میشه آزمون Msrt رو پشت سر هم شرکت کرد؟؟؟

cnidaria_cnida19

New member
[SIZE=4]شفیع جون شرکت کن.منم شرکت میکنم.کی گفته نمیتونی.کسایی رو میشناسم که 5 بار پشت سر هم شرکت کردن البته انشا اله ما این بار نمره بیاریم.بیا با هم بخونیم .راستی یکی از دوستهام 70 گرفته بهم گفت تافل کیت و گرامر دایجست خونده بعلاوه یه پی دی اف که قراره برام ایمیل کنه به محض اینکه بهم فرستاد در اختیارتون میذارم[/SIZE]

mehsad

New member
درود بر شما دوستان عزیز
نه میتونید شرکت کنید بچه ها. من خودم پرسیدم ایرادی نداره.
بیاین با هم بخونیم. فقط میگم نکنه یه ازمون اسون بدن بعدیو سخت؟
نکنه این شهریوریه سخت تر از مرداد باشه؟ به خدا دیگه اعصاب ندارماااا
این گرامر دایجست چیه؟ کسی پی دی افشو داره؟ منم پایه م به منم بگید با هم میخونیم. منم هر چی گیر اوردم باهاتون شیر می کنم. موفق باشیم همگی.
[SIZE=4]شفیع جون شرکت کن.منم شرکت میکنم.کی گفته نمیتونی.کسایی رو میشناسم که 5 بار پشت سر هم شرکت کردن البته انشا اله ما این بار نمره بیاریم.بیا با هم بخونیم .راستی یکی از دوستهام 70 گرفته بهم گفت تافل کیت و گرامر دایجست خونده بعلاوه یه پی دی اف که قراره برام ایمیل کنه به محض اینکه بهم فرستاد در اختیارتون میذارم[/SIZE]

Hamidvet

New member

منم هستم ها برای منم بفرستید... :rolleyessmileyanim:

شفيع

New member

جدي؟ميشه شركت كرد؟مطمئني؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه ميشه من رزرو كردم جا.مطمئني؟؟؟؟؟

شفيع

New member
درود بر شما دوستان عزیز
نه میتونید شرکت کنید بچه ها. من خودم پرسیدم ایرادی نداره.
بیاین با هم بخونیم. فقط میگم نکنه یه ازمون اسون بدن بعدیو سخت؟
نکنه این شهریوریه سخت تر از مرداد باشه؟ به خدا دیگه اعصاب ندارماااا
این گرامر دایجست چیه؟ کسی پی دی افشو داره؟ منم پایه م به منم بگید با هم میخونیم. منم هر چی گیر اوردم باهاتون شیر می کنم. موفق باشیم همگی.
مطمئني ميشه شركت كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟راست ميگي ها اگه نميشد كه ميگفتن نميشه.پس ميشه واسه همين هم جاي رزروم حذف نشده

Hamidvet

New member
آره ديگه اگه نميشد خب سيستم هوشمنده و ميگفت چون قوبل نشدي نميتوني درسته؟

آرررره دیگه والا، اگه اینجوریه پس خیلی خوووبه ولی من باید همون اولی رو قبول بشم؛ چون بعدش همه تمرکزم رو باید بذارم روی درس، مقاله و پایان نامه ....

شفيع

New member
آرررره دیگه والا، اگه اینجوریه پس خیلی خوووبه ولی من باید همون اولی رو قبول بشم؛ چون بعدش همه تمرکزم رو باید بذارم روی درس، مقاله و پایان نامه ....

حميداينو نيگا كن مفهمومش چيه؟
آزمون MSRT دارای 100 سوال میباشد که به ترتیب 30 سوال شنیداری 30 سوال گرامر و 40 سوال درک مطلب می باشد آزمون فوق بصورت تستی میباشد و نمره منفی ندارد ولی اگر به یک سوال دوبار پاسخ داده شود نمره منفی حساب میشود آزمون MSRT هرماه برگزار میشود و محدودیت ثبت نام ندارد . اعتبار مدرك MSRTاز تاريخ برگزاري آزمون به مدت دو سال مي باشد.
وزارت علوم تحقیقات و فناوری?<>?ورود به سايت

- - - Updated - - -

آزمون MSRT دارای 100 سوال میباشد که به ترتیب 30 سوال شنیداری 30 سوال گرامر و 40 سوال درک مطلب می باشد آزمون فوق بصورت تستی میباشد و نمره منفی ندارد ولی اگر به یک سوال دوبار پاسخ داده شود نمره منفی حساب میشود آزمون MSRT هرماه برگزار میشود و محدودیت ثبت نام ندارد . اعتبار مدرك MSRTاز تاريخ برگزاري آزمون به مدت دو سال مي باشد.
http://msrt-exam.msrt.ir/loginpage.rose

- - - Updated - - -

http://msrt-exam.msrt.ir/loginpage.rose

نوتر

New member
برای اطلاع بیشتر از پشت سر هم شرکت کردن با مسئول تهران تماس بگیرید!!== عین جمله ای که مسئول تبریز بم گفت.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

شفيع

New member
نوتر مگه نميشه دوبار پشت سر هم شركت كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من اين جمله رو از رو سايتش برداشتم:
آزمون msrt دارای 100 سوال میباشد که به ترتیب 30 سوال شنیداری 30 سوال گرامر و 40 سوال درک مطلب می باشد آزمون فوق بصورت تستی میباشد و نمره منفی ندارد ولی اگر به یک سوال دوبار پاسخ داده شود نمره منفی حساب میشود آزمون msrt هرماه برگزار میشود و محدودیت ثبت نام ندارد . اعتبار مدرك msrtاز تاريخ برگزاري آزمون به مدت دو سال مي باشد.

نوتر

New member
نوتر مگه نميشه دوبار پشت سر هم شركت كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من اين جمله رو از رو سايتش برداشتم:
وزارت علوم تحقیقات و فناوری�<>�ورود به سايت

والا خودشون صریحا نگفتن ولی تو قسمت سوالات متداول آزمون msrt گفتن نمیشه. ولی من به مسئول تبریز زنگیدم اول گفت میشه همه میان شرکت میکنن. ولی بعد که گفتم جدی میگی دیگه، گفت هااا پس با مسئول کل امتحانات یعنی مسئول حوزه تهران تماس بگیر که تا حالا تماس نگرفتم. چون دیگه mhle ثبت نام کردم دیگه شهریور رو نمیرم.

Hamidvet

New member
والا خودشون صریحا نگفتن ولی تو قسمت سوالات متداول آزمون msrt گفتن نمیشه. ولی من به مسئول تبریز زنگیدم اول گفت میشه همه میان شرکت میکنن. ولی بعد که گفتم جدی میگی دیگه، گفت هااا پس با مسئول کل امتحانات یعنی مسئول حوزه تهران تماس بگیر که تا حالا تماس نگرفتم. چون دیگه mhle ثبت نام کردم دیگه شهریور رو نمیرم.

ای خدا معلوم نیست کاراشون چطوریه ..... :shocked:

cnidaria_cnida19

New member
دوستای من 5 بار پشت سرهم شرکت کردن مسئول محترم اشتباه متوجه شدند.شمام بهتره بجای این همه فکروخیال زود رزرو کنین تا ظرفیت شهرت پر نشده.من دفعه پیش افتادم ارومیه جونم درومد تو جاده.شبش 2 ساعت خوابیدم.بخدا از بیخوابی 43 شدم وگرنه قبول بودم.در ضمن گرامر دایجست یه کتاب عالی هستش که گرامر رودر سطح پیشرفته توضیح داده و تو کلاسهای تضمینی اونو پیشنهاد میکنند.من 6 تومن گرفتم.

cnidaria_cnida19

New member
من به خاطر این ازمون زبان کلی از برنامه هام عقب افتادم.چه میدونستم عاقبتم اینجوری میشه وگرنه کلی وقت تلف کردم تو زندگی مینشستم زبان میخوندم الانم راحت درسای دکترارو میخوندم . حیف کردم.تازه دفاع هم نکردم. فکر کنم من تا مرگ هی ازمون کنکور بدم هی استرس امتحان بکشم .کی قراره از این همه درس خوندن و زحمت استفاده کنم خودمم موندم.گاها به سرم میزنه قید همه چی رو بزنم. ولی مگه ما بیچاره ها چند تا حق انتخاب داریم .چاره ای نیست تا 29 شهریور دوباره میریم قرنطینه برا زبان.خدا به دادمون برسه من دیگه کشش ندارم.

نوتر

New member
من به خاطر این ازمون زبان کلی از برنامه هام عقب افتادم.چه میدونستم عاقبتم اینجوری میشه وگرنه کلی وقت تلف کردم تو زندگی مینشستم زبان میخوندم الانم راحت درسای دکترارو میخوندم . حیف کردم.تازه دفاع هم نکردم. فکر کنم من تا مرگ هی ازمون کنکور بدم هی استرس امتحان بکشم .کی قراره از این همه درس خوندن و زحمت استفاده کنم خودمم موندم.گاها به سرم میزنه قید همه چی رو بزنم. ولی مگه ما بیچاره ها چند تا حق انتخاب داریم .چاره ای نیست تا 29 شهریور دوباره میریم قرنطینه برا زبان.خدا به دادمون برسه من دیگه کشش ندارم.

دوستای من 5 بار پشت سرهم شرکت کردن مسئول محترم اشتباه متوجه شدند.شمام بهتره بجای این همه فکروخیال زود رزرو کنین تا ظرفیت شهرت پر نشده.من دفعه پیش افتادم ارومیه جونم درومد تو جاده.شبش 2 ساعت خوابیدم.بخدا از بیخوابی 43 شدم وگرنه قبول بودم.در ضمن گرامر دایجست یه کتاب عالی هستش که گرامر رودر سطح پیشرفته توضیح داده و تو کلاسهای تضمینی اونو پیشنهاد میکنند.من 6 تومن گرفتم.

سلام دوست خوبم خدا قوت. در مورد مسئله شرکت مجدد باید خدمتون بگم مسئله شرکت کردن یه طرفه مسئله تایید کارنامه یه طرف.

راستی شمام مشکل منو دارید. یعنی هم استرس دفاع هم درسای دکترا.

منم دفعه قبل چون حوزه تبریز پر بود ارومیه رفته بودم. دوست خوبم حوزه ارومیه خیلی بهتر از جاهای دیگست. بلند گوهاش بسیار بسیار واضحتر از تبریز و تهرانه( اینو یقینا خودتونم متوجه شدین ). دیدید تو ام اچ ال ایی چگونه پخش میشد؟؟؟ خوب بود ولی ضعیفتر از بلند گوهای ام اس آر تی ارومیه بود. من دفعه پیش ام اس آر تی ارمیه رو قبول شدم. ولی قبول دارم بی خواب موندن باعث افت بازده میشه. ایشالاه شهریور رو میارید.

mehsad

New member
منم همینجورم به خدا
همه ش در حال امتحان دادن. اگه بدونی چقدر ازمون دادم و امتحان!
منم اگه زودتر به فکر بودم حالا اینجوری نمی شد. دم ازمون دکترا حالا هنوز زبان ندادم. چه خاکی تو سرم کنم حالا؟
به قول تو استرس بکشم، تو یه شهر دیگه هم بیفتیم. خب معلومه دیگه. اخه چرا این وزارت بهداشت اینجوری میکنه. اعصابم خورد شده. اخه از 31 مرداد تا 30 ابان 3 ماه فاصله س
یعنی اگه کسی نتونه 31 مرداد رو بده نمیتونه دکترا شرکت کنه؟ ای بابا این چه وضعیه. :smiliess (7):

نوتر

New member
دوستان خوبم اون مشکل شماها نیست صرفا که در حال امتحان دادنیم. همه ی ما در استرس هستیم یعنی نه استرس خالص کنکور! یه استرس و کلافگی مزمن تو روح و جسم هممون افتاده. یعنی شما تنها نیستید و همگی سال سختی رو پشت سر گذاشتیم. من ازتون میخوام بجای یادآوری روزای تلخ بهتره تو این 75 روز باقیمانده بهمدیگه روحیه بدیم. اگه هم موافق باشید تاپیکی باز میکنیم و اونجا تا روز 16 آبان به همدیگه قوت قلب میدیم.

mehsad

New member
سلام دوست خوبم خدا قوت. در مورد مسئله شرکت مجدد باید خدمتون بگم مسئله شرکت کردن یه طرفه مسئله تایید کارنامه یه طرف.

راستی شمام مشکل منو دارید. یعنی هم استرس دفاع هم درسای دکترا.

منم دفعه قبل چون حوزه تبریز پر بود ارومیه رفته بودم. دوست خوبم حوزه ارومیه خیلی بهتر از جاهای دیگست. بلند گوهاش بسیار بسیار واضحتر از تبریز و تهرانه( اینو یقینا خودتونم متوجه شدین ). دیدید تو ام اچ ال ایی چگونه پخش میشد؟؟؟ خوب بود ولی ضعیفتر از بلند گوهای ام اس آر تی ارومیه بود. من دفعه پیش ام اس آر تی ارمیه رو قبول شدم. ولی قبول دارم بی خواب موندن باعث افت بازده میشه. ایشالاه شهریور رو میارید.

نوتر جان شما که mhle دادید واسه چی باز ازمون میدی هی؟
انگار msrt هم شرکت کردیو میگی قبولیو اوردی. پس چرا به جا خوندن دکترا هی ازمون زبان میدی؟ والا به خدا حوصله داریا. درسته نمره بالا خوبه اما الان تا دکترا وقت نیست که.
من که نه زبانمو دادم و نه واسه دکترا خوندم. اصلا بد جوری ضد حال خوردم از دست این بی برنامه گیهای این وزارت خونه ها:smiliess (2):

بالا