لطفا یکی آموزش بهداشت رو برام معرفی کنه؟

sepid71

New member
لطفا یکی آموزش بهداشت رو برام معرفی کنه؟ کسی ک ارشدشو میخونه یا خونده یا هرکسی ک اطلاعاتی داره؟
ممنون میشم:riz304:
اینجا خیلی سوت و کوره برخلاف بقیه ی رشته ها !!!! چرا ؟

mahsa.

New member
سپید جان خود کسایی که اموزش بهداشت میخونن باید اینجا رو زنده کنن که متاسفانه نمیان

mahsa.

New member
ارشد اموزش بهداشت که بیشتر باید ارتقا سلامت نامگذاری بشه تا اموزش بهداشت ........
بیشتر درمورد تئوریهای اموزش و چکونگی تاثیر برروی رفتارو گرایش افراد وتاثیر گذاری برروی انها برای انتخاب رفتارهای صحیح نه تنها بهداشتی بلکه رفتارهای مدافع سلامت در تمام ابعاد زندگی هستش با توجه به بهداشت و تندرستی خود جوامع موجود .........
بازار کارش باید تدریس در دانشگاه
پست کارشناس مسئول اموزش بهداشت در واحد های ستاد بهداشتی هستش
دیگه خیلی کارت درست باشه واحد اموزش بهداشت تو خود وزارت هم داریم .

که علاوه بر مواردی که گفتم در تهیه ی پکیج های آموزشی و نظارت بر تاثیرگذاری اونها هم دخیل

ازرشته های زیادی مثل بهداشت عمومی و پرستاری و هوشبری و...علوم اجتماعی هم میشه برای ارشدش شرکت کرد.

mahsa.

New member
سپید نمیدونم بچه ها خیلی کم سر میزنن
شما خودت کی میخوای ارشد بدی؟
اموزش بهداشت میدی؟

sepid71

New member
سپید نمیدونم بچه ها خیلی کم سر میزنن
شما خودت کی میخوای ارشد بدی؟
اموزش بهداشت میدی؟

اصن نمیدونم.اومدنم باینجا برااین بود ک کمک بگیرم.اخه من اصن هیچکی رو ندارم بهم راهنمایی منه ... اینک چی بخونم چطور بخونم از کی بخونم و ........
من 94 ارشد دارم

sepid71

New member
قبلا خیلی تغذیه رو دوس داشتم البته اطلاعات زیادی ازش نداشتم ... ولی بعد ک حرفای تغذیه ای هایی ک امسال ارشد دادنو خوندم ناامید شدم.چون اونا 4 سال خونده بودن اتقد از سختیو بازار کار بد و اینا حرف میزدن من ک 4 سال هوشبری خوندم دیگه چی بگم !!!!!!!! برا همین تقریبا منصرف شدم از تغذیه .....

- - - Updated - - -

کاش هوشبریم ارشد داشت.....:sad::sad::sad:

mahsa.

New member
من درمورد بازار کارش نمیتونم چیزی بگم چون شهرهای کوچیک راحت تر شغل پیدا میکنی تا شهرهای بزرگ که اشباع شده
اما دروسش بار فلسفی داره قبل از انتخاب یه نگا به کتاب جامعه شناسیش بنداز

sepid71

New member
مرسی مهسا ...آره بنظر منم دروسش یکم ... جامعه شناسیو روانشاسی و ...!!!

لطفا کس دیگری چیزی میدونه بگه >>>>>>

فاطما

New member
مرسی مهسا ...آره بنظر منم دروسش یکم ... جامعه شناسیو روانشاسی و ...!!!

لطفا کس دیگری چیزی میدونه بگه >>>>>>
سلام من امسال می خوام برای ارشد آموزش بهداشت کنکور بدم تجربه ای ندارم اما به نظرمن باید به رشته ای علاقه داشته باشی تا توی اون رشته بتونی موفق بشی . امیدوارم تصمیم درست بگیری

الناز2

New member
سلام هرچند توضیحات مهسا جون کامل بود ولی منم یه چیزایی بگم:
هدف اصلی آموزش بهداشت تغییر رفتار در زمینه رفتارهای ناسالم بهداشتی هست که ما بیشتر با مدل های تغییر رفتار که خودش برگرفته از روانشناسی هستش کار می کنیم کسی که با علاقه وارد این رشته بشه می تونه قدم های بزرگی برای ارتقاء سلامت برداره...

naseh

New member
سلام هرچند توضیحات مهسا جون کامل بود ولی منم یه چیزایی بگم:
هدف اصلی آموزش بهداشت تغییر رفتار در زمینه رفتارهای ناسالم بهداشتی هست که ما بیشتر با مدل های تغییر رفتار که خودش برگرفته از روانشناسی هستش کار می کنیم کسی که با علاقه وارد این رشته بشه می تونه قدم های بزرگی برای ارتقاء سلامت برداره...

بنظرمن هر کی که میخادآموزش بهداشت بخونه باید با شناخت خوب وبعد باعلاقه وارد بشه
متاسفانه من بدلیل اینکه رشته کارشناسیم علوم اجتماعی بودش،از آموزش بهداشت زیاد شناخت نداشتم تا اینکه یک ترم گذشت
بعد متوجه شدم که مباحث آموزش بهداشت بیشتر تئوریهای است که در قالب مدل برای پژوهش در ابعاد مختلف برای پیشگیری و تغییر رفتاربه سمت سلامتی مثبت هستش.
در کل خوراک آموزش بهداشت تحقیق و پژوهشهای کاربردیه و به دوستانی هم که میخواند برای مقطع ارشدآموزش بهداشت بخونند توصیه میکنم در مورد این رشته پرس و جو و با شناخت و علاقه وارد بشوند،
چون یکی از همکلاسی های ما این ترم بدلیل بی علاقه گی انصراف داد

بالا