کتاب زیست سلولی ملکولی

eosinophil

New member
سلام بچه ها. بچه ها کتاب زیست مجید مهدوی بهتره یا چکیده لودیش ؟ کسی هست که این کتابها رو خونده باشه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

immuno92-93

New member
سلام من مهدوی رو خوندم کتاب خوبیه به نظرم ولی کافی نیست و چکیده لودیش رو من ترجمه ی دکتر فرج اللهی رو داشتم که اصلا به نظرم جالب نبود بچه ها لودیشو ترجمه ی کس دیگه ای رو داشتن که مثل اینکه راضی بودن که البته اسم مترجمشو فراموش کردم.راستی دوست من نقوی رو خونده بود و خودش که خیلی راضی بود ظاهرا.موفق باشین.

eosinophil

New member
بچه ها خیلی ممنونم از همه تون. من مرحوم نقوی رو خوندم ی خیلی خوبیه ولی به نظرم کامل نبود.

آخرین ویرایش:

omid9030

New member
فکر کنم لودیش ترجمه عباس بهادر خوب باشه
راستش من این کتاب رو ندیدم اما بزرگان رشته ژنتیک این مترجم رو بهم معرفی کردن
حالا سوال اینجاست میشه لودیش رو کامل خوند واز پس ش بر اومد ؟
یعنی میتوان تو ماههای اخر جمع اش کرد ؟

M@RY@M

New member
من مهدوی رو خوندم.کتابش عالیه.خیلی خوب و واضح همه چیز رو توضیح داده.البته زیست خالصی(فقط زیست مولکولی)رو گرفتم که روی مولکولی بیشترکارکنم.البته فعلا شروعش نکردم.

eosinophil

New member
ممنون. من کتاب چکیده لودیش رو میخواستم بخونم.لودیش اصلی که خیلی زیاده.چکیده اش حدودا 400صفحه اس.
فکر کنم لودیش ترجمه عباس بهادر خوب باشه
راستش من این کتاب رو ندیدم اما بزرگان رشته ژنتیک این مترجم رو بهم معرفی کردن
حالا سوال اینجاست میشه لودیش رو کامل خوند واز پس ش بر اومد ؟
یعنی میتوان تو ماههای اخر جمع اش کرد ؟

- - - Updated - - -

با مهدوی سوالای بهداشت رو میشه جواب داد؟
من مهدوی رو خوندم.کتابش عالیه.خیلی خوب و واضح همه چیز رو توضیح داده.البته زیست خالصی(فقط زیست مولکولی)رو گرفتم که روی مولکولی بیشترکارکنم.البته فعلا شروعش نکردم.

M@RY@M

New member
این کتاب تقریبا تمام سوالات زیست رشته منو که پوشش میده.شاید باورتون نشه ولی گاهی فکرمیکنم ازاین کتاب سوال طرح میکنن.منم اولش که میخواستم شروعش کنم خیلی میترسیدم که جوابگو نباشه ولی سوالای سالهای قبلو باهاش کنترل میکردم و خوشبختانه پاسخگوبود.چون کتاب مجد و صالحی به عنوان رفرنس معرفی شده واین استرس منو بالا برده بود.
انشالله که همه بتونن موفق بشن.

avenger.1992

New member
من هم خلاصه رو دارم هم مهدوی
خلاصه لودیش متن مزخرفی داره خیلی مزخرف
اما مهدوی روان و سلسیس

آلرژی

New member
ببخشید منظورتون از این کتاب کدومه؟ممکنه اسمشو دقیق بگید؟؟؟
این کتاب تقریبا تمام سوالات زیست رشته منو که پوشش میده.شاید باورتون نشه ولی گاهی فکرمیکنم ازاین کتاب سوال طرح میکنن.منم اولش که میخواستم شروعش کنم خیلی میترسیدم که جوابگو نباشه ولی سوالای سالهای قبلو باهاش کنترل میکردم و خوشبختانه پاسخگوبود.چون کتاب مجد و صالحی به عنوان رفرنس معرفی شده واین استرس منو بالا برده بود.
انشالله که همه بتونن موفق بشن.

avenger.1992

New member
اما من مدتیه خود لودیش 3 جلدی رو میخونم ..همت کنید اونو بخونید منبع لودیشههه
سوالات امسال رو نگا کنید اصلا بیوشیمی بود نه زیست

aaaa

New member
خلاصه لودیش اصلا به هیچ دردی نمی خوره اصلا یعنی نباید اصلا فکرشو هم بکنید از بس اشکال داره و متنش مزخرفه که من انداختمش کنار
کتاب مهدوی خلاصه کتاب مجد هستش و دقیقا مثل اونه ولی کتاب سلیس و روانی هستش
ای که بچه ها گفتن ناقص هست و من امسال به صورت مقطعی و کم خوندم ولی هیچ جوابی نگرفتم وارزش نداره وقتتون را رو بزارین
هر چند امسال واقعا محشر کرده بودن و همه سوالات بیو زیست را شبیه هم داده بودن

eosinophil

New member
بچه ها از همتون ممنونم.
من وقت ندارم لودیش اصلی رو بخونم به نظرتون چی بخونم؟ کتاب رسول صالحی چطوره؟؟

بالا