منابع مورد نیاز برای آزمون Msrt

parvizp

New member
واسه رفرنس می تونید از کتاب longman و kitاستفاده کنید. معمولا سخت ترین بخش بخش شنیداری هست اگه بتونید نصف نمره رو بیارید کارتون خیلی راحت میشه واسه ثبت نام حداقل به ۴۵ از ۱۰۰ نیاز دارین

شفيع

New member
كتاب چي بخونيم براي ام اس ار تي؟
يه منبع خوب و رون معرفي كنيد ممنون

mehsad

New member
سلام
بچه ها کسی لینک دانلود بخش لیستنینگ کیت رو داره؟ یا سایر بخش هاشو؟ اگه دارید لطفا بزارید
مرسی

aaram

New member
سلام
بچه ها کسی لینک دانلود بخش لیستنینگ کیت رو داره؟ یا سایر بخش هاشو؟ اگه دارید لطفا بزارید
مرسی

بخش لیسنینگ رو ندارم اما سایر بخش هاشو فکر کنم داشته باشم لینکشو نگاه میکنم میگم.....لیسنینگشو از سی دی که به همرا کتابشه خوندم
پی دی اف بخش های دیگه رو دارم اگر خواستین بگین براتون با میل بفرستم....

mehsad

New member
درود بر شما
خیلی ممنون میشم اگر واسم بفرستید. ایمیلمو واستون فرستادم.
نمی دونم تمرکزمو رو چی بزارم رو لیستنینگ یا گرامر و ساختار یا درک مطلب؟
اگر راهنمایی دیگه ای دارید در مورد این ازمون خیلی ممنون میشم
منابع msrt با mhle یکیه؟
بخش لیسنینگ رو ندارم اما سایر بخش هاشو فکر کنم داشته باشم لینکشو نگاه میکنم میگم.....لیسنینگشو از سی دی که به همرا کتابشه خوندم
پی دی اف بخش های دیگه رو دارم اگر خواستین بگین براتون با میل بفرستم....

aaram

New member
درود بر شما
خیلی ممنون میشم اگر واسم بفرستید. ایمیلمو واستون فرستادم.
نمی دونم تمرکزمو رو چی بزارم رو لیستنینگ یا گرامر و ساختار یا درک مطلب؟
اگر راهنمایی دیگه ای دارید در مورد این ازمون خیلی ممنون میشم
منابع msrt با mhle یکیه؟

خواهش میکنم چشم حتما....
منکه گفتم کتاب کیت خوندم اما اندفعه اصلا از کیت سوال نداده بودن البته سوالاش خییلی راحت تر از کیت بود اما مثل اینکه دفعه های قبل اینجور نبوده...حالا طبق همون کیت رو بخونید باز از کجا معلوم که دفعه بعد دوباره پشیمون بشن و مثل کیت سوال بدن!کتاب لانگ من خوبه...
خوب هرچی نمره زبان بالاتر باشه توی مصاحبه دکترا تاثیرش بیشتره....اما خوب لغات رو که خوب بلد باشین بهتره اندفعه کلی از سوالاش سینونیم بود....
امدیوارم موفق باشین

mehsad

New member
از لطف و راهنماییتون خیلی ممنونم
والا چی بگم. وزارت بهداشته دیگه! کاراش قابل پیش بینی نیست. هر چند ازمون وزارت علوم هم دست کمی نداره. کلا فرصت خوندن کمه و نگران ازمون دکترا هم هستم. امیدوارم شما هم موفق باشید.
خواهش میکنم چشم حتما....
منکه گفتم کتاب کیت خوندم اما اندفعه اصلا از کیت سوال نداده بودن البته سوالاش خییلی راحت تر از کیت بود اما مثل اینکه دفعه های قبل اینجور نبوده...حالا طبق همون کیت رو بخونید باز از کجا معلوم که دفعه بعد دوباره پشیمون بشن و مثل کیت سوال بدن!کتاب لانگ من خوبه...
خوب هرچی نمره زبان بالاتر باشه توی مصاحبه دکترا تاثیرش بیشتره....اما خوب لغات رو که خوب بلد باشین بهتره اندفعه کلی از سوالاش سینونیم بود....
امدیوارم موفق باشین

mehsad

New member
آقا یکی درست و حسابی بیاد بگه از الان چی شروع کنیم واسه خوندن.
لغت؟
گرامر و ساختار؟
درک مطلب؟
لیستنینگ؟
اخه هر کی یه چیزی نصفه نیمه نوشته. به جا اینهمه پست یه راهنمای دلسوز بیاد بگه 4 تا رفرنس که تو این وقت کم جواب بده و دل همه رو شاد کنه . والاااااا
منتظریم. ما چند تا جوون رو راهنمایی کنید:riz304:

mehsad

New member

aaram

New member
آقا یکی درست و حسابی بیاد بگه از الان چی شروع کنیم واسه خوندن.
لغت؟
گرامر و ساختار؟
درک مطلب؟
لیستنینگ؟
اخه هر کی یه چیزی نصفه نیمه نوشته. به جا اینهمه پست یه راهنمای دلسوز بیاد بگه 4 تا رفرنس که تو این وقت کم جواب بده و دل همه رو شاد کنه . والاااااا
منتظریم. ما چند تا جوون رو راهنمایی کنید:riz304:

مهساد جان شما همه رو تمرین کن ضرر که نمیکنی....منکه حالا فعلا نمیدونم قبولم یا نه اما اینایی که میگم رو بخون اگر وقت داری: کیت،پیپر تست لانگ من،لغات ضروری تافل،تست های زبان کنکورهای کارشناسی ارشد.....میتونی کتاب های رضازاده رو هم بخونی برای هر بخشی که کتاب جداگانه کوچیک داره....لیسنیگ جدا،لغات جدا و همینطور گرامر و ریدینگ.....

Hamidvet

New member
مهساد جان شما همه رو تمرین کن ضرر که نمیکنی....منکه حالا فعلا نمیدونم قبولم یا نه اما اینایی که میگم رو بخون اگر وقت داری: کیت،پیپر تست لانگ من،لغات ضروری تافل،تست های زبان کنکورهای کارشناسی ارشد.....میتونی کتاب های رضازاده رو هم بخونی برای هر بخشی که کتاب جداگانه کوچیک داره....لیسنیگ جدا،لغات جدا و همینطور گرامر و ریدینگ.....

من از شماها درس بگیرم که سال دیگه کنکور دارم همین امسال قال قضیه زبان رو بکنم!!! .... والللللللا

aaram

New member
من از شماها درس بگیرم که سال دیگه کنکور دارم همین امسال قال قضیه زبان رو بکنم!!! .... والللللللا

انشالله....آره زودتر امتحان بدین که مثل من نشید!از یه طرف پایان نامه از یه ظرف آزمون زبان از یه طرفم کنکور دکترا ...:rolleyessmileyanim:

maryasen

New member
به نظر من بری از همه این چیزا خلاصی.
من دوستم نمره 69 گرفت از MCHE یه هم از فرهیختگان بهم نشون داد که آزمون به آزمون بروز میشه که نمی دونم فقط مال بچه های کلاسای حضوریشونه یا همه می توونن بخرن. یه زنگ بزن .
من فعلا علی الحساب جلسه توجیهیشونو رفتم .
دیدم اینا با برگزار کردن 80 دوره MHLE خوب کار ما رو راحت کردن چه کاریه تو این بی وقتی استرس بدیم به خودمون من احتمالا از پاییز می رم اگه خواستی msg بده بهت می گم چه جوری بود. یا خودت جلسه توجیهی رو برو

آخرین ویرایش توسط مدیر:

شفيع

New member
تاپ ناچ چرا؟؟؟ نیاز نباشه فک کنم

- - - Updated - - -

تاپ ناچ چرا؟؟؟ نیاز نباشه فک کنم

لسنينگش البته كتاب ساميت هاش.من ديشب توفل تست،توفل پرپيشن كيت وادونس استيپ و لانگمن پرپيشن كورس فور ده توفل تست آوديو فايلز رو دانلود كردم.اينا خوبن فك كنم.

Hamidvet

New member
لسنينگش البته كتاب ساميت هاش.من ديشب توفل تست،توفل پرپيشن كيت وادونس استيپ و لانگمن پرپيشن كورس فور ده توفل تست آوديو فايلز رو دانلود كردم.اينا خوبن فك كنم.

تافل کیت لیسنینگش رو از کجا گیر آوردی؟! به منم بده شفیع جان ...

shayeste12

New member
با سلام
از کسایی که در مورد منابع آزمون mche اطلاع دارن خواهش می کنم دقیق منابع رو برا هر بخش به طور جداگانه ( ریدینگ ، لیسینینگ ، لغات و ...) بگن علاوه بر تافل و504 و لزگی
مرسی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ferantic
بالا