آیا سم شناسی جزء رشته های بالینی به حساب می آید؟

علی.ف

New member
آیا کارشناسی ارشد رشته ی سم شناسی در دانشگاه آزاد و سراسری جزء رشته های بالینی محسوب میشود؟

sanosil

New member
نه این رشته بالینی نیست درضمن من شنیدم بازار کار خوبی هم نداره فقط به درد کسایی میخوره که الان تو اون زمینه دارن کار میکنن و واسه ارتقا شغلشون بدرد میخوره.من خودم یکی از اونام

topol

New member
آیا کارشناسی ارشد رشته ی سم شناسی در دانشگاه آزاد و سراسری جزء رشته های بالینی محسوب میشود؟
سلام آقای علی بله این رشته در حال حاضر جزو رشته های بالینی محسوب میشه هم تو آزاد هم سراسری.من خودم آزاد این رسته رو میخونم پذیرش وزارت بهداشتم ولی با پذیرشهای دانشگاه آزاد یک جا و تو یه کلاسیم و کلیه مطالب بالینی هست. بازم سوالی بود در خدمتم:rose:

..RANA..

New member
سلام . شمایی که توی آزاد میخونین لطف میکنین بگین درصداتون چجوری بود که قبول شدین .... وای آخه من امسال شرکت کردم خیای استرس دارم قبول میشم یا نه ...... میشه بگین ؟؟؟

topol

New member
سلام . شمایی که توی آزاد میخونین لطف میکنین بگین درصداتون چجوری بود که قبول شدین .... وای آخه من امسال شرکت کردم خیای استرس دارم قبول میشم یا نه ...... میشه بگین ؟؟؟

salam azizam bale chera ke nashe
bioshimi 40.21
zist 53.11
shimi 13.33
zaban 12
ishalla ke gabol mishin albate man vezarat behdasht bodam va in vezarat sakht migire daneshgah azad khili rahat migire man hamkelasi hayi daram ke hata darsadaye manfi dashtan aslan negaran nabashin. bazam soali dashtin dar khedmatam
:rose:

..RANA..

New member
یعنی چون شما از وزارت بهداشت قبول شدین پول نمی دین ؟

topol

New member
یعنی چون شما از وزارت بهداشت قبول شدین پول نمی دین ؟

na man ino nagoftam fagat tafavote tasire darsadaro goftam.manam shahriye midam hamon megdari ke goftam .albate alan yani az doreye pazireshe man yani sale 91 vezarate behdasht va azad to ye kelasan man azade vezarate behdashttam ba paziresh haye azad to ye kelasim va ye madrak migirim hich fargi nadare.soali bashe dar khedmatam

jojo1991

New member
یعنی هیچ تفاوتی بین شمایی که از طریق وزارت بهداشت اومدی و اونی که آزاد کنکور داد نیست؟؟؟؟؟
توی مدرک فارغ التحصیلی هم تفاوتی نیست؟؟؟؟؟؟؟
بعد یه سوال دیگه
شما کدوم دانشگاهین؟

topol

New member
یعنی هیچ تفاوتی بین شمایی که از طریق وزارت بهداشت اومدی و اونی که آزاد کنکور داد نیست؟؟؟؟؟
توی مدرک فارغ التحصیلی هم تفاوتی نیست؟؟؟؟؟؟؟
بعد یه سوال دیگه
شما کدوم دانشگاهین؟
salam azizam man daneshgahe azade ahar mikhonam.etefagan diroz porsidam goftan tavafoti nadare doroste vezarate behdasht gabol shodi vali madrake daneshgahe azad midan namarda ganoon nadaran man age midonestam piye ye sal mahromiyato be tanam mimalidam poshte konkor mimondam.

Hamidvet

New member
na man ino nagoftam fagat tafavote tasire darsadaro goftam.manam shahriye midam hamon megdari ke goftam .albate alan yani az doreye pazireshe man yani sale 91 vezarate behdasht va azad to ye kelasan man azade vezarate behdashttam ba paziresh haye azad to ye kelasim va ye madrak migirim hich fargi nadare.soali bashe dar khedmatam

بازار کار رشته علوم اعصاب کجاهاست؟! چه طوریه رشتش؟

jojo1991

New member
salam azizam man daneshgahe azade ahar mikhonam.etefagan diroz porsidam goftan tavafoti nadare doroste vezarate behdasht gabol shodi vali madrake daneshgahe azad midan namarda ganoon nadaran man age midonestam piye ye sal mahromiyato be tanam mimalidam poshte konkor mimondam.

چه بد !!!!! یعنی الان که آزادی مدرک عمومیه؟؟؟؟ یا بالینی؟؟؟؟
آخه اگه از طریق خود آزاد شرکت کنیم میگن مدرک عمومیه . . . مثل بیوشیمی و شته های دیگه که توی آزادم هست ولی مدرکش عمومیه و نمیتونی باهاش کار کنی فقط حق تدریس داری!!!!

بالا