بشتابید،پشتیبانان فیزیولوژی،هم اکنون نیازمندیاری پرمهر شماهستیم.....

saharandishe

New member
سلام ازهمه پیشکسوتان عزیزدرعرصه فیزیولوژی رسمادعوت میکنم ،طی عملی خداپسندانه وخیرخواهانه،به کمک دوستانی ازجمله خودم برای پیمودن این مسیرکمک رسانی نمایید،مبادامسافران این مسیردرراه بمانندوشمایارای کمک به آنان راازآنهادریغ نمایید....

منتظرراهنمایی های خوبتون هستیم:ازمنابع گرفته تانحوه درس خوندن وانتخاب محل تحصیل و....

laeya

New member
سلام دوستان فيزيولو‍‍ژي
من امسال كنكور فيزيز شركت كردم. با توجه به كنكور امسال و سال قبل اگه گايتون رو كامل بخونيد به راحتي ميتونيد 80 درصد فيزيو بزنيد.من كتاب گايتون ترجمه دكتر نياوراني رو خوندم.

saharandishe

New member
سلام دوستان فيزيولو‍‍ژي
من امسال كنكور فيزيز شركت كردم. با توجه به كنكور امسال و سال قبل اگه گايتون رو كامل بخونيد به راحتي ميتونيد 80 درصد فيزيو بزنيد.من كتاب گايتون ترجمه دكتر نياوراني رو خوندم.

ممنون میشیم بازهم ازراهنماییهاتون استفاده کنیم.

laeya

New member
دوست عزیز من امسال از کنکورم راضی نبودم. انتظار داشتم که بهتر از این باشه ولی سوالات کنکور امسال خیلی خوب نبود.
برای درس زیست جانوری کتاب مبانی زیست شناسی ابوالقاسم امین و کتاب های زیست دبیرستان خیلی خوب هستن. ولی کتاب ابوالقاسم امین نگارش خوبی نداره و خوندنش خیلی سخته و حجم زیادی هم داره ولی شما اگه فقط قسمت رده بندی جانوری رو بخونید کافیه.
برای بیوشیمی هم لنینجر رو بخونید ولی به عنوان تنها منبع کافی نیست و باید منابع دیگه رو هم بخونید.
امیدوارم که همه موفق باشید.

simin69

New member
دوست عزیز من امسال از کنکورم راضی نبودم. انتظار داشتم که بهتر از این باشه ولی سوالات کنکور امسال خیلی خوب نبود.
برای درس زیست جانوری کتاب مبانی زیست شناسی ابوالقاسم امین و کتاب های زیست دبیرستان خیلی خوب هستن. ولی کتاب ابوالقاسم امین نگارش خوبی نداره و خوندنش خیلی سخته و حجم زیادی هم داره ولی شما اگه فقط قسمت رده بندی جانوری رو بخونید کافیه.
برای بیوشیمی هم لنینجر رو بخونید ولی به عنوان تنها منبع کافی نیست و باید منابع دیگه رو هم بخونید.
امیدوارم که همه موفق باشید.
همش خوب بود به جز این لننینجر آخر من طلعت حبیبی می خونم

physio

New member
لطفا کسایی که امسال فیزیو قبول شدن بیایین خودشونو معرفی کنن.و بگن از چه منابعی استفاده کردن

saharandishe

New member
سلام،پس بقیه کجاهستند،لطفابیاییدوازاشتباهاتتون،وازراهکارهای خوب وسایرتجربیاتتون برای مابگید،ماهنوزمنتظریییییییییییییییییییییییییم!!!!؟

آخرین ویرایش:

قاصدک 70

New member
سلام ممنون که این قسمتو واسه ما گذاشتید: من رشته ی کارشناسیم دبیری زیست شناسی بوده الان میخوام ارشد فیزیولوژی پزشکی شرکت کنم نزدیک 8 ماه زمان دارم میشه فقط بگید بیشتر بیشتر روی کدوم فصلای این کتابا انرژیمو بذارم. خیلی خیلی ممنونم.
در ضمن من به آزاد هم شدیدا فکر میکنم در صدام تا چند باشه ازاد قبولم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
انشاالله بهترین مقطع :riz277:

saharandishe

New member
سلام خوش آمدید,دوستان تازه ارشدی ماکلاسهاشون شروع شده ,مطمءن باشیدبه زودی به ماسرخواهندزدوجواب سوالتون روخواهیدگرفت.

gole68

New member
سلام ممنون که این قسمتو واسه ما گذاشتید: من رشته ی کارشناسیم دبیری زیست شناسی بوده الان میخوام ارشد فیزیولوژی پزشکی شرکت کنم نزدیک 8 ماه زمان دارم میشه فقط بگید بیشتر بیشتر روی کدوم فصلای این کتابا انرژیمو بذارم. خیلی خیلی ممنونم.
در ضمن من به آزاد هم شدیدا فکر میکنم در صدام تا چند باشه ازاد قبولم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
انشاالله بهترین مقطع :riz277:
دوست عزیز فیزیولوژی آزاد نداره...

قاصدک 70

New member
ممنون . . :rose: پس این دانشکده علوم پزشکی دانشگاه ازاد مشهد چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا دانشکده علوم پزشکی ازاد تهران توی هر کدوم هم رشته فیزیولوژی رو داره ...........:21::wacsmiley:

gole68

New member
ممنون . . :rose: پس این دانشکده علوم پزشکی دانشگاه ازاد مشهد چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا دانشکده علوم پزشکی ازاد تهران توی هر کدوم هم رشته فیزیولوژی رو داره ...........:21::wacsmiley:

نه والا دوستم من که امسال کنکور دادم هیچ دانشگاه آزادی فیزیو نمیگرفت..فقط پرستاری و سم شناسی که آزاد داره...

sepideh tarbali

New member
سلام عزیزان ..... امیدوارم که خوب باشین... بچه ها اینجا کسی هست برا دکتری فیزیولوژی پزشکی بخونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من ارشدم فیزیولوژی جانوری هست و میخام برا دکتری آماده شم ایشالا.... به کمکتون نیاز دارم... ممنونم...

khomein

New member
سلام دوستان عزیز.من دانشجوی ارشد فیزیولوژی تهران هستم.بهتون پیشنهاد میکنم گایتون رو که کامل بخونید ولی گایتون نمیتونه تمام بخش هارو پوشش بده.مث قسمت هورمون ها و اعصاب رو.پس اگه بتونید گانونگ رو هم این قسمتاشو بخونید خیلی خوبه.برای زیست من طلعت حبیبی رو خوندم اما واقعا سنگینه .و نیازی نیس.اما کتاب ابوالقاسم امین خیلی خوبه.زبان کتاب دکتر لزگی رو خوندم.و بیوشیمی خوندم.انشالا موفق باشین

miladphysio

New member
سلام دوستان عزیز.من دانشجوی ارشد فیزیولوژی تهران هستم.بهتون پیشنهاد میکنم گایتون رو که کامل بخونید ولی گایتون نمیتونه تمام بخش هارو پوشش بده.مث قسمت هورمون ها و اعصاب رو.پس اگه بتونید گانونگ رو هم این قسمتاشو بخونید خیلی خوبه.برای زیست من طلعت حبیبی رو خوندم اما واقعا سنگینه .و نیازی نیس.اما کتاب ابوالقاسم امین خیلی خوبه.زبان کتاب دکتر لزگی رو خوندم.و بیوشیمی خوندم.انشالا موفق باشین

salam mamnun az shoma manam daghighan manabee shomaro mikhunam faghat bioshimi nejat shokuhi mikhunam,yekam bio zaeef taram,bishtar ru testash vaght gozashtam,guytono ganongo khundam testasham zadam,doa konin ghabul sham

miladphysio

New member

salam mamnun az shoma manam daghighan manabee shomaro mikhunam faghat bioshimi nejat shokuhi mikhunam,yekam bio zaeef taram,bishtar ru testash vaght gozashtam,guytono ganongo khundam testasham zadam,doa konin ghabul sham

khomein

New member
انشالا که حتما قبول میشین .راستش بیوشیمی ضریبش یک هست.اصلا نگران نباشید.کتاب تست بیوشیمی فوق العاست و شاید تقریبا بشه گفت کل سوالاتو پوشش میده.برای زیست حتما زیستهای دبیرستان قسمت جانوریشو بخونید.انشالا حتما قبول میشید.

بالا