مطالعه گروهی درس زیست جانوری (برای رشته فیزیولوژی و علوم جانوری)

delnavaz

New member
با سلام خدمت همه دوستان

از دوستانی که مایل به شرکت در مطالعه گروهی زیست جانوری که یکی از موارد امتحانی در فیزیولوژی پزشکی و موارد امتحانی اکثر گرایش های زیست شناسی است

اعلام امادگی کنند و یک برنامه بسیار خوب بریزیم و این درس رو اهسته بخونیم چون درسی نیست که تمرکز زیادی بخواد و در طول این مدت اروم و هماهنگ میشه بر تمام فصولش مسلط شد و یکی از درس هایی است که درصد بالایی رو میتونه به خودش اختصاص بده

و از 4 جلد کتاب جانورشناسی طلعت حبیبی شروع میکنیم

دوستان اگر نظری انتقادی پیشنهادی هم دارن خواهش میکنم اعلام کنند و کمکی به ما کرده باشند

با تشکر فراوان

:riz304:

koosha

New member
سلام دلنواز جون.منم هستم.شما برای جانوری چه رفرنسایی رو میخونید؟کتابای طلعت حبیبی خوبه؟اول کتاب حبیبی نوشته صحت مطالب این کتاب به عهده مولفه.
منظورش چیه؟یعنی غلط علمی توی کتاب وجو داره؟؟؟؟

delnavaz

New member
سلام دلنواز جون.منم هستم.شما برای جانوری چه رفرنسایی رو میخونید؟کتابای طلعت حبیبی خوبه؟اول کتاب حبیبی نوشته صحت مطالب این کتاب به عهده مولفه.
منظورش چیه؟یعنی غلط علمی توی کتاب وجو داره؟؟؟؟

سلام عزیزمم ... من فصل دوم و فصل سوم از جلد اول رو خوندم چون مطلب برا سال های خیلی پیش نوشته شده بعضی از واژه ها و اصطلاحات قدیمی هست و یک مقدار پراکندگی مطلب هم درش هست
من کتابی به غیر از این رو نخوندم
اما چون تو رفرنس جانوری برا رشته فیزیولوژی و زیست شناسی گرایش علوم جانوری وزارت علوم ، این رفرنس معرفی شده برا همین گفتم اینو بخونیم اما مسلما یک کتابی که بتونه مطالب و سرفصلای این کتاب رو همپوشانی کنه کنارش بخونیم خیلی بهتره

saharandishe

New member
سلام،من هم کتابهای طلعت حبیبی روگرفتم وتعریف زیادی ازش شنیدم،البته من یه زیست جانوری دانلودکردم،که به صورت خیلی خلاصه مباحث روگفته واول اونهارومیخونم،
ومنم مدتهاست دنبال یک کتاب تست برای زیست جانوری کیگردم،آیاشماکتاب تست باپاسخ های تشریحی میشناسین؟لطفامعرفی کنیتادبه یک اتفاق نظربرسیم.

saharandishe

New member
الان دقیقایادم نیست ازکجاولی اگه سرچ کنید زیست جانوری میتونیدپیداش کنید.

sepid71

New member
سلام چ تاپیک خوبی ! بجز این کتاب دیگه برا زیست چی میخونید ؟
کتاب بهتری نیست؟
یعنی این بهتریت گزینه است؟

mahjabin70

New member
سلام دوستان عیدتون مبارک منابع فیزیولوژی چیه؟ بی زحمت اگه کسی میدونه بگه

بالا