دوستان نظر شما اخذ مجوز تاسیس آزمایشگاه تشخیص طبی قانونمند است ؟

homai

New member
دوستان اخذ مجوز تاسیس آزمایشگاه تشخیص طبی قانونمند است ؟

آخرین ویرایش:

farzad.lab

مدیر بخش
من هم گیج شدم ... شاید باید عنوان رشتمون رو بولد کونیم . " علوم آزمایشگاهی " یعنی توی آزمایشگاه تشخیص طبی اولویت با ماست ...

اما . . .

drmajid45

New member
پی اچ دی و داروساز ازمایشگاه زده؟؟؟؟؟
منظورت از پی اچ دیه خارج رفته چیه؟؟

drmajid45

New member
تا جایی که من میدونم دکترای حرفه ای در کشور های مطرح جهان به جز امریکا و اونم در موارد محدود وجود نداره
پس ربطی به رفت و برگشت از خارج وجود نداره
ما یه استاد داریم انگل شناسه با یه نفر دیگه ازمایشگاه زده
چه جوریشو نمیدونم

konjkave

New member
خدا خیرتون بده یکی بگه منبع این اطلاعاتتون از کجاس؟ یکی از بچه ها چند وقت پیش ابلاغیه گذاشت در مورد کارشناس آزمایشگاه تشخیص طبی ولی من هر چی گشتم خودم این نامه رو پیدا نکردم.اگر منبع دقیق این مسائل مشخص باشه راحتتر میشه پیگیری کرد.:(50):

avenger.1992

New member
واقعا خیلی خنده دارههه خدایی پاتولوژیستا اینقدر ذوق تاسیس ندارن که کارشناسای رشته های غیر مرتبط دارن

drmajid45

New member
اگه منظورت من هستم
باید خدمتت عرض کنم
فقط قصد داشتم اطلاعاتی که دارم رو خدمت دوستان بدم
وگرنه راه های زیادی برای پول دراوردن بلدم
بدون اینکه بخوام با التماس زیر دست کسی کار کنم یا برم اینور اونور امضا جمع کنم
واقعا خیلی خنده دارههه خدایی پاتولوژیستا اینقدر ذوق تاسیس ندارن که کارشناسای رشته های غیر مرتبط دارن

avenger.1992

New member

متوجه نمی شوم . می شود موسس یکی باشد مسئول فنی دیگری توی داروخانه دیده ام به آزمایشگاه هم سرایت کرده است
خواهشمندم دوستان مشارکت کنند قانون اخذ مجوز تاسیس آزمایشگاه تشخیص طبی را بگذارند

ببیند حق موسس داریم
و حق مسول فنی
موسس هر کدوم از زیر شاخه های کارشناسی علوم آز میتونن باشن
مسول فنی شامل اینا میشه:دکترا آزمایشگاه-پاتولوژیست-متخصص آزمایشگاه(یه سری phd ها بودن که الان دیگه منقرض شدن 2 سال آموزش دیدن بعد phd)
*نکته:اگه موسس phd داشته باشه میتونه مسول فنی بخش خودش رو قبول کنه
*پاتولوژی و متخصص و دکترا علوم آز هم حق تاسیس هم مسول فنی دارند اما سایر زیر شاخه ها فقط حق تاسیس دارند..یعنی باید یه مسول فنی استخدام کنن.....

avenger.1992

New member
اگه منظورت من هستم
باید خدمتت عرض کنم
فقط قصد داشتم اطلاعاتی که دارم رو خدمت دوستان بدم
وگرنه راه های زیادی برای پول دراوردن بلدم
بدون اینکه بخوام با التماس زیر دست کسی کار کنم یا برم اینور اونور امضا جمع کنم
دوست گرامی اول بپرس منظورم شما بود یا نه بعد توضیح بده به طریقه ی پول در آوردنت

mj1919

New member
از دوستان می خوام، هدف از ادامه ی این تاپیک رو معرفی، اطلاع رسانی و کمک به دوستان قرار بدهند، نه درگیری و پیش کشیدن بحثهای ناراحت کننده،
با تشکر

drmajid45

New member
ادامه نمیدم ...

از دوستان می خوام، هدف از ادامه ی این تاپیک رو معرفی، اطلاع رسانی و کمک به دوستان قرار بدهند، نه درگیری و پیش کشیدن بحثهای ناراحت کننده،
با تشکر

آخرین ویرایش:

mj1919

New member
دکتر ببخشید
ولی ادم زورش میاد یه عده جوجه تازه رفتن دانشگاه فرق و کتابو نمیدونن میان چیزی میپرونن

دکتر مجید عزیز
این ادبیات واقعا دوست داشتنی نیست، بهتره با این شیوه ادامه ندیم،

مطمئنا میشه یکجوری بهتر این بحث ادامه پیدا کنه

konjkave

New member
هر کی اینجا مطلبی رو میگه منبعش رو هم بگه تو سایت وزارت بهداشت اصلا مطالب مفیدی پیدا نمیشه:65d6a5d6s:

alireza-j

New member
با سلام و احترام
آقاتشکر و قدردانی می کنم . دوست من

منبع این بخشنامه ، یااساسنامه از کجا است . وزارتخانه است ؟

قابلتون رو نداشت دوست عزیز. راستش من این فایل رو ۱ سالی‌ هست دانلود کردم، حقیقتش فراموش کردم دقیقا از کجا گرفتمش. ولی‌ خوب همه چیز رو واضح توضیح داده جای شکی‌ در صحتش بعید میدونم باشه. واقعاً ببخشید

بالا