جناب آدمين لطفا در انتخاب مديران دقت فرماييد.

شفيع

New member
با عرض سلام .
جناب آدمين لطفا در انتخاب مديران محترم بخش ها و تالارها دقت فرماييد.متاسفانه من چن روز قبل بدون اطلاع قبلي توسط يكي از مديران محترم در چت باكس بن شدم.
من اصلا مشكلي با بن شدن ندارم و ادعايي ندارم در صورتيكه كار خلافي انجام داده باشم بن نشوم.اما مديران محترم بايد دقت كنن كه بغض و كينه و مشكلات في مابين را در سايت بروز ندهند.
من به ادعاي خانم آ67 كار خلافي انجام داده بودم كه قسم به ذات پاك خدا ازش بي خبرم اما ايشان ادعاي اين را دارند.لذا حرف بنده اين مي باشد كه اگر كار خلافي صورت گرفته در ابتداي امر به بنده اخطار دهيد در صورتيكه تكرار شد بن نماييد.كاربران ديگري در سايت وجود دارند كه ميتوان از آنان در مورد سابقه ارسال عكس و مطالب بنده پرسيد.من مطمئنم كه مديرانيكه انتخاب ميشوند نه از روي شايستگي مي باشد.لذا ب نظر بنده كه بعضي از مديران محترم كه ادعاي پاسخ ندادن به كاربران را دارند وهمچنين بقيه و كل مديران محترم رو دوباره تجديد نظري بفرماييد.من اطمينان دارم كه بغض و كينه و حسادت جاي رفاقت را نميگيرد.من دست دوستي به طرف تمام عزيزان دراز ميكنم و اميدورام كه تنفر در دل هيچ يك از ما در اين ماه مبارك وجود نداشته باشد.طاعات و عبادات تمام شما عزيزان قبول درگاه حق
.

گفتم چقدر راه است از کینه تا کدورت

گفتا تفاوت راه از پشت تا به صورت

گفتم بزن مثالی تا راه را بجویم

گفتا نِگر به مِرآت با اندکی بصیرت

گفتم روان هر کس آییینه درون است

گفتا نِهُفته نقشی اندر ضمیر دورت

گفتم که صاف و پاک است آیینه درونم

گفتا زهی سعادت از پاکی ضمیرت

گفتم اگر غباری برآیینه نشیند

گفتا کدورت این است بزدای با مهارت

گفتم به پشت مرآت باشد اگر خراشی

گفتا که زخم کینه همراست تا به گورت

گفتم که کینه توزی کردم به نوجوانی

گفتا که وقت باقی است هان کوش در کهولت

گفتم ز پرتو نور آیینه خوش نماید

گفتا که صاف چون دل بی کینه و کدورت

TUMS

Well-known member
بهتر بود ب ادمین میگفتید
و تاپیک باز نمیگردید
و اگر یک مدیر با شما بدرفتاری کرد دلیل ندارد در مدیریت بقییه بازنگری شود
در ضمن و در انتها با این حرف شفیع هم موافقم که قبل از بن کردن هر کسی تا سه مرتبه اخطار دهید در صورت نادیده گرفتن پ.خ دهید بعد بن کنید
البته بنده با بن کردن اصلآ موافق نیستم مگر خیلی ضروری باشد
امضا ایمونو .. . .

- - - Updated - - -

بهتر بود ب ادمین میگفتید
و تاپیک باز نمیگردید
در ضمن و در انتها با این حرف شفیع هم موافقم که قبل از بن کردن هر کسی تا سه مرتبه اخطار دهید در صورت نادیده گرفتن پ.خ دهید بعد بن کنید
امضا ایمونو .. . .

شفيع

New member
بهتر بود ب ادمین میگفتید
و تاپیک باز نمیگردید
امضا ایمونو .. . .

- - - Updated - - -

بهتر بود ب ادمین میگفتید
و تاپیک باز نمیگردید
امضا ایمونو .. . .

ايمونو جان منم حرفم همينه.خب ادمين كه جواب نميده.در خصوص قسمتي كه گفتي يك نفر ناراحتت كنه بقيه... . اين درسته اما منظورم در گزينش هست بايد دقت بشه.بنظرم خيلي از مديران واقعا نبايد مدير بشن اگه ديشب در چت باكس بودي متوجه بغض و كينه اينا ميشدي.

am-ml

New member
من در این مورد نظری ندارم ولی پیشنهاد می کنم بن کردن رو فقط ادمین بتونن انجام بدن و مدیران در حکم یک گزارش دهنده باشن (با دلیل)

یه چیز دیگه که برای من سواله این هست که مگه مدیران میتونن قسمتی غیر از بخش خودشون رو نظارت کنن ؟ من فکر می کردم قسمت هایی که مدیر خاصی ندارن مثل همین چت باکس فقط در اختیار ادمین هست و مدیران ارشد.

شفيع

New member
من در این مورد نظری ندارم ولی پیشنهاد می کنم بن کردن رو فقط ادمین بتونن انجام بدن و مدیران در حکم یک گزارش دهنده باشن (با دلیل)

یه چیز دیگه که برای من سواله این هست که مگه مدیران میتونن قسمتی غیر از بخش خودشون رو نظارت کنن ؟ من فکر می کردم قسمت هایی که مدیر خاصی ندارن مثل همین چت باکس فقط در اختیار ادمین هست و مدیران ارشد.

دقيقا باهاتون موافقم اينجوري از سليقه ايي بودنم خارج ميشه.

faranak.p

New member

حفیقتا اینی ک شما میگین کار ناظم سایته نه مدیر سا یت
مدیر باید همونجور ک اختیار بن داره جنبه هم داشته باشه
این نظر من بود :-d

faranak.p

New member
خواستم موضوع جدید نزنم همینجا پست میزارم
چرا بعضی گروها مدیر نداره!!
فکر کنم مدیر داشته باشه کمی فعال ش

آخرین ویرایش:
بالا