گپ و گفت خودمونی بچه های ژنتیک

حسان

Well-known member
سلام به همه بچه های گل ژنتیک

یه تاپیک برای این که بیاییم توش... حالو احوال بپرسیم.. ازشادی هاو خستگی هامون بگیم..

کلا از هر چی خواستیم حرف بزنیم غیر درس

این جوری تاپیک های علمیمون هم منسجم ترو مرتب تر میشه...

:auizz3ffy9vla57584x:smilies-azardl (113:auizz3ffy9vla57584x

mandy

New member
بچه ها شما به غیر از درس فعالیت دیگه ای هم می کنید مثلا ورزشی؟ ک ل ا س ی؟ سرگرمی؟

mahnam

New member
بچه ها شما به غیر از درس فعالیت دیگه ای هم می کنید مثلا ورزشی؟ ک ل ا س ی؟ سرگرمی؟

بله عزیزم ...
چرا که نه ؟؟!!!
ما هم نیاز به سرگرمی داریم خووووو ...
نیکه من اینقد درس می خونم باید یه ذره استراحتم داشته باشم خوووو... :tonguesmiley:

parvaneh.g

New member
داریم؟آیا تفریح داریم؟داریم آقااااااااااااا؟دارییییییم؟؟؟
من ورزش می کنم.سالن می رم.با اجازه سنگ نوردی.

_30min_

New member
منم باشگاه سوارکاری میرفتم میرفتم که دیگه برم واسه مسابقات ولی به خاطر ژنتیک ولش کردم چون وقت زیادی ازم میگرفت سالهای پیش نیز در میانه مسابقات هندبال به دلیل برخورد با امتحانات نهایی دبیرستال از مسابقه برگشتم سالها سالها پیش در دبستان در مسابقات تکواندو به دلیل ترس مادر خانمی که نکنه دستم یا پام بشکنه اونم ول کردم
کلا علاقم به کارای ورزشی بیشتر از درسه ولی وجدانه اجازه نمیده درس رو ول کنم البته وجدانه+مادرخانمی

mandy

New member
چه باحاااااااااااااااااااللللللللللللللللللللللللللللللللللل
داریم؟آیا تفریح داریم؟داریم آقااااااااااااا؟دارییییییم؟؟؟
من ورزش می کنم.سالن می رم.با اجازه سنگ نوردی.

mandy

New member
منم باشگاه سوارکاری میرفتم میرفتم که دیگه برم واسه مسابقات ولی به خاطر ژنتیک ولش کردم چون وقت زیادی ازم میگرفت سالهای پیش نیز در میانه مسابقات هندبال به دلیل برخورد با امتحانات نهایی دبیرستال از مسابقه برگشتم سالها سالها پیش در دبستان در مسابقات تکواندو به دلیل ترس مادر خانمی که نکنه دستم یا پام بشکنه اونم ول کردم
کلا علاقم به کارای ورزشی بیشتر از درسه ولی وجدانه اجازه نمیده درس رو ول کنم البته وجدانه+مادرخانمی
وااااااااااااااااااایییییییییییییییییییی چه بد شد که ول کردی اما در کنارش تفریحی می تونی ادامه بدی بهتر از ول کردنشه

mahnam

New member

واااای سوارکاری !
من عاشقشم ...
شما اهل کجایی 30min جان ؟؟
من یه روزی بالاخره سوارکاری رو یاد می گیرم ...
اتفاقا منم به خاطر امتحانای سال سوم و ... کونگ فورو بی خیال شدم در حالی که استعدادم در این زمینه خیلی خوب بود...
دوباره دانشجو که شدم یکی از دانشجوهای اونجا مدرک مربی گری داشت بهمون آموزش می داد اما ترم آخر بود که زود رفت و دیگه اون شهرم سبک توآ نداشت، منم دیگه نتونستم ادامه بدم ...
اما خیلی دوس دارم باز برم ... :sad:

MAHSABANOO

New member
اهان الان یعنی منو اینجا راه نمیدین دیگه باشه من رفتم :sad::sad::sad::sad:

بالا