چرا هيچ كسي در مورد رشته به اين مهمي حرفي نداره بزنه

25RR

New member
سلام من حرفه اي ام ولي كمتر ديدم هم رشته داشته باشم تو يك سال گذشته اينجا. خلاصه من هستم

hurrem sultan

New member
اگه منظورت بهداشت حرفه ای باشه اطلاعی ندارم ولی سم شناسی مطمئنم وقت تلف کردنه

koray77

New member
خوبه بریم معتاد بشیم بعد جنازمونو تو جوب پبدا کنن بعد مسئولای بهشت زهرا و بهزیستی سر نخواستنمون دعواشون بشه بعد آخرش غذای موشا بشیم؟ پس از هیچی بهتره
آقا اجازه ما انشامون تموم شد.

25RR

New member
بچه هاي بهداشت حرفه اي ؟بياين يكم تبادل اطلاعات كنيم.......آخه ما تعدادمون خبليييييييي كمه

noorolhoda

New member
هیچ رشته ای وقت تلف کردن نیست .هیچ رشته ای بد نیست اگر با علاقه در اون رشته وارد بشیم و در آن زمینه خوب کار کنیم.اینو از آقای دکتر احسانی یاد گرفتم که در هر کاری کامل باشیم.هر کاری که بر عهده میگیریم درست و با عشق انجام بدیم.

hurrem sultan

New member
هیچ رشته ای وقت تلف کردن نیست .هیچ رشته ای بد نیست اگر با علاقه در اون رشته وارد بشیم و در آن زمینه خوب کار کنیم.اینو از آقای دکتر احسانی یاد گرفتم که در هر کاری کامل باشیم.هر کاری که بر عهده میگیریم درست و با عشق انجام بدیم.

کامل باشیم؟ اول اینکه کامل بودن نشدنیه دوما وقتی یک رشته ای تو یک کشوری هنوز جانیفتاده شما چکار میتونین بکنین؟ بفکر جوونیتون هستین؟ شما چقدر میتونین برای علاقتون هزینه کنین؟ این قضیه مثل یک واکنشی میمونه که از نظر ترمودینامیکی امکان پذیره ولی از نظر سینتکی نه مثلا از نظر ترمودینامیکی انسان میتونه از دیوار رد بشه ولی اینکار یک میلیارد سال زمان میبره:riz513:

mikhak s

New member
کامل باشیم؟ اول اینکه کامل بودن نشدنیه دوما وقتی یک رشته ای تو یک کشوری هنوز جانیفتاده شما چکار میتونین بکنین؟ بفکر جوونیتون هستین؟ شما چقدر میتونین برای علاقتون هزینه کنین؟ این قضیه مثل یک واکنشی میمونه که از نظر ترمودینامیکی امکان پذیره ولی از نظر سینتکی نه مثلا از نظر ترمودینامیکی انسان میتونه از دیوار رد بشه ولی اینکار یک میلیارد سال زمان میبره:riz513:

ظاهرا اين رشته براي شما هنوز جا نيوفتاده ، وقتي اطلاعاتت در مورد اين رشته كمه خواهشا نگو وقت تلف كردنه به علاقه ديگران توهين ميكني.

sanaz afshar

New member
سلام.من یه تازه واردم......خوشحالم از اینکه تو جمع بچه های بهداشت حرفه ای هستم:thumbsupsmileyanim:

vb2

New member
به نظر من بهداشت حرفه ای یه رشته ی خوب وجایگاه خودشو تو علوم پزشکی داره

melodi

New member
منابع ارشد ارگونومی

سلام من یک عضو جدیدم این حرف ها رو بی خیال بشید کسی منابع ارشد ارگونومی داره :smiliess (2):

shenya

New member
سلام بچه ها اولش فکر میکردم بچه های بهداشت حرفه ای انگشت شماریم ولی الان می بینم نه همچین کم تعدادم نیستیم فقط خودمونو نشون نمیدیم .

آخرین ویرایش:

saharandishe

New member
سلام بچه های حرفه ای!!!!راستش رشته خیییلی خوبی داریم پتانسیل وجای پیشرفتش زیاده دست کم نگیرینش،وبسایتwww.hseface.comمیتونه اطلاعات زیادی تواین زمینه بهتون بده،باآرزوی موفقیت هرچه بیشتراین رشته...فعلا....

aohm

New member
bacheha mishe darmorede toxicology tozih bedin?ru avarez darui tahghigh mikonan?:33:

توي بهداشت حرفه اي يه درس تخصصي هست بنام سم شناسي صنعتي كه روي آلاينده هاي شيميايي مضر در محيط كار بحث ميكنه
اما سم شناسي پزشكي كه در مقطع ارشد ارائه ميشه در فيلد پزشكي(اختصاصا داروسازي) هست و يكي از موارد موضوع بحثش هم عوارض داروييه

بالا