لیسنینگ از چه منابعی استفاده کنم؟ نمیخوام این آزمونو شرکت کنم. میخوام زبانمو تقویت کنم.

cnidaria_cnida19

New member
بچه ها یکی دو ساعت به نظرم کمه به مرور ساعتهامونو زیاد میکنیم اگه کیت رو شروع کردید امشب گزارشهاتون رو بنویسید.50 تا لسینینگ درفصل اوله.دقیقا مشابه لسینینگهای ازمون

Hamidvet

New member
سلام دوستان
امیدوارم همتون موفق بشین. میشه راهنماییم کنین واسه تقویت لیسنینگ از چه منابعی استفاده کنم؟ نمیخوام این آزمونو شرکت کنم. میخوام زبانمو تقویت کنم.

بچه ها که کتاب TOEFL Kit رو پیشنهاد میکنند کلا برای آزمون حالا چه بخش لیسنینگش چه بخش های دیگش ...
ولی شما میتونید از سایتهایی امثال Betteratenglish.com و ESLPod.com هم که پادکست هایی راجع موضوعات مختلف دارند فایل های mp3 اونارو هم دانلود کنید و گوش فرادهید! :smiliess (3):
سایتی مثل EnglishTest.net هم برای شبیه سازی آزمون های انگلیسی است و میتونید خودتونو اونجا امتحان کنید!
در کل با با یک Search میتونید کلی سایت خوب گیر بیارید ... موفق باشی دوست گلم :riz304:

شفيع

New member
بچه ها که کتاب TOEFL Kit رو پیشنهاد میکنند کلا برای آزمون حالا چه بخش لیسنینگش چه بخش های دیگش ...
ولی شما میتونید از سایتهایی امثال Betteratenglish.com و ESLPod.com هم که پادکست هایی راجع موضوعات مختلف دارند فایل های mp3 اونارو هم دانلود کنید و گوش فرادهید! :smiliess (3):
سایتی مثل EnglishTest.net هم برای شبیه سازی آزمون های انگلیسی است و میتونید خودتونو اونجا امتحان کنید!
در کل با با یک Search میتونید کلی سایت خوب گیر بیارید ... موفق باشی دوست گلم :riz304:
ممنون دوست من عاليه

شفيع

New member
بچه ها یکی دو ساعت به نظرم کمه به مرور ساعتهامونو زیاد میکنیم اگه کیت رو شروع کردید امشب گزارشهاتون رو بنویسید.50 تا لسینینگ درفصل اوله.دقیقا مشابه لسینینگهای ازمون

بابا من نميدونم تافل كيت هارو كجا دانلود كردم.اينقد كتاب و فايل و زبان دانلود كردم كه گيج شدم خدايش

بالا